pszczolek
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki arti15 - 01.02.2018 16:30
Gwardia pokazała się z dobrej strony
Piłkarze ręczni Gwardii Koszalin porażką 27:36 ze Spójnią Gdynia pożegnali się z rozgrywkami o Puchar Polski. Podopieczni Piotra Stasiuka postawili się wyżej notowanemu rywalowi i z pewnością wynik wstydu, im nie przyniósł.

Koszalińska Gwardia spotkanie rozpoczęła bardzo dobrze, bowiem już w 2 minucie po bramce Patryka Kicińskiego prowadziła 2:0. Następnie gospodarze utrzymywali się na prowadzeniu do 8 minuty, wówczas do remisu 4:4 doprowadził Adam Lisiewicz. Goście poszli za ciosem i już w 13 minucie posiadali trzy bramki przewagi. Podopieczni Piotra Stasiuka gonili wynik i jeszcze dwukrotnie w pierwszej połowie zbliżyli się do Spójni na jedną bramkę. Niestety zespół z superligi nie pozwolił Gwardii doprowadzić do remisu. W końcówce pierwszej połowy koszalinianie pozwolili rywalowi uciec na pięć trafień 14:19.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 31.01.2018 13:35
Grają o puchar
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania szczypiorniaka mężczyzn. Tym razem dojdzie do starć w 1/16 Pucharu Polski. Pierwszoligowa Stal Gorzów podejmie Pogoń Szczecin, natomiast Gwardia Koszalin będzie gościć przedstawiciela Superligi - Spójnię Gdynia.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki arti15 - 30.01.2018 14:51
PP: Gwardia podejmuje Spójnię Gdynia
autor: Artur RutkowskiGwardia Koszalin w środę 31 stycznia zmierzy się w 1/16 Pucharu Polski ze Spójnią Gdynia. Faworytem wydają się być zawodnicy z Trójmiasta. Jednak wszystko zweryfikuje parkiet. Jednego możemy być pewni gospodarze powalczą o sprawienie niespodzianki.

W trwającym roku Spójnia Gdynia w trzech spotkania nie wywalczyła punktu w Superlidze. Spójnia, w tym czasie poległa 26:29 z Chrobrym Głogów, MMTS Kwidzyn 22:32 oraz Orlen Wisłą Płock 22:34. Ponadto szczypiorniści z Gdynii z zaledwie siedmioma punktami na koncie zajmują ostatnie miejsce w Superlidze. Najskuteczniejszym graczem Spójni jest obecnie Robert Kamyczek, który rzucił dotychczas 93 trafienia w 17 spotkaniach.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki arti15 - 28.01.2018 21:21
Energa AZS melduje się w ćwierćfinale
autor: Krzysztof Cichomski C80Energa AZS z przytupem zameldowała się w ćwierćfinale Pucharu Polski. W niedzielę akademiczki rozbiły na wyjeździe wicelidera I ligi - SPR Sośnica Gliwice 38:20.

Koszalinianki od początku wypracowały sobie przewagę. Już w 5 minucie Energa AZS posiadała cztery bramki przewagi. Następnie utrzymywała się przewaga akademiczek. Od rezultatu 5:9 do końca pierwszej połowy na parkiecie rządziła już tylko drużyna z Koszalina. Na długą przerwę Energa AZS schodziła, przy prowadzeniu 21:9.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 27.01.2018 12:07
Grają Panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. SPR Pogoni Szczecin jedzie do Lubina gdzie zmierzy się z miejscowym Zagłębiem, natomiast Energa AZS Koszalin zagra na wyjeździe z KPR Kobierzyce. Dla koszalinianek to nie koniec zmagań. W niedzielę w na Śląsku w ramach Pucharu Polski zagrają z Sośnica Gliwice.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 29.12.2017 11:34
Rozlosowano pary 1/8 Pucharu Polski
autor: crashWczoraj (28.12) w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Warszawie odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski Kobiet. Akademiczki z Koszalina czeka wyprawa do Gliwic, natomiast SPR Pogoń Szczecin czeka także starcie na Śląsku z Ruchem Chorzów.

Spotkania zaplanowano na 17 stycznia. O awansie do 1/4 finału zadecyduje jeden mecz. Kolejna runda odbędzie się 28 lutego, półfinałowy dwumecz 11 i 18 kwietnia. Finał wyznaczono na weekend 12-13 maja.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 22.08.2017 10:07
Energetyczne z I miejscem w Turnieju
autor: Piłka Ręczna Koszalin SA / EnergW dniach 18-19 sierpnia br. bieżącego roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie odbył się Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Wydarzenie objęte było Patronatami Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja oraz Prezydenta Miasta Koszalina Piotra Jedlińskiego. Zawody organizowane były przez klub Piłka Ręczna Koszalin SA, który na co dzień prowadzi zespół Energa AZS Koszalin w rozgrywkach PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki kempes7 - 25.06.2017 16:20
Polki wicemistrzyniami Europy. Wśród nich Natalia Krupa z Pogoni Baltica
autor: http://www.ruch-chorzow.pl/Reprezentacja polskich szczypiornistek w odmianie plażowej zdobyła tytuł wicemistrza Europy. Nasze panie w składzie: Natalia Krupa, Magdalena Słota, Sylwia Bartkowiak, Ewa Nowicka, Paulina Sowa, Paula Mazurek, Alicja Ślęzak, Weronika Łakomy, Anna Błaszczyk Katarzyna Masłowska przegrały w wielkim finale z ekipą z Norwegii 0:2. Niemniej to największy sukces w historii kadry pod wodzą Marka Karpińskiego!