piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 01.04.2019 20:32
Prima Aprilis
..no dobrze, już dobrze - jak już wszyscy wiedzą w dniu dzisiejszym obchodzimy Prima Aprilis, w związku z tym zrobilibyśmy małego psikusa naszym kibicom i jak widać zawodnikom. Po ilości komentarzy możemy przyznać że nasz psikus nawet się udał i trochę podobał ;)

Ale już tak na poważnie wracamy do codzienności i informujemy wszech obecnym kibicom II ligowej drużyny KPR Gryfino, iż trenerem w dalszym ciągu jest i będzie Pan Arkadiusz Augustyniak, który zrobi wszystko co w jego mocy aby nasza drużyna grała w I lidze…może już nie w tym sezonie, ale w przyszły szykuje się z podwójnym uderzeniem… 💪💪💪

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 01.04.2019 11:00
Hit transferowy!
autor: wentaNiedawno pisaliśmy, że nasz nowy zarząd w drużynie, pracuje pełną parą, a już dziś spieszymy z najnowszą poranną nowiną - hitem transferowym ligi. W imieniu całego zarządu KPR Gryfino informujemy, że od dnia dzisiejszego trenerem II Ligowej drużyny z Gryfina, został nie kto inny jak ikona Polskiej Piłki Ręcznej - Bogdan Wenta.

Panie Bogdanie, witamy w Gryfinie i życzmy mnóstwo sukcesów z naszą ukochaną drużyną. Zespół ma duże ambicje i liczymy, że dzięki pozyskaniu tak utytułowanego trenera szybko zawitamy w I lidze, a zaraz później w SuperLidze.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 30.03.2019 16:24
Twierdza Gniezno nie została zdobyta
autor: Adam KominekOd samego początku był to mecz ciężki, zdecydowanie na korzyść gospodarzy, którzy wzmocnieni kilkoma dobrymi graczami nie dali posmakować zwycięstwa w tym meczu ani na minutę.

Kilka niewykorzystanych akcji sam na sam z bramkarzem i dosłownie zerowa skuteczność Kamil Prokopczyk, na którego liczyliśmy w tym spotkaniu, zdecydowała o porażce w Gnieźnie. Bardzo dobre zawody zagrał Rafał Lasko, a rzuty karne z 100% skutecznością wykorzystywał dzisiaj Oskar Gała. Swój mały jubileusz może też świętować nasz skrzydłowy Bartosz Telenga, który rzucił 6 bramek w tym meczu i przekroczył próg 100-rzuconych bramek w II Lidze. - ale, żeby nie było - tego meczu na pewno nie zaliczy do udanych. W Drugiej połowie udało nam się odrobić duże straty, a bardzo dobrą zmianę w obronie dali Przemysław Tołyż i Artur Matwis, którzy są silnymi i rosłymi zawodnikami.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 29.03.2019 16:29
Tym razem ciężki mecz z Wilkami w Gnieźnie
Już jutro nasza drużyna zmierzy się mocny przeciwnikiem Szczypiorniak Gniezno, który obecnie zajmuje siódmą lokatę w II Lidze Pomorskiej.

W pierwszym meczu w Gryfinie wynik był 34:26 dla KPRów, ale już wiemy ze zawodnicy Wilków z Gniezna zrobili ogromne postępy i na dodatek wzmocnili się zawodnikami z I Ligi. A jak nasi dzielni wojownicy spiszą się tym razem ❓❓❓ Jakim składem będziemy walczyć w Gnieźnie i jakim wynikiem skończy się mecz ❓❓❓

Okaże się już jutro, a więc zapraszamy na naszą relację, w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na profilu Facebookowiym.
Panowie jedźcie i dzielnie walczcie o trzecią lokatę w lidze….Powodzenia ❗️❗️❗️😎🤾‍♂️
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 24.03.2019 11:37
Zwycięstwo nad AZS Bydgoszcz
autor: KPR GRYFINOWczoraj w hali przy ulicy Iwaszkiewicza rozegraliśmy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, a przeciwnikiem naszym była drużyna AZS UKW Bydgoszcz.

Z mocnego uderzenia zaczęli nasi goście mecz w Gryfinie, po pierwszych 3 minutach prowadzili 0-2, lecz po kilku niecelnych rzutach, nasi zawodnicy zabrali się do roboty. Bardzo dobrze w mecz wszedł bramkarz Paweł Gołofit, który dosłownie zamurował bramkę i pokonanie jego było nie lada wyczynem. Paweł powrócił do treningów i występów w pierwszy składzie, co nas bardzo cieszy - od razu widać było jego głód do gry, co się podobało gryfińskiej licznej przybyłej publiczności. Nasz bramkarz dał sygnał do gry zawodnikom w polu, i oni zaczęli swój koncert gry. Pewne 100% wykonane rzuty karne zanotował Lucjan Galus, do tego rewelacyjne rozgrywanie piłki przez Tomasz Matoszko i Rafał Lasko, dały nam lekką przewagę w grze ofensywnej. Maciek Jezierski popisywał się bardzo szybkimi kontrami, no i WIELKI powrót do meczowej siódemki Kamil Prokopczyk, zdecydowanie tego gracza brakowało w naszej ekipie, Kamil leczył groźny uraz palców, którego nabawił się kilka tygodni temu podczas meczu ligowego.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 21.03.2019 18:11
Walka o trzecie miejsce
autor: KPR GRYFINOW najbliższą sobotę rozegramy w Gryfinie kolejne spotkanie o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, przeciwnikiem naszym będzie rywal z obecnie 9 lokaty AZS UKW Bydgoszcz - piłka ręczna. Nasi zawodnicy w licznym już składzie, dzielnie trenują i szykują się do kolejnego pojedynku przy własnej publiczności. Na pewno nie zabraknie pięknych akcji oraz atrakcyjnych dla oka bramek.

Walczymy o 3 lokatę w lidze, więc łatwo skóry nie oddamy, a że potrzebna nam jest olbrzymia ilość zdobytych bramek, nasi dzielni zawodnicy obiecują że zrobią wszystko co w ich mocy, tak aby to widowisko było na najwyższym poziomie.

Wszystkich kibiców KPR Gryfino serdecznie zapraszamy na nasz kibicowski balkon, tak aby wspomóc naszych walecznych wojowników z Gryfina. Mecz zaczynamy o godzinie 18:00 w najbliższą sobotę 23 marca - na hali przy ulicy Iwaszkiewicza.

Wstęp: wolny
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 16.03.2019 21:14
Ośmiu wspaniałych
autor: KPR GRYFINOPlanowo mecz miał rozpocząć się o godzinie 17:30, lecz z powodu braku ważnych badań lekarskich drużyny gospodarzy został przesunięty o 15 minut.

Gdy całe formalności zostały prawidłowo dograne zaczęliśmy batalię o bardzo ważne 3 punkty wyjazdowe. Mecz od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie, bramka za bramkę i tak do 30 minuty, gdzie na zegarze do przerwy widniał wynik 13-15 dla KPRów. Druga połowa to już popis naszej wspaniałej ósemki. Równiutko do 57 minuty byliśmy cały czas na prowadzeniu, aż 3 minuty przed końcem niestety zabrakło sił i ITS Jeziorak wyrównał stan meczu.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.03.2019 20:59
Drugie urodziny KPR Gryfino
Drodzy kibice - nie wszyscy o tym widzą, ale w dniu dzisiejszym Klub Piłki Ręcznej Gryfino - obchodzi swoje drugie urodziny. Chcielibyśmy życzyć całej naszej drużynie i działaczom jak najwięcej wygranych meczów, jak najwięcej zdobytych punktów, jak największej liczby wspaniałych kibiców i teraz najważniejsze - Zagrania Meczu w I Lidze na Nowej - Pięknej Hali w Gryfinie która 'podobno' już się buduje.

Wszystkiego Najpiękniejszego KPR Gryfino.