bengoro
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 11.11.2018 14:43
Gryfinianie górą
autor: egryfino.plWe wczorajszym meczu gryfinianie gościli drużynę ITS Jeziorak Iława. Sam mecz stał na wysokim poziomie, nasz rywal przyjechał do Gryfina pełnym składem, co zauważyć można było, że nie przyjechali do nas przegrać tego meczu. Postawili nam wysoko poprzeczkę i nie ukrywajmy że końcowa wygrana nie przyszła nam łatwo.

Pierwszą połowę przegrywaliśmy wynikiem 9-10. Powód ??? Fatalna wręcz skuteczność naszych podstawowych zawodników, do tego rewelacyjna forma bramkarza z Iławy sprawiły, iż wynik do przerwy był bardzo mały. Po przerwie i bardzo mocnej reprymendzie naszego trenera Arka Augustyniaka, nasi zawodnicy wzięli się do roboty co zaowocowało już lepsza grą naszej drużyny.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 07.11.2018 18:54
KPR podejmuje Jezioraka
autor: KPR GryfinoW sobotę wracamy na gryfiński parkiet. Po dwutygodniowej przerwie, wracamy na parkiety o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej.

W najbliższa sobotę do Gryfina zawita drużyna z Iławy, tamtejszy ITS Jeziorak Iława - piłka ręczna - Zespół występujący od dwóch sezonów na szczeblu 2 ligi, rozegraliśmy dwa pojedynki i ze wszystkich wyszliśmy zwycięsko. Drużyna bardzo waleczna, o wyrównanym składzie jednak to my jesteśmy faworytem tego spotkania - powiedział nam trener Adam Zieliński. Jak będzie naprawdę? Okaże się w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 - w hali przy ulicy Iwaszkiewicza. Zapraszamy Wszystkich Kibiców małych i dużych do wspólnego dopingu naszej drużyny.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 27.10.2018 21:18
Bardzo ważna wygrana w Czersku
autor: KPR GRYFINOTo był kolejny przepiękny pojedynek młodych zawodników KPR Gryfino. Tym razem w Czersku było nas tylko 11, ale za to jakich 11 zawodników. Początek meczu był bardzo nerwowy, co chwilkę nasi zawodnicy schodzili na dwu-minutowe kary, po 5 minutach przegrywaliśmy 2-0.

Po chwili gra się uspokoiła, zaczęliśmy grać bardzo konsekwentnie i budowaliśmy przewagę. Do przerwy, mecz w miarę wyrównany, na korzyść KPRów 10-15, w dużej mierze dzięki naszemu bramkarzowi Grzegorzowi Słomczyńskiemu, który jak zwykle zamurował bramkę KPRów. W przerwie meczu zawodnicy dostali mocną reprymendę od trenera Arkadiusza Augustyniaka i na drugą połowę wyszli bardzo zmotywowani.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.10.2018 22:22
Twierdza w Gryfinie zdobyta
autor: KPR GryfinoMecz stał na bardzo wysokim poziomie, od samego początku drużyna USAR Kwidzyn postawiła KPR-owi wysokie warunki i prowadziła od samego początku do „niestety” końca.

Przez cały mecz było widać profesjonalne podejście do tego spotkania, nasi rywale zagrali piękną Piłkę Ręczną, nie popełniali błędów a ich bramkarz, zamurował bramkę na tyle, że jedyny nasz zawodnik Lucek „MASZYNA” Galus - znalazł na niego sposób i rzucił aż 13 przepięknych bramek, jak nie karne, tak rzuty z 9 metrów - dzisiaj był bezbłędny….ale jeden zawodnik na taką drużynę jak USAR Kwidzyn to zdecydowanie za mało… Nasi Bramkarze - Paweł Gołofit jak i Michał Młynarczyk - również pokazali dzisiaj klasę, ten pierwszy bronił karne jak w transie, a drugi z nów robił, co mógł, aby rzuty naszych przeciwników nie przekroczyły linii bramkowej…Ale to i tak za mało…. Niestety w dniu dzisiejszym wygrała drużyna ZDECYDOWANIE lepsza - nasz przeciwnik zagrał perfekcyjnie, w obronie jak i w ataku….
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 16.10.2018 21:36
Hit kolejki w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOW imieniu całej drużyny KPR Gryfino chcielibyśmy zaprosić Państwa na hitowy mecz o mistrzostwo II ligi Pomorskiej. Do Gryfina zawita drużyna USAR Kwidzyn - która do tej pory, po 5 kolejkach nie doznała jeszcze ani jednej porażki i obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

Po przegranym meczu w Wejherowie, nasza drużyna chce wszystkim kibicom udowodnić, że też liczy się w walce o awans do I Ligi.

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2018 18:26
Pierwsza Porażka KPR Gryfino
autor:  KPR GryfinoNo i niestety, nie udało się zdobyć kompletu punktów w Wejherowie.
Tamtejsi Tytani okazali się dzisiaj lepsza drużyną od gryfińskie i spokojnie dowieźli zwycięstwo 34 - 28 do samego końca meczu.

- Sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie, dużo walki, dużo niepotrzebnych wykluczeń, no i wynik niestety nie korzystny dla nas. Zawodnicy dali dzisiaj z siebie wszystko, co akurat mogli w danym dniu dać. Nie mamy pretensji do naszych zawodników, szkoda tylko podwójnej kary dla Mateusz Kminikowski, oraz małego błędu w obronie Artur Matwisa - w pewnym momencie musieliśmy grać w 4 na boisku i to nas wybiło z rytmu. Duża pochwała należy się Rafał Lasko, który dzisiaj nie pudłował i z meczu na mecz robi olbrzymie postępy. Cieszy fakt, iż do bramki po ciężkiej kontuzji i długiej rehabilitacji powrócił Michał Młynarczyk - Powiedział po meczu Andrzej Kejs vice-prezes KPR Gryfino.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 06.10.2018 21:09
KPR Gryfino wygrywa z MKS-em Brodnica
autor: KPR GryfinoCo to był za mecz?! Dziś (06.10) KPR Gryfino miało przyjemność gościć drużynę MKS HENRI LLOYD Brodnica
Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, drużyna z Brodnicy postawiała wysoką poprzeczkę, co było widać od samego początku. Po rozpoczęciu meczu wynik niestety był nie korzystny dla gryfińskiej drużyny, która przegrywała, jak nie jedną tak dwoma bramkami. Ale od 50. minuty po jednej z przerw wziętych przez trenera Augustyniaka, coś się w zachodniopomorskiej drużynie odblokowało się i zaczęła ona grać perfekcyjnie w ataku jak i w obronie.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 03.10.2018 12:15
KPR Gryfino vs. MKS Henri Lloyd Brodnica
autor: KPR GRYFINOW imieniu całego Zarządu KPR Gryfino, oraz samych zawodników, chcielibyśmy Państwa zaprosić na kolejny mecz w Gryfinie o mistrzostwo II ligi pomorskiej. Tym razem przyjeżdża do nas bardzo silna ekipa z Brodnicy- tamtejszy MKS HENRI LLOYD Brodnica.

Drużyna jest nam znana, przed rokiem rozegraliśmy z nimi bardzo emocjonujące widowisko, które skończyło się remisem i rzutami karnymi, w których nasi młodzi zawodnicy wygrali. Kto był na meczu to na pewno pamięta, że mecz był bardzo widowiskowy. Rewanż w Brodnicy był na korzyść MKS HENRI LLOYD Brodnica 27-25.