pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 29.10.2017 01:54
Espadon przegrywa w tie-breaku
Drużyna Michała Gogola po raz kolejny w tym sezonie musiała walczyć z rywalem na dystansie pięciu setów. Niestety, tym razem ostatnie słowo należało do przeciwników z MKS-u Będzin, którzy rozstrzygnęli na swoją korzyść decydującą partię i zwyciężyli 3:2.

W pierwszej odsłonie sobotniego spotkania przewaga naszych zawodników zarysowała się niemal od samego początku. Eemi Tervaportti bardzo dobrze rozgrywał, gubiąc blok i wykorzystując kolejno w ataku wszystkich swoich kolegów z drużyny. Gospodarze mieli natomiast problem z przyjęciem zagrywki, co przełożyło się na bardziej czytelne wystawy i aż cztery punktowe bloki Espadonu. Przewaga szczecinian z minuty na minutę rosła i skończyło się na rezultacie 25:15.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Kawaler - 28.10.2017 09:09
7. kolejka Plus Ligi
Espadon Szczecin czeka kolejne spotkanie w ramach Plus ligi. Szczecinianie po porażce na własnym parkiecie z GKS-em Katowice teraz zmierzą się z MKS-em Będzin.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 27.10.2017 23:28
Espadon jedzie szukać następnych punktów
autor: Biuro Prasowe EspadonuJuż w sobotę wieczorem podopieczni Michała Gogola rozegrają kolejne spotkanie w ramach rozgrywek PlusLigi. Tym razem ekipa ze stolicy Pomorza Zachodniego zmierzy się na wyjeździe z MKS-em Będzin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00.

MKS to zespół, z którym nasi siatkarze mierzyli się w ubiegłym sezonie aż czterokrotnie. W fazie zasadniczej obie drużyny podzieliły się zwycięstwami (Będzin wygrał we własnej hali 3:0, Espadon 3:2), w play-offach lepsi byli gracze ze Śląska, którzy wygrali zarówno na wyjeździe (3:1), jak i u siebie (3:0), co pozwoliło im zająć ostatecznie jedenaste miejsce w tabeli PlusLigi.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Kawaler - 26.10.2017 08:55
Trenowali z Berlin Recycling Volleys
autor: malaNa prośbę 8-krotnego mistrza Niemiec i regularnego uczestnika Ligi Mistrzów drużyny Berlin Recycling Volleys w środę (25.10) w Arenie Szczecin odbył się wspólny trening z Espadonem Szczecin. Trener gości Luke Reynolds podkreślał, że zależy mu na jak najszybszym złapaniu przezjego ekipę rytmu meczowego. 1.Bundesliga ruszyła z nowym sezonem dopiero w połowie października, rozegrała dopiero dwie kolejki. Berlin na
inagurację przegrał z Duren 0:3 i zwyciężył u siebie z TSV Herrsching 3:1.

To nie był typowy sparing, a wspólny trening z doskonaleniem konkretnych ustawień w obu zespołach.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 22.10.2017 20:53
Waleczny Espadon zdobywa cenny punkt
autor: Adam PilarczykPodopieczni Michała Gogola podnieśli się ze stanu 0:2 w setach i dzięki wielkiej woli walki doprowadzili do tie-breaka. Czwartego zwycięstwa z rzędu odnieść się jednak nie udało i ostatecznie to katowiczanie wracają do domu w nieco lepszych humorach i z dwoma punktami na koncie.

GKS i Espadon przystępowały do niedzielnego spotkania jako zespoły numer 5 i 6 w ligowej tabeli. Już samo to mogło zapowiadać, że kibice w Arenie Szczecin staną się świadkami emocjonującego starcia na wysokim poziomie sportowym. I początki meczu utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że tak właśnie będzie. Obie drużyny poszły na wymianę ciosów, popełniały stosunkowo mało błędów własnych i na parkiecie było naprawdę ciekawie.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 20.10.2017 20:23
6. kolejka Plus Ligi
Espadon Szczecin czeka kolejne spotkanie w ramach Plus ligi. Szczecinianie po zwycięstwie w Warszawie zmierzą się teraz w Arenie Szczecin z drużyną GKS-u Katowice.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 20.10.2017 20:21
Mecz na szczycie PlusLigi w Szczecinie
Szósta kolejka PlusLigi zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dość niespodziewanie Szczecin będzie areną zmagań drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, dodatkowo plasujących się w niej najwyżej, spośród innych par kolejki. Szczeciński Espadon podejmować będzie GKS Katowice.

Tym samym dojdzie do starcia dwóch ubiegłorocznych beniaminków PlusLigi. W tym sezonie GKS Katowice zdążył już pokonać na wyjeździe Cerrad Czarnych Radom i Trefla Gdańsk, a w ostatniej kolejce u siebie w trzech setach MKS Będzin. Wcześniej jednak przytrafiła się zaskakująca porażka we własnej hali z Łuczniczką oraz w czterech setach przegrana w stolicy z ONICO. Tym samym zespołem, który we wtorek Espadon pokonał w trzech setach.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 17.10.2017 22:02
Espadon podbija stolicę - trzecia wygrana z rzędu
W stolicy siatkarze zainaugurowali 5. Kolejkę PlusLigi. Przed starciem Onico z Espadonem faworytem byli gospodarze, którzy w ubiegłym sezonie Szczecinianom nie pozwolili w obu spotkaniach zdobyć nawet jednego seta.

Po ostatnim pojedynku z Łuczniczką trener Gogol zdecydował się na zmiany w wyjściowej szóstce. Pojawili się tym razem Kluth i Ruciak w miejsce Malinowskiego i Menzela. Pierwszy set miał przebieg dziwny. Obie strony popisywały się seriami punktowymi, przy czym w mecz lepiej weszli goście. Prowadzili 9:5, i mimo, że rywale wyrównali na po 12-cie znów dobrymi atakami Duffa i asie serwisowym Ruciaka uciekli na 17:13. Najciekawsze były jednak przed nami. Espadon prowadził 19:15 i na moment się pogubił.