piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 01.12.2018 18:52
Daleki wyjazd do Kętrzyna i wygrana
autor: KPR GryfinoKętrzyn - miasto w województwie warmińsko-mazurskim, ładna i spokojna miejscowość. Przybyliśmy do Kętrzyna po bardzo ciężkiej podróży, która trwała około 8 godzin po to aby rozegrać mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, był to nasz najdalszy i najdłuższy wyjazd meczowy.

Mecz po ciężkiej podróży zaczął się na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili już z nami 3-0. Ten wynik nie przypadł do gustu naszym zawodnikom i dopiero po spojrzeniu na zegar i obecny wynik, nasi waleczni chłopcy zabrali się do roboty, doszli do remisu 3-3 i już od 5 minuty nie oddali prowadzenia do samego końca meczu.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 30.11.2018 10:34
KPR zagra w Kętrzynie
autor: KPR GryfinoPrzed nami kolejny mecz, ale tym razem pokonujemy najdłuższą trasę wyjazdowa, bo aż do Kętrzyna.

Nasi zawodnicy muszą bardzo wcześnie wstać, gdyż czeka ich pokonanie aż 543 kilometrów, dla tego sam wyjazd z Gryfina planowany jest na godzinę 4 w nocy. Drużyna MKS MOSiR Kętrzyn - zajmuję obecnie przedostania pozycje w II lidze Pomorskiej, ale posiada atut gospodarza. Pojedynek planowany jest a godzinę 16:00, a przed nami ciężka i bardzo długa podróż. Na mecz do Kętrzyna jedziemy w ciut okrojonym składzie, na parkiecie zabraknie Tomasz Matoszko (kontuzja kolana), Braci Jezierskich, Marka i Maćka. Ten mecz opuści także Szymon Tołyż i nasz młody, bardzo zdolny skrzydłowy Przemek Kręcki. Oczywiście wynik meczu, jak zwykle będzie w relacji LIVE na naszym profilu Facebookowym.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 24.11.2018 22:38
Zwycięstwo w Gryfinie
...sobota - piękny wieczór, w dniu dzisiejszym podejmowaliśmy drużynę Szczypiorniak Gniezno, który przebył naprawdę kawał drogi, po to aby rozegrać mecz o mistrzostwo II ligi Pomorskiej. A przebieg meczu i wynik końcowy był następujący :
Mecz stał na wysokim poziomie, od same początku zawodnicy KPR Gryfino postawili bardzo mocne warunki i w minucie 15 wynik był 10 : 1 dla gospodarzy. Bardzo celne rzuty Bartosz Telenga (skuteczność 100%) - który rozegrał swoje najlepsze spotkanie w barwach KPR Gryfino - dały nam w pewnym momencie przewagę aż 11 bramek !!!
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 21.11.2018 19:04
W sobotę ze Szczypiorniakiem
autor: KPR GryfinoW najbliższą sobotę 24.11.2018r. powitamy w Gryfinie drużynę : Szczypiorniak Gniezno.

Jest to młoda ,bardzo silna drużyna przypominająca grę naszych KPRów. Obecnie w II lidze pomorskiej plasuje się na 5 pozycji i ma ogromną ochotę przywieść do Gniezna 3 punkty z tak ciężkiego terenu jaki mamy w Gryfinie.

Mecz zdecydowanie o „podwyższonym ciśnieniu” - będzie wspaniałym widowiskiem dla naszych fanów w tak chłodnie i ciemne dni. Wszystkich Kibiców KPR Gryfino - Serdecznie zapraszamy do hali przy ulicy Iwaszkiewicza 70 o godzinie 18:00. Przyjdźcie a na pewno nie pożałujecie widowiska na najwyższym poziomie.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.11.2018 17:50
Juniorzy KPR Gryfino - zaczynają ligę
autor: KPR GryfinoW najbliższy czwartek rusza LIGA JUNIORÓW z udziałem naszej młodzieży. Mecz zaczyna się o godzinie 19:15, a przeciwnikiem naszej zdolnej młodzieży jest bardzo mocna drużyna KS CKS SMS Szczecin. Czy podopieczni trenerów Piotra Kejsa i Adama Zielińskiego poradzą sobie z trudnym przeciwnikiem na swoim terenie??

Przekonamy się już w ten czwartek. Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie na trybuny. Głównym Sponsorem i Patronem naszej zdolnej młodzieży w Gryfinie jest Polska Grupa Energetyczna.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 18.11.2018 18:56
KPR Gryfino pokonuje Bydgoszcz
autor: KPR GRYFINOKPR Gryfino wraca z Bydgoszczy z trzema punktami. Mecz od samego początku był wyrównany, z mała przewagą gospodarzy. Zawiniły u nas niepotrzebne dwu-minutowe kary i kilka 100% sytuacji, które niestety nie znalazły swojego miejsca w bramce. Na nasze szczęście do przerwy prowadziliśmy 12-13.

Druga połowa to już popis naszej drużyny, graliśmy perfekcyjnie, w bramce kilka ważnych interwencji naszego bramkarza Grzegorz Słomczyński. Do tego, jak zwykle nasz super snajper Lucjan Galus 'Maszyna' - zanotował bardzo dobre zawody. Cieszy też fakt, że do pozytywnej formy wraca nasz bardzo silny kołowy Mateusz Kminikowski, który dał popis i rzucił aż 5 bramek!
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 17.11.2018 13:30
Do Bydgoszczy po punkty
Jutro o godzinie 15:00 KPR Gryfino rozegra kolejny mecz o mistrzostwo II-ligi Pomorskiej w Bydgoszczy z tamtejszą drużyną - AZS UKW Bydgoszcz - piłka ręczna.

-Nasz przeciwnik obecnie jest na 8 pozycji w lidze, ostatnio nie ma dobrej passy, ale u siebie jest dosyć mocną ekipą. Nas cieszy fakt że na ten mecz wybieramy się najsilniejszym składem, nie zabraknie w nim zawodników : Lucjan Galus i Szymon Tołyż. Jedynym nieobecnym zawodnikiem z podstawowego składu będzie Tomasz Matoszko, który nabawił się groźnej kontuzji kolana. Panie Tomaszu Życzymy mnóstwo zdrowia i bardzo szybkiego powrotu na hale. Będziemy starać się przywieść 3 punkty z Bydgoszczy specjalnie dla Pana.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 11.11.2018 14:43
Gryfinianie górą
autor: egryfino.plWe wczorajszym meczu gryfinianie gościli drużynę ITS Jeziorak Iława. Sam mecz stał na wysokim poziomie, nasz rywal przyjechał do Gryfina pełnym składem, co zauważyć można było, że nie przyjechali do nas przegrać tego meczu. Postawili nam wysoko poprzeczkę i nie ukrywajmy że końcowa wygrana nie przyszła nam łatwo.

Pierwszą połowę przegrywaliśmy wynikiem 9-10. Powód ??? Fatalna wręcz skuteczność naszych podstawowych zawodników, do tego rewelacyjna forma bramkarza z Iławy sprawiły, iż wynik do przerwy był bardzo mały. Po przerwie i bardzo mocnej reprymendzie naszego trenera Arka Augustyniaka, nasi zawodnicy wzięli się do roboty co zaowocowało już lepsza grą naszej drużyny.