pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 12.02.2018 20:59
Czas na oddech dla Chemiczek
Chemik Police pokonał ENEA PTPS Piła 3:1. Policzanki utrzymały pozycję lidera tabeli. - Chemik świetnie zaczął mecz. Dobrą zagrywką ustawił pierwsze dwa sety. W trzeciej odsłonie Piła popełniała mniej błędów, dzięki czemu wygrała po zaciętej końcówce. Chemik jednak nie podłamał się, zwyciężył w czwartej partii i wygrał za 3 punkty.

Całe spotkanie na pozycji atakującej zagrała Malwina Smarzek. MVP uznano Natalię Mędrzyk, zdobywczynię 22 punktów (61% w ataku). To piąte MVP Natki w bieżącym sezonie. W barwach zespołu z Piły najwięcej oczek zdobyła Dajana Bosković (14).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 10.02.2018 08:08
Chemiczki nie mają przerwy
Zaledwie w czwartek zawodniczki Chemika Police grały w Płowdiw w Lidze Mistrzyń a już w sobotę Mistrzynie Polski rozegrają kolejne spotkanie siatkarskiej Ekstraklasy. Podopieczne Jakuba Głuszaka czeka pojedynek z Energą PTPS Piła.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 10.02.2018 07:45
Piła z marszu
autor: materiały prasowe ChemikChemik Police podejmie Enea PTPS Piła w ramach 17 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Początek sobotniego meczu o godzinie 18 w Policach.
Policzanki do pojedynku przystąpią z marszu po rywalizacji w Lidze Mistrzyń. Chemik w czwartek pokonał Maritzę Płowdiw 3:2, w piątek późnym południem wrócił do domu, a w sobotę rozegra spotkanie ligowe.

Rywalem Chemika będzie Piła, która jest jednym z największych pozytywnych zaskoczeń bieżącego sezonu. Pilanki zajmują piąte miejsce, niedawno ograły ŁKS, który wcześniej pokonał jedynie Chemik (3:2 w meczu w Łodzi).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 07.02.2018 09:30
Chemiczki zagrają w Płowdiw
W czwartek (08.02) Mistrzynie Polski rozegrają kolejne spotkanie siatkarskiej w Lidze Mistrzyń. Tym razem zagrają na wyjeździe z Martizą Płowdiw.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 04.02.2018 23:55
Chemik odniósł 15. zwycięstwo
Chemik Police pokonał Polski Cukier Muszyniankę Muszyna w 16. kolejce Ligi Siatkówki Kobiet. Policzanki przegrały pierwszą partię do 21. Po tym wydarzeniu Jakub Głuszak zdecydował się na zmiany. Malwina Smarzek powędrowała na atak, a Alex Holston zastąpiła Bianka Busa. Po roszadach w składzie inicjatywę przyjęły mistrzynie Polski, które pewnie zwyciężyły każdą z kolejnych partii.

- W secie otwarcia Muszyna postawiła wszystko na jedną kartę. Silna zagrywka, bezkompromisowy atak - nie kalkulowali. Sporo piłek im wchodziło, a my mieliśmy problemy w bloku. Od drugiego seta zaczęliśmy wywierać na rywalu presję. Szczególnie taktyczną zagrywką, którą zdobyliśmy 14 punktów. Konsekwencją serwisu były bloki i wybloki, pozwalające punktować w kontrach. Cieszymy się z wygranej, bo Muszyna notuje ostatnio zwyżkę formy, a my wywieźliśmy z ich terenu komplet punktów - mówi Jakub Głuszak
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 03.02.2018 17:20
Chemiczki w Muszynie
W sobotę (3.02) Mistrzynie Polski rozegrają kolejne spotkanie siatkarskiej Ekstraklasy. Podopieczne Jakuba Głuszaka czeka pojedynek w Muszynie z Myszynianką.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 28.01.2018 14:24
Czternasta wygrana Chemiczek
autor: materiały prasowe ChemikChemik Police pokonał Trefl Proxima Kraków 3:1 w sobotnim (27.01) meczu 15. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Victoria ta pozwoliła polickiemu zespołowi na zrównanie się punktami z ŁKS-em Łódź.
Mistrzynie Polski bardzo pewnie wygrały pierwsze dwie odsłony. Po 10-minutowej przerwie podopieczne Jakuba Głuszaka utrzymały dobry poziom. Do momentu zdobycia 24 punktu, kiedy gra zupełnie się zacięła. Chemik roztrwonił wysoką przewagę. Prowadził 24:18, a jednak przegrał set na przewagi. Zamiast końca spotkania mieliśmy dodatkową partię. Na całe szczęście w niej ważną zmianę dała Natalia Mędrzyk, która zdobyła niezwykle cenne punkty w końcówce. Pozwoliły one wygrać czwartą odsłonę do 21 a całe spotkanie 3:1.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 27.01.2018 12:24