piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 16.03.2019 21:14
Ośmiu wspaniałych
autor: KPR GRYFINOPlanowo mecz miał rozpocząć się o godzinie 17:30, lecz z powodu braku ważnych badań lekarskich drużyny gospodarzy został przesunięty o 15 minut.

Gdy całe formalności zostały prawidłowo dograne zaczęliśmy batalię o bardzo ważne 3 punkty wyjazdowe. Mecz od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie, bramka za bramkę i tak do 30 minuty, gdzie na zegarze do przerwy widniał wynik 13-15 dla KPRów. Druga połowa to już popis naszej wspaniałej ósemki. Równiutko do 57 minuty byliśmy cały czas na prowadzeniu, aż 3 minuty przed końcem niestety zabrakło sił i ITS Jeziorak wyrównał stan meczu.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.03.2019 20:59
Drugie urodziny KPR Gryfino
Drodzy kibice - nie wszyscy o tym widzą, ale w dniu dzisiejszym Klub Piłki Ręcznej Gryfino - obchodzi swoje drugie urodziny. Chcielibyśmy życzyć całej naszej drużynie i działaczom jak najwięcej wygranych meczów, jak najwięcej zdobytych punktów, jak największej liczby wspaniałych kibiców i teraz najważniejsze - Zagrania Meczu w I Lidze na Nowej - Pięknej Hali w Gryfinie która 'podobno' już się buduje.

Wszystkiego Najpiękniejszego KPR Gryfino.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 09.03.2019 22:43
Szczęśliwa wygrana KPR-u
autor: KPR GRYFINOSłaby mecz w Gryfinie, na szczęście wygrany przez KPR Gryfino

..bardzo pochmurna sobota, 9 marca 2019 roku, mamy godzinę 18:00 a do Gryfina zawitała drużyna z MLK Borowak Czersk. Zawodnicy z Czerska pokonali naprawdę kawał drogi i dojechali do nas w 8 osobowym składzie, tak aby powalczyć o punkty ligowe. Obecność zawodników na meczu z Borowiakiem, zadowoliło działaczy KPRów, zabrakło tylko czterech kluczowych zawodników : Maciej Polak i Kamil Prokopczyk - leczą poważne kontuzje, a Maciej Jezierski i Artur Matwis - nie dojechali na mecz z powodów osobistych. Sam mecz stał na średnim poziomie, od samego początku nasi zawodnicy spokojnie kontrowali przebieg spotkania.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn arti15 - 09.03.2019 10:47
Koszalinianie powalczą o sprawienie niespodzianki
autor: Łukasz KoperekTrudne wyzwanie przed szczypiornistami koszalińskiej Gwardii. Podopieczni Piotra Stasiuka w sobotę 9 marca podejmą we własnej gali SMS ZPRP Gdańsk.

Drużyna z Trójmiasta w obecnie zajmuje czwartą pozycję z 27 punktami na koncie. W czternastu spotkaniach SMS odniósł dziewięć zwycięstw, a w pięciu musiał uznać wyższość rywali.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 03.03.2019 12:30
Przegrana z liderem
autor: Adam KominekSobota dnia 2 marca 2019 roku…pojechaliśmy na mecz z Liderem, który po 19 rozegranych spotkaniach II Ligi Pomorskiej, nie przegrał jeszcze ani jedno spotkania..

Hm... porażka, a może pogrom ?? Nawet nie za bardzo wiemy jak to nazwać, sił starczyło nam tylko na pierwsze 10 minut.. w momencie kiedy zawodnicy USARu się rozgrzali, zaczęli grać piękny Handball przed swoją licznie przybyła publicznością.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 01.03.2019 16:28
Trudny mecz z niepokonanym liderem w Kwidzynie
autor: KPR GRYFINOJuż jutro o godzinie 18:30, nasi dzielni wojownicy zagrają z liderem II Ligi Pomorskiej USAR Kwidzyn. Po ciężkim meczu z przed tygodnia, jedziemy z olbrzymią chęcią podtrzymania dobrej passy na bardzo ciężki, jak nie najcięższy- i do tej pory niezdobyty jeszcze przez żadną drużynę II Ligi Pomorskiej - teren USARu w Kwidzynie. W I rundzie w Gryfinie polegliśmy 27-32, ale po bardzo dobrym meczu naszych wojowników. Drużyna z Kwidzyna nie przegrała jeszcze ani jednego meczu i na pewno postawi nam wysoką poprzeczkę.

- Jedziemy do Kwidzyna na ciężki mecz, ale jesteśmy drużyną walczącą i nigdy się łatwo nie poddającą. Może w końcu USAR Kwidzyn, przegra - chociaż jeden mecz w tym sezonie i to akurat w z nami- powiedział po meczu vice-prezes Andrzej Kejs.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 24.02.2019 19:14
Wygrana z Wejherowem
autor: KPR GRYFINOEmocje już opadły, czas podsumować wczorajszą, piękna a za razem bardzo potrzebną wygraną z Tytanami Wejherowo​ w Gryfinie.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obydwie drużyny postawiły sobie wysoko poprzeczkę i pokazały licznie przybyłym kibicom wspaniały handball. Od samego początku gospodarze narzucili swoje tępo gry, rewelacyjna gra w obronie jak i perfekcyjnie oddane rzuty w bramkę gości przyniosły oczekiwany rezultat oczywiście na naszą korzyść. W bramce po raz kolejny bardzo dobre zawody zagrał Grzegorz Słomczyński​ któremu należą się ogromne brawa.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 19.02.2019 21:44
Wojna w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOJuż w najbliższą sobotę o 18 zapraszamy na mecz kolejki pomiędzy KPR Gryfino, a Tytani Wejherowo. Nasi przeciwnicy na chwilę obecną są na drugiej lokacie w lidze, ale nasi zawodnicy mają im coś do udowodniania.

Zapowiadają już dziś, iż będzie to WOJNA w dosłownie jej znaczeniu. Zostawią ostatni pot i krew, aby ograć drużynę z Wejherowa większą ilością bramek jak w meczu I rundy. Nie może was zabraknąć w hali przy ulicy Iwaszkiewicza na Górnym Tarasie. Na pewno będzie to najważniejszy dla nas spotkanie, ale i mecz o honor naszych Szczypiornistów. Na ten mecz szykuje się cała Gryfińska Elita Piłkarzy Ręcznych, o tym meczu jest głośno od dłuższego czasu - To będzie mecz jakiego w Gryfinie nie było od dawna.