ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
tabela - IV liga zachodniopomorska 2017/2018
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Bałtyk Koszalin 34 88 28 4 2 106 / 21 16 1 0 64 / 5 12 3 2 42 / 16
2.  Morzycko Moryń 34 61 18 7 9 66 / 41 9 3 5 38 / 21 9 4 4 28 / 20
3.  Vineta Wolin 34 57 16 9 9 63 / 33 8 5 4 32 / 17 8 4 5 31 / 16
4.  MKP Szczecinek 34 56 17 5 12 61 / 44 9 1 7 35 / 19 8 4 5 26 / 25
5.  Ina Goleniów 34 52 14 10 10 49 / 40 9 4 4 31 / 19 5 6 6 18 / 21 6 9 2 3 1 10 / 9
6.  Intermarche-Rega Trzebiatów 34 52 15 7 12 74 / 68 9 2 6 44 / 28 6 5 6 30 / 40 6 9 2 3 1 11 / 11
7.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 34 52 14 10 10 56 / 49 7 6 4 33 / 27 7 4 6 23 / 22 6 7 1 4 1 11 / 10
8.  Sokół Karlino 34 52 14 10 10 51 / 55 4 8 5 24 / 30 10 2 5 27 / 25 6 4 0 4 2 5 / 7
9.  Gryf Kamień Pomorski 34 51 15 6 13 67 / 57 10 3 4 40 / 20 5 3 9 27 / 37
10.  Gryf Polanów 34 47 13 8 13 39 / 47 9 3 5 22 / 19 4 5 8 17 / 28
11.  GKS Leśnik Manowo 34 46 12 10 12 48 / 56 8 6 3 27 / 20 4 4 9 21 / 36
12.  Rasel Dygowo 34 43 13 4 17 52 / 47 10 2 5 32 / 18 3 2 12 20 / 29
13.  Hutnik Szczecin 34 40 12 4 18 51 / 86 9 2 6 31 / 31 3 2 12 20 / 55
14.  Olimp Gościno 34 39 10 9 15 49 / 46 6 6 5 30 / 15 4 3 10 19 / 31
15.  Sparta Węgorzyno 34 37 11 4 19 58 / 88 8 1 8 35 / 36 3 3 11 23 / 52
16.  Jeziorak Szczecin 34 36 11 3 20 46 / 72 6 3 8 28 / 30 5 0 12 18 / 42
17.  Iskra Białogard 34 30 8 6 20 32 / 67 5 2 10 20 / 29 3 4 10 12 / 38
18.  Osadnik Myślibórz 34 19 5 4 25 35 / 86 2 2 13 16 / 37 3 2 12 19 / 49
  • Arkadia Malechowo wycofała się z rozgrywek przed startem sezonu, jej miejsce zajął najwyżej sklasyfikowany spadkowicz - Osadnik Myślibórz
  • Drużyny z miejsc 16, 17, 18 spadną do Klasy Okręgowej Szczecińskiej lub Koszalińskiej – liczba spadających drużyn zostanie powiększona o ilość drużyn spadających z III ligi do IV ligi zachodniopomorskiej.
  • wyniki spotkań - IV liga zachodniopomorska 2017/2018
      123456789101112131415161718
    1.  Bałtyk Koszalin
     
    2.  GKS Leśnik Manowo
     
    3.  Gryf Kamień Pomorski
     
    4.  Gryf Polanów
     
    5.  Hutnik Szczecin
     
    6.  Ina Goleniów
     
    7.  Intermarche-Rega Trzebiatów
     
    8.  Iskra Białogard
     
    9.  Jeziorak Szczecin
     
    10.  MKP Szczecinek
     
    11.  Morzycko Moryń
     
    12.  Olimp Gościno
     
    13.  Osadnik Myślibórz
     
    14.  Polski Cukier Kluczevia Stargard
     
    15.  Rasel Dygowo
     
    16.  Sokół Karlino
     
    17.  Sparta Węgorzyno
     
    18.  Vineta Wolin
     
    terminarz - IV liga zachodniopomorska 2017/2018
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    MKP Szczecinek - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 9
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno 2 - 1 0 7 26
    Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo 2 - 1 0 26 36
    Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 2 15
    Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 2 0 0 6
    Gryf Polanów - Rasel Dygowo 2 - 1 0 0 13
    Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno 4 - 2 1 0 53
    Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin 2 - 1 3 204 11
    Iskra Białogard - Bałtyk Koszalin 0 - 0 0 1 16
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Vineta Wolin - Sokół Karlino 0 - 1 0 0 33
    Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 3 0 0 8
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 6
    Bałtyk Koszalin - GKS Leśnik Manowo 5 - 0 0 0 8
    Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 10 17
    Rasel Dygowo - Morzycko Moryń 0 - 1 0 0 33
    Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 0 0 29
    Iskra Białogard - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - Ina Goleniów 0 - 2 0 0 12
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 2 1 0 34
    Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 - 1 1 84 15
    Ina Goleniów - Iskra Białogard 5 - 1 0 0 15
    Gryf Polanów - Osadnik Myślibórz 4 - 1 0 0 12
    Morzycko Moryń - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 0 0 19
    MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 - 1 0 0 15
    GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin 0 - 0 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 0 - 0 0 1 8
    Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 1 - 4 0 0 21
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin 2 - 1 0 0 6
    Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo 3 - 2 0 0 2
    Olimp Gościno - Sokół Karlino 1 - 2 0 19 24
    Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 26
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 3 0 0 3
    Iskra Białogard - Gryf Polanów 0 - 0 0 0 10
    MKP Szczecinek - Ina Goleniów 2 - 0 0 66 6
    Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń 0 - 1 0 0 13
    Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo 2 - 1 0 1 13
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 1 1 6
    Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 0 51
    Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 3 0 0 6
    GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno 4 - 2 0 26 3
    Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 - 2 0 0 7
    Gryf Polanów - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 17
    Morzycko Moryń - Iskra Białogard 0 - 1 0 0 25
    Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 1 - 0 1 52 15
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Osadnik Myślibórz 1 - 2 1 0 9
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo 3 - 1 0 0 17
    Ina Goleniów - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 11
    Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 0 0 8
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 0 0 11
    Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 - 0 0 25 2
    MKP Szczecinek - Morzycko Moryń 1 - 2 0 0 19
    Iskra Białogard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 1 33 4
    Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 0 - 4 1 74 19
    Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0 - 2 0 0 14
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Polanów - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 13
    GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 3 - 2 0 0 10
    Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 7 - 1 0 0 28
    Morzycko Moryń - Ina Goleniów 6 - 1 0 0 14
    Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 1 - 3 1 20 9
    Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz 6 - 2 1 115 5
    Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 17
    Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 2 - 2 0 11 28
    Iskra Białogard - Jeziorak Szczecin 0 - 3 0 0 4
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Polanów - Morzycko Moryń 0 - 4 0 0 24
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 2 - 2 0 0 4
    Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 0 32
    Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 3 - 0 0 0 3
    Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 4 0 0 8
    Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 14
    Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 7
    MKP Szczecinek - Jeziorak Szczecin 0 - 1 0 0 26
    Osadnik Myślibórz - Sokół Karlino 2 - 3 0 0 23
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 10
    Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 0 - 1 0 1 7
    Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 6
    GKS Leśnik Manowo - Osadnik Myślibórz 2 - 1 0 0 3
    Morzycko Moryń - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 34
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 9
    Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 1 - 1 0 14 8
    Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 2 - 3 1 51 5
    Sokół Karlino - Iskra Białogard 0 - 0 0 0 16
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 0 - 2 0 0 5
    MKP Szczecinek - Sokół Karlino 1 - 2 0 0 27
    Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 0 38 16
    Gryf Polanów - Jeziorak Szczecin 1 - 0 0 0 6
    Osadnik Myślibórz - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 12
    Rasel Dygowo - Olimp Gościno 5 - 1 0 2 11
    Morzycko Moryń - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 0 0 18
    Bałtyk Koszalin - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 17
    Iskra Białogard - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 0 0 5
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 3 0 53 18
    Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 0 0 4
    GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 2 - 0 0 0 8
    Vineta Wolin - Iskra Białogard 5 - 0 0 0 5
    Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 11 14
    Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 3 - 0 0 0 26
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Bałtyk Koszalin 0 - 2 1 12 23
    Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów 1 - 0 1 72 11
    Sokół Karlino - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 20
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 0 97 5
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 5 - 1 0 0 6
    Iskra Białogard - Hutnik Szczecin 3 - 1 0 0 6
    Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno 2 - 3 0 14 13
    MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 - 4 0 0 8
    Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 1 0 21
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Jeziorak Szczecin 3 - 4 1 42 10
    Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 - 1 0 1 20
    Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo 1 - 1 0 0 7
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 2 - 2 0 0 14
    Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 0 - 1 0 0 26
    Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 0 1 13
    Vineta Wolin - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 6
    Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 2 0 0 7
    Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz 3 - 1 0 0 21
    Olimp Gościno - Iskra Białogard 0 - 0 0 6 7
    Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 2 68 8
    Sokół Karlino - Morzycko Moryń 1 - 1 1 0 38
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 1 - 0 1 60 30
    Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 4 - 1 0 63 3
    Iskra Białogard - Sparta Węgorzyno 5 - 1 0 0 15
    MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 - 0 0 12 9
    Gryf Polanów - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 2
    Morzycko Moryń - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 1 1 17
    Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 1 6
    Osadnik Myślibórz - Rasel Dygowo 1 - 4 0 0 14
    Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 0 1 0 9
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 1 50 16
    Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 3 - 1 0 0 6
    Vineta Wolin - Morzycko Moryń 0 - 2 1 0 10
    Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 2 - 3 0 0 16
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 3 - 0 0 0 2
    Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 - 0 0 6 8
    Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin 1 - 3 2 57 13
    Rasel Dygowo - Iskra Białogard 0 - 0 0 0 2
    Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 1 - 0 0 0 15
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 9
    Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 0 - 2 0 0 20
    Gryf Polanów - Olimp Gościno 1 - 0 0 10 7
    Bałtyk Koszalin - Osadnik Myślibórz 3 - 0 1 0 21
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 4 - 1 1 33 8
    Iskra Białogard - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 1 0 0 1
    Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 3 1 0 11
    Jeziorak Szczecin - GKS Leśnik Manowo 2 - 3 0 1 6
    Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 2 - 0 0 0 34
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 - 1 0 0 21
    Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin 0 - 3 0 0 26
    GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 0 0 8
    Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 3 - 2 0 0 9
    Olimp Gościno - Morzycko Moryń 0 - 1 1 8 15
    Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów 0 - 2 0 0 24
    Osadnik Myślibórz - Iskra Białogard 2 - 3 0 0 8
    Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 4 0 0 24
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek 0 - 0 0 3 6
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 0 7
    Bałtyk Koszalin - Iskra Białogard 2 - 0 0 0 3
    GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 0 - 3 0 2 20
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 0 - 2 0 0 2
    Rasel Dygowo - Gryf Polanów 2 - 1 0 0 16
    Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 2 0 6
    Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń 2 - 3 0 0 27
    Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 2 0 0 11
    Osadnik Myślibórz - MKP Szczecinek 0 - 0 0 0 11
    19 kolejka relacja fotki komentarze
    Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 1 23 17
    Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 0 0 14
    GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin 0 - 2 0 0 11
    Gryf Polanów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 0 0 0 3
    Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 1 - 3 0 9 10
    Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 0 - 0 0 0 8
    MKP Szczecinek - Iskra Białogard 1 - 0 0 0 2
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 2 - 2 0 0 6
    Morzycko Moryń - Rasel Dygowo 3 - 1 0 0 6
    20 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 5 - 1 0 0 4
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 0 - 0 0 0 4
    Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 2 - 2 0 0 5
    Iskra Białogard - Ina Goleniów 0 - 4 0 0 7
    Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 1 - 2 0 0 17
    Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 0 9 3
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 2 0 0 13
    Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów 0 - 1 0 0 19
    Hutnik Szczecin - Sokół Karlino 0 - 2 1 0 1
    21 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 0 27
    Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 0 0 8
    GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 0 - 0 0 0 4
    Sokół Karlino - Olimp Gościno 1 - 1 0 9 6
    Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 - 5 1 80 14
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 4 0 0 13
    Gryf Polanów - Iskra Białogard 2 - 1 0 0 11
    Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 - 0 0 0 3
    Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz 4 - 0 0 0 21
    22 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 - 3 0 0 11
    Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 3 - 0 0 0 6
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 0 3
    Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 0 10 8
    Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 0 0 24
    Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 3 - 1 0 2 9
    MKP Szczecinek - Gryf Polanów 0 - 0 0 0 6
    Iskra Białogard - Morzycko Moryń 2 - 0 0 0 2
    Osadnik Myślibórz - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 1 0 0 10
    23 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 7 - 0 0 0 18
    Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 - 0 0 9 6
    GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 2 - 1 0 0 6
    Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 0 0 2
    Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 8
    Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 - 2 0 2 26
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Białogard 6 - 0 0 0 4
    Morzycko Moryń - MKP Szczecinek 3 - 2 0 0 8
    Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 1 82 3
    24 kolejka relacja fotki komentarze
    MKP Szczecinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 3 0 0 23
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sokół Karlino 1 - 1 0 0 4
    Ina Goleniów - Morzycko Moryń 2 - 1 0 74 5
    Jeziorak Szczecin - Iskra Białogard 0 - 0 0 0 3
    Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo 1 - 0 0 0 19
    Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin 1 - 4 0 0 24
    Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów 4 - 0 0 0 2
    Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 1 - 1 0 0 1
    Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 4 - 0 0 14 8
    25 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 - 2 0 0 12
    Sokół Karlino - Osadnik Myślibórz 7 - 3 0 0 7
    Vineta Wolin - Rasel Dygowo 1 - 0 0 0 12
    GKS Leśnik Manowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 0 0 6
    Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 0 - 3 0 0 6
    Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin 2 - 3 0 0 2
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów 1 - 1 0 0 11
    Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 - 1 0 0 1
    Morzycko Moryń - Gryf Polanów 1 - 1 0 0 16
    26 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Vineta Wolin 1 - 0 0 0 2
    Bałtyk Koszalin - Morzycko Moryń 3 - 0 1 0 49
    Gryf Polanów - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 0 0 16
    MKP Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 0 0 3
    Sparta Węgorzyno - Olimp Gościno 2 - 0 0 14 17
    Osadnik Myślibórz - GKS Leśnik Manowo 3 - 4 0 0 2
    Rasel Dygowo - Hutnik Szczecin 3 - 0 0 0 1
    Iskra Białogard - Sokół Karlino 1 - 2 2 8 16
    Ina Goleniów - Jeziorak Szczecin 2 - 0 0 76 12
    27 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 0 0 1
    Vineta Wolin - Osadnik Myślibórz 1 - 1 0 0 5
    Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 7 0 0 11
    Jeziorak Szczecin - Gryf Polanów 0 - 2 0 0 9
    GKS Leśnik Manowo - Iskra Białogard 2 - 3 2 0 12
    Sokół Karlino - MKP Szczecinek 1 - 1 0 0 7
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń 3 - 1 0 0 30
    Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 2 0 0 9
    Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 1
    28 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 9 - 1 0 0 24
    MKP Szczecinek - GKS Leśnik Manowo 5 - 1 0 0 3
    Iskra Białogard - Vineta Wolin 2 - 4 1 15 3
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 1 0 7 3
    Ina Goleniów - Sokół Karlino 2 - 1 0 74 12
    Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 4 - 1 0 0 20
    Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 2 - 1 0 0 12
    Morzycko Moryń - Jeziorak Szczecin 6 - 0 0 0 8
    Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 0 0 11
    29 kolejka relacja fotki komentarze
    Rasel Dygowo - Bałtyk Koszalin 2 - 1 0 0 23
    Vineta Wolin - MKP Szczecinek 1 - 2 0 0 12
    Gryf Kamień Pomorski - Morzycko Moryń 2 - 2 1 60 18
    Sparta Węgorzyno - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 4 0 0 16
    Jeziorak Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 1 0 0 23
    GKS Leśnik Manowo - Ina Goleniów 0 - 0 0 0 3
    Olimp Gościno - Osadnik Myślibórz 4 - 0 0 10 8
    Hutnik Szczecin - Iskra Białogard 1 - 0 1 1 19
    Sokół Karlino - Gryf Polanów 0 - 2 0 0 18
    30 kolejka relacja fotki komentarze
    Iskra Białogard - Olimp Gościno 1 - 3 2 23 16
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 0 0 11
    MKP Szczecinek - Hutnik Szczecin 6 - 2 0 0 6
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Rasel Dygowo 1 - 3 0 0 15
    Gryf Polanów - GKS Leśnik Manowo 1 - 0 0 0 6
    Ina Goleniów - Vineta Wolin 0 - 0 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno 1 - 0 0 50 33
    Bałtyk Koszalin - Jeziorak Szczecin 4 - 0 0 0 4
    Morzycko Moryń - Sokół Karlino 1 - 3 0 1 27
    31 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 3 - 7 0 0 3
    Rasel Dygowo - Osadnik Myślibórz 2 - 3 0 0 10
    Sparta Węgorzyno - Iskra Białogard 4 - 1 2 0 17
    Olimp Gościno - MKP Szczecinek 6 - 1 0 7 11
    Hutnik Szczecin - Ina Goleniów 1 - 4 0 0 6
    Vineta Wolin - Gryf Polanów 4 - 1 0 0 3
    GKS Leśnik Manowo - Morzycko Moryń 1 - 1 0 0 1
    Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 0 0 6
    Gryf Kamień Pomorski - Jeziorak Szczecin 5 - 0 0 1 2
    32 kolejka relacja fotki komentarze
    Jeziorak Szczecin - Sokół Karlino 3 - 3 0 0 5
    Bałtyk Koszalin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 0 0 0 4
    Ina Goleniów - Olimp Gościno 1 - 0 0 6 2
    Gryf Polanów - Hutnik Szczecin 3 - 2 0 0 7
    Osadnik Myślibórz - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 3 0 0 3
    Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 - 0 2 1 29
    Intermarche-Rega Trzebiatów - GKS Leśnik Manowo 2 - 1 0 0 6
    MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 10 - 0 0 0 96
    Morzycko Moryń - Vineta Wolin 0 - 2 0 0 4
    33 kolejka relacja fotki komentarze
    Polski Cukier Kluczevia Stargard - Iskra Białogard 5 - 1 1 1 6
    Sokół Karlino - Gryf Kamień Pomorski 3 - 6 0 0 4
    Sparta Węgorzyno - Ina Goleniów 3 - 0 0 0 66
    Vineta Wolin - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 0 0 9
    Rasel Dygowo - MKP Szczecinek 2 - 0 0 0 3
    Osadnik Myślibórz - Bałtyk Koszalin 1 - 3 0 75 3
    Olimp Gościno - Gryf Polanów 1 - 1 0 3 5
    Hutnik Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 5 0 0 23
    GKS Leśnik Manowo - Jeziorak Szczecin 3 - 1 0 0 20
    34 kolejka relacja fotki komentarze
    Bałtyk Koszalin - Sokół Karlino 6 - 0 0 1 12
    Iskra Białogard - Osadnik Myślibórz 1 - 2 0 0 3
    Gryf Kamień Pomorski - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 0 0 2
    Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin 1 - 4 0 0 49
    Intermarche-Rega Trzebiatów - Hutnik Szczecin 8 - 0 0 0 47
    Morzycko Moryń - Olimp Gościno 1 - 1 0 11 1
    Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 0 - 1 0 0 45
    Ina Goleniów - Rasel Dygowo 3 - 1 0 80 4
    MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 0 0 6
     
    top komentarze
    newsy:
    5 » Dwóch wraca
    4 » Odszedł zasłużony sędzi »
    2 » Oświadczenie Zachodniop »
    1 » Hubert Szulc na testach »
    1 » Plan przygotowań Błękit »
    1 » Podstawski na testach w »
    1 » Dołącz do Vielgovi Szcz »
    1 » Testy w Chemiku
    1 » Unia Dolice poszukuje s »
    1 » Runjaić trenerem listop »
    mecze:
    11 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
    5 » Iskra Banie-Flota Świno »
    3 » Chemik Police-Orzeł Wał »
    3 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
    2 » Korona Człopa-Jedność-I »
    2 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
    2 » Kłos Pełczyce-Zorza Dob »
    1 » MOKS Słoneczny Stok Bia »
    1 » Błękitni Stargard-Znicz »
    1 » Stal Stalowa Wola-Błęki »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 0
    gości: 665
    statystyki portalu
    • drużyn: 2751
    • imprez: 112056
    • newsów: 70623
    • użytkowników: 68108
    • komentarzy: 1063273
    • zdjęć: 760030
    • relacji: 37388
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2018 - by ligowiec team
    Polityka Cookies