ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
tabela - B klasa Szczecin gr. 4 2016/2017
ogółem dom wyjazd bezpośrednie
    m pkt Z R P +/- Z R P +/- Z R P +/- m pkt Z R P +/-
1.  Leśnik Kliniska 16 44 14 2 0 58 / 13 7 1 0 35 / 5 7 1 0 23 / 8
2.  Hutnik II Szczecin 16 37 12 1 3 48 / 14 7 1 0 28 / 4 5 0 3 20 / 10
3.  Wicher Steklno 16 28 9 1 6 46 / 35 7 0 1 29 / 10 2 1 5 17 / 25
4.  Polonia Gryfino 16 26 8 2 6 33 / 33 4 1 3 21 / 13 4 1 3 12 / 20
5.  Sokół II Pyrzyce 16 23 7 2 7 45 / 42 4 2 2 29 / 12 3 0 5 16 / 30
6.  Ogniwo II Babinek 16 18 5 3 8 43 / 46 3 0 5 18 / 24 2 3 3 25 / 22
7.  Pionier Szczecin 16 14 4 2 10 37 / 66 2 2 4 23 / 29 2 0 6 14 / 37 2 6 2 0 0 7 / 3
8.  Komarex Komarowo 16 14 4 2 10 25 / 35 3 0 5 15 / 14 1 2 5 10 / 21 2 0 0 0 2 3 / 7
9.  Florek Trzeszczyn 16 4 1 1 14 6 / 57 0 1 7 2 / 30 1 0 7 4 / 27
  • W rozgrywkach klasy B pierwsze miejsca uzyskają awans do klasy A.
  • W przypadku powstania dodatkowych miejsc w klasie A po uwzględnieniu awansu mistrzów klas B oraz spadku drużyn z klas A, awans uzyska/ją drużyna/y, które zajmą 2 miejsca w swoich grupach z największą średnią liczbą punktów/mecz z całego sezonu
  • Florek Trzeszczyn wycofał się z rozgrywek w trakcie rundy wiosennej. Ponieważ zespół rozegrał 50% spotkań wyniki z jego udziałem zostały zachowane
  • wyniki spotkań - B klasa Szczecin gr. 4 2016/2017
      123456789
    1.  Florek Trzeszczyn
     
    2.  Hutnik II Szczecin
     
    3.  Komarex Komarowo
     
    4.  Leśnik Kliniska
     
    5.  Ogniwo II Babinek
     
    6.  Pionier Szczecin
     
    7.  Polonia Gryfino
     
    8.  Sokół II Pyrzyce
     
    9.  Wicher Steklno
     
    terminarz - B klasa Szczecin gr. 4 2016/2017
    wersja do druku
    1 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik II Szczecin - Ogniwo II Babinek 4 - 0 0 0 1
    Pionier Szczecin - Polonia Gryfino 2 - 3 0 0 8
    Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 5 - 1 0 0 2
    Leśnik Kliniska - Komarex Komarowo 5 - 1 0 0 2
    2 kolejka relacja fotki komentarze
    Florek Trzeszczyn - Wicher Steklno 1 - 5 0 55 4
    Polonia Gryfino - Leśnik Kliniska 0 - 1 0 0 1
    Sokół II Pyrzyce - Hutnik II Szczecin 1 - 0 0 0 2
    Ogniwo II Babinek - Pionier Szczecin 5 - 3 0 0 0
    3 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Sokół II Pyrzyce 3 - 6 0 0 2
    Ogniwo II Babinek - Leśnik Kliniska 1 - 4 0 0 0
    Komarex Komarowo - Polonia Gryfino 1 - 2 0 0 3
    Hutnik II Szczecin - Florek Trzeszczyn 2 - 1 0 0 3
    4 kolejka relacja fotki komentarze
    Florek Trzeszczyn - Pionier Szczecin 0 - 5 1 22 1
    Wicher Steklno - Hutnik II Szczecin 2 - 0 0 0 0
    Ogniwo II Babinek - Komarex Komarowo 2 - 3 0 0 0
    Sokół II Pyrzyce - Leśnik Kliniska 1 - 2 0 0 0
    5 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Wicher Steklno 3 - 3 0 0 11
    Leśnik Kliniska - Florek Trzeszczyn 6 - 0 0 0 11
    Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek 2 - 6 0 0 0
    Komarex Komarowo - Sokół II Pyrzyce 5 - 1 0 0 1
    6 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Steklno - Leśnik Kliniska 1 - 3 0 0 3
    Florek Trzeszczyn - Komarex Komarowo 0 - 0 0 0 5
    Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin 4 - 0 0 0 2
    Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino 1 - 1 0 0 1
    7 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Gryfino - Florek Trzeszczyn 6 - 0 0 0 1
    Ogniwo II Babinek - Sokół II Pyrzyce 3 - 4 0 0 1
    Komarex Komarowo - Wicher Steklno 0 - 3 0 0 12
    Leśnik Kliniska - Hutnik II Szczecin 2 - 1 0 0 1
    8 kolejka relacja fotki komentarze
    Hutnik II Szczecin - Komarex Komarowo 3 - 0 0 0 5
    Pionier Szczecin - Leśnik Kliniska 3 - 6 0 0 6
    Wicher Steklno - Polonia Gryfino 6 - 0 0 0 11
    Florek Trzeszczyn - Ogniwo II Babinek 1 - 8 0 0 0
    9 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Gryfino - Hutnik II Szczecin 0 - 2 0 0 2
    Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 2 - 1 0 0 4
    Sokół II Pyrzyce - Florek Trzeszczyn 1 - 3 0 0 0
    Komarex Komarowo - Pionier Szczecin 1 - 3 0 0 1
    10 kolejka relacja fotki komentarze
    Polonia Gryfino - Pionier Szczecin 3 - 0 0 0 7
    Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 5 - 1 0 0 6
    Ogniwo II Babinek - Hutnik II Szczecin 2 - 6 0 0 2
    Komarex Komarowo - Leśnik Kliniska 1 - 3 1 10 2
    11 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Ogniwo II Babinek 3 - 3 0 2 7
    Wicher Steklno - Florek Trzeszczyn 3 - 0 0 0 3
    Leśnik Kliniska - Polonia Gryfino 7 - 0 0 0 2
    Hutnik II Szczecin - Sokół II Pyrzyce 5 - 0 0 0 0
    12 kolejka relacja fotki komentarze
    Florek Trzeszczyn - Hutnik II Szczecin 0 - 3 0 0 3
    Polonia Gryfino - Komarex Komarowo 1 - 1 0 0 1
    Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin 15 - 1 0 4 0
    Leśnik Kliniska - Ogniwo II Babinek 1 - 1 0 0 0
    13 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Florek Trzeszczyn 3 - 0 0 0 10
    Leśnik Kliniska - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 0 0 1
    Hutnik II Szczecin - Wicher Steklno 6 - 2 0 0 2
    Komarex Komarowo - Ogniwo II Babinek 3 - 0 0 0 0
    14 kolejka relacja fotki komentarze
    Wicher Steklno - Pionier Szczecin 3 - 0 0 0 4
    Florek Trzeszczyn - Leśnik Kliniska 0 - 3 0 0 9
    Sokół II Pyrzyce - Komarex Komarowo 1 - 0 0 0 1
    Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino 0 - 3 0 0 1
    15 kolejka relacja fotki komentarze
    Komarex Komarowo - Florek Trzeszczyn 3 - 0 0 0 3
    Pionier Szczecin - Hutnik II Szczecin 2 - 6 0 3 2
    Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 6 - 1 0 0 1
    Leśnik Kliniska - Wicher Steklno 5 - 0 0 0 2
    16 kolejka relacja fotki komentarze
    Florek Trzeszczyn - Polonia Gryfino 0 - 3 0 0 0
    Wicher Steklno - Komarex Komarowo 5 - 3 0 0 0
    Hutnik II Szczecin - Leśnik Kliniska 1 - 1 0 0 19
    Sokół II Pyrzyce - Ogniwo II Babinek 4 - 4 0 0 0
    17 kolejka relacja fotki komentarze
    Ogniwo II Babinek - Florek Trzeszczyn 3 - 0 0 0 0
    Polonia Gryfino - Wicher Steklno 3 - 2 0 0 4
    Leśnik Kliniska - Pionier Szczecin 6 - 2 0 8 3
    Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin 1 - 2 0 0 0
    18 kolejka relacja fotki komentarze
    Pionier Szczecin - Komarex Komarowo 4 - 2 0 0 0
    Hutnik II Szczecin - Polonia Gryfino 3 - 0 0 0 0
    Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek 4 - 3 0 0 0
    Florek Trzeszczyn - Sokół II Pyrzyce 0 - 3 0 0 0
     
    top komentarze
    newsy:
    3 » Przemysław Brzeziański  »
    mecze:
    57 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
    40 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
    39 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
    31 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
    28 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
    22 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
    21 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
    20 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
    20 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
    18 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
    aktualnie na portalu
    zalogowanych: 7
    boruc636 emil123
    Krishna lumbago88
    Milan8333 t0825
    talib35
    gości: 1
    statystyki portalu
    • drużyn: 2890
    • imprez: 124746
    • newsów: 73893
    • użytkowników: 74834
    • komentarzy: 1103312
    • zdjęć: 801363
    • relacji: 38757
    Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


    widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
    © 2006-2020 - by ligowiec team
    Polityka Cookies