piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 15.10.2017 13:55
Zacięty mecz, ale punkty zostały w Szczecinie
autor: adi1990W sobotnie popołudnie szczecinianki wygrały przed własną publicznością z KPR Gminy Kobierzyce 28:23.

Początek spotkania rozpoczęły gospodynie, ale początek meczu był nieskuteczny i oba zespoły nie mogły się wstrzelić. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych obejrzeliśmy dopiero w 3 minucie, a strzelczynią była Elżbieta Wesołowska. Korzystny wynik dla Kobierzyc utrzymywał się przez kolejne 7 minut, wówczas do głosu doszły miejscowe. W 8 minucie Pogoń wyszła na pierwsze prowadzenie w tym spotkaniu, a na listę strzelczyń wpisała się Natalia Nosek
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 14.10.2017 07:29
Kolejne spotkania w Superlidze
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w Superlidze kobiet. Energa AZS Koszalin zagra na własnym parkiecie z Ruchem Chorzów. Natomiast zawodniczki Pogoń Szczecin zmierzą się z KPR Kobierzyce.
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 13.10.2017 17:23
Dogonić czołówkę
W najbliższą sobotę (tj. 14.10.2017), Pogoń Szczecin podejmie we własnej hali KPR Kobierzyce.
Po przerwie związanej z meczami reprezentacji Polski szczypiornistki Pogoni Szczecin powracają na parkiety Superligi.
W poprzedniej kolejce szczecinianki pokonały jedną bramką w Kielcach tamtejszą Koronę Handball (24:25), teraz przyszedł czas na mecz we własnej hali. Do Szczecina zawita KPR Kobierzyce, aktualnie 10 drużyna w tabeli. To drugi sezon KPR-u w najwyższej klasie rozgrywkowej.

piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 06.10.2017 22:20
Grają Panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w Superlidze kobiet. Energa AZS Koszalin zagra w Piotrkowie Trybunalskim z miejscową Piotkovią. Natomiast zawodniczki Pogoń Szczecin zmierzą się z Koroną Kielce.
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 21.09.2017 18:11
Zwycięstwo Zagłębia po rzutach karnych
W środowy wieczór licznie zgromadzona szczecińska publiczność miała okazję obejrzeć prawdziwy horror. Po emocjonującym meczu na Twardowskiego Zagłębie pokonało po rzutach karnych szczecińską Pogoń.

Pierwszą połowę rozpoczęły szczecinianki i to one próbowały zdobyć pierwszą bramkę, ale w słupek trafiła Natalia Nosek. Minutę później Miedziowe wywalczyły rzut karny, a pewnie wykorzystała go Żana Marić. Pogoń nie mogła znaleźć recepty na zdobycie swojej bramki, a lubinianki podwyższały swoje prowadzenie. Pierwsze trafienie dla zespołu ze Szczecina padło dopiero w 6 minucie, a chwilę później mieliśmy remis (2:2).
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 19.09.2017 18:24
Wrócić na zwycięską drogę
autor: adi1990W najbliższą środę (tj. 20.09.2017) we własnej hali podopieczne trenera Adriana Struzika zmierzy się z Metraco Zagłębie Lubin.

Niepokonane Zagłębie
Korzystniej w tabeli wyglądają podopieczne Bożeny Karkut. Zespół z Lubina odprawił z kwitkiem m.in. Kościerzynę (43:17), Koszalin (24:26 czy Mistrza Polski, Vistal (28:21). Obecnie Zagłębie rozegrało 3 spotkania, które wszystkie wygrała i plasuje się na 2 miejscu.
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 16.09.2017 18:26
Pierwsza porażka Pogoni
autor: adi1990Pierwszą połowę rozpoczęły szczecinianki, ale Marcikova trafiła obok bramki. Chwilę później był karny dla Elbląga i Lisewska wykorzystała rzut z 7 metrów.

W 3 minucie mieliśmy wyrównanie i był remis 1:1. W 5 minucie do bramki Pogoni trafiła była zawodniczka szczecińskiej siódemki, Hanna Yashchuk. Chwilę później Królikowska przekroczyła linię bramkową i piłka była dla Startu. Od 4 minut gospodynie nie mogły wstrzelić się w bramkę Startu. W 8 minucie Blazević trafiła i był remis 2:2. Minutę później Marcikova wyprowadziła swój zespół na prowadzenie. Chwilę później Królikowska pewnie trafiła i Pogoń prowadziła 4:2. Kozimur zmniejszyła straty i było już 4:3.
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 16.09.2017 07:24
Grają Panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w Superlidze kobiet. Energa AZS Koszalin zagra w Kielcach z miejscową Koroną, natomiast Pogoń Szczecin czeka domowy pojedynek ze Startem Elbląg.