ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
terminarz - Puchar Polski 2017/2018
wersja do druku
runda wstępna relacja fotki komentarze
Polonia Środa Wlkp. - ROW 1964 Rybnik 1 - 2 0 0 0
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 0 0 0
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 3 - 1 0 0 0
Wisła Puławy - Raków Częstochowa 3 - 2 0 0 0
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 0 - 3 0 0 0
Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów 10 - 9 0 0 0
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 0 - 7 2 0 31
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn 4 - 2 0 0 0
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg 6 - 4 0 0 0
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice 1 - 0 0 0 0
ŁKS Łomża - Drutex-Bytovia Bytów 2 - 4 0 0 0
Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0 - 2 2 1 7
Świt Nowy Dwór - Odra Opole 5 - 0 0 0 0
Wda Świecie - Radomiak Radom 1 - 3 0 0 0
Gryf Słupsk - MKS Kluczbork 2 - 4 0 0 0
Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo 0 - 1 0 0 0
Rekord Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 2 - 6 0 0 0
Stilon Gorzów Wlkp. - Puszcza Niepołomice 1 - 3 0 0 0
KSZO Ostrowiec Św. - Warta Poznań 4 - 3 0 0 0
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 2 - 0 0 0 0
1 runda relacja fotki komentarze
Świt Nowy Dwór - Olimpia Grudziądz 7 - 6 0 0 0
Legionovia Legionowo - Chojniczanka Chojnice 1 - 4 0 0 0
Błękitni Stargard - Drutex-Bytovia Bytów 1 - 2 1 16 6
Stal Rzeszów - Miedź Legnica 1 - 3 0 0 0
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 5 0 0 0
Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo 2 - 1 0 0 0
KSZO Ostrowiec Św. - Stal Mielec 0 - 1 0 0 0
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 6 - 5 0 0 0
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 0 - 1 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice 1 - 0 0 0 0
Chełmianka Chełm - Zagłębie Sosnowiec 0 - 3 0 0 0
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 0 - 3 0 0 0
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 2 - 1 0 0 0
Sokół Ostróda - Stal Stalowa Wola 2 - 1 0 0 0
Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sącz 1 - 5 0 0 0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Zabrze 0 - 2 0 0 0
2 runda relacja fotki komentarze
Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna 2 - 1 0 0 0
Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 4 0 0 0
Wisła Puławy - Legia Warszawa 1 - 4 0 0 0
Stal Mielec - Piast Gliwice 0 - 2 0 0 0
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 1 - 3 0 0 0
Świt Nowy Dwór - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 0 0 0
Wisła Kraków - Wisła Płock 2 - 1 0 0 0
Drutex-Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk 1 - 0 0 0 0
GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 0 - 3 0 0 0
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 0 0 0
Sokół Ostróda - Górnik Zabrze 1 - 3 0 0 0
GKS Tychy - Cracovia Kraków 2 - 5 0 0 0
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 - 0 5 177 40
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 2 - 1 0 0 0
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 1 - 2 0 0 0
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 4 - 2 0 0 0
1/8 finału relacja fotki komentarze
Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin 5 - 4 2 0 20
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 1 - 2 0 0 0
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 0 0 0
Korona Kielce - Wisła Kraków 1 - 0 0 0 0
Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa 0 - 4 0 0 0
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 0 - 3 0 0 0
Chrobry Głogów - Piast Gliwice 2 - 1 0 0 0
Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 0 0 0
1/4 finału relacja fotki komentarze
Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze 1 - 3 0 0 0
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0 - 2 0 0 0
Drutex-Bytovia Bytów - Legia Warszawa 1 - 3 0 0 0
Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0 - 1 0 0 0
Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice 3 - 0 0 0 0
Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów 4 - 2 0 0 0
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1 - 1 0 0 0
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 2 - 0 0 0 0
1/2 finału relacja fotki komentarze
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1 - 1 0 0 0
Korona Kielce - Arka Gdynia 2 - 1 0 0 0
Arka Gdynia - Korona Kielce 1 - 0 0 0 0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2 - 1 0 0 0
finał relacja fotki komentarze
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 - 2 0 0 0
 
top komentarze
newsy:
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
mecze:
57 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
29 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
KazeK589 Pszczelarz
gości: 826
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110783
• newsów: 69877
• użytkowników: 67875
• komentarzy: 1053958
• zdjęć: 750422
• relacji: 36901
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies