piłka ręczna / II Liga Bengoro - 24.12.2016 15:18
autor: maggiTo już dziesiąte święta, które spędzamy razem. Oczywiście po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sprofilowane pod naszych użytkowników - bezkontuzyjnych świąt.

Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać. Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.
piłka ręczna / II Liga arti15 - 16.12.2016 20:57
Godna postawa Gwardii. Jurasik pierwszy raz triumfuje
autor: Artur RutkowskiNa takie spotkanie Koszalin czekał, aż 22 lata. Podopieczni Piotra Stasiuka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, mimo porażki 27:39. Dobre spotkanie w barwach Gwardii zagrał m.in. bramkarz - Dawid Gryzio, a także Jakub Radosz, który rzucił 10 bramek. Natomiast po drugiej stronie „błyszczał” Mariusz Jurasik zdobywca 12 bramek.

W pierwszych fragmentach pojedynek był wyrównany, a wynik „kręcił się” wokół remisu. Niespodziewanie po dwunastu minutach to Gwardia prowadziła 7:5. Następnie przyjezdni nie zamierzali oddać inicjatywy podopiecznym Piotra Stasiuka. W 22 minuty to zespół ze Szczecina prowadził 14:12. Do przerwy koszalinianie już bramki nie zdobyli. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:19.
piłka ręczna / II Liga Kawaler - 16.12.2016 15:41
Ostatni raz przed zimą
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Gwardia Koszalin swoje spotkanie ze Szczypiorniakiem Olszyn rozegrała już w listopadzie, ale w sobotę zagra pucharowy pojedynek z Sandra Spa Pogonią Szczecin. Natomiast Energetyka Gryfino przed zimową przerwą czeka mecz z Samborem Tczew.
piłka ręczna / II Liga Bengoro - 16.12.2016 07:19
Sportowy weekend w regionie
Przed nami kolejny sportowy weekend oraz kilka możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

Sportowy weekend zaczynamy od piątku i Koszalina. O godzinie 18:00 w hali przy Fałata zostanie rozegrany mecz 1/16 finału Pucharu Polski w piłce ręczne mężczyzn, w którym Gwardia podejmować będzie Sandrę Spa Pogoń Szczecin Więcej o Derbach Pomorza w Pucharze Polski.
piłka ręczna / II Liga arti15 - 13.12.2016 07:47
Gwardia wygrywa z Energetykiem. Czas na Pogoń
autor: Łukasz KoperekKolejne bardzo dobre spotkanie w drugiej lidze piłkarzy ręcznych zagrali podopieczni Piotra Stasiuka. Gwardia Koszalin przed własną publicznością pokonała w meczu na szczycie 35:30 Energetyk Gryfino. Była to już dziewiąta wygrana koszalinian w trwającym sezonie.

Już w pierwszej połowie zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 19:15. W drugiej połowie Gwardia utrzymała wywalczoną przewagę. Ostatecznie prowadzeni przez Piotra Stasiuka zawodnicy wygrali 35:30.

piłka ręczna / II Liga flora - 12.12.2016 19:58
Gdzieniegdzie było po prostu pięknie
autor: adaskoNa szczęście nie wszyscy jeszcze zwariowali. Mimo, że z oczywistych względów na ulicach i w sklepach co raz gwarniej, znalazło się trochę normalnych inaczej… czyli kibiców, którzy z wielką ochotą odwiedzili w miniony weekend kilka lokalnych aren sportowych.
W tej największej - Azoty Arenie co prawda nie padł rekord frekwencji tego sezonu (a mógł, wszak naprzeciw siebie stanęły najlepsze obecnie w kraju siatkarskie ekipy pań), ale zabrakło do tego niewiele, a doping był żywiołowy, również za sprawą grupy fanów gości. Bez względu na liczbę widzów na trybunach, mecz Chemika i Budowlanych w całej Polsce obejrzały zastępy siatkarskiej braci. Wszystko dzięki transmisji telewizyjnej, a bezlitosne i wszystko-widzące oko kamer ma wpływ na to, jak siatkarki chcą być postrzegane. Nie, nie… Nie jesteśmy małostkowi. Wcale nie chodzi o wyraźne makijaże i tak przecież urodziwych siatkarek Chemika.
piłka ręczna / II Liga pszczolek - 10.12.2016 00:30
Derbowo
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Gwardia Koszalin w derbach województwa zachodniopomorskiego Energetyka Gryfino.
piłka ręczna / II Liga arti15 - 09.12.2016 18:18
Mecz na szczycie w Koszalinie
autor: Artur Rutkowski​Podopiecznych Piotra Stasiuka w najbliższej kolejce czeka kolejny trudny mecz. Przed własną publicznością Gwardia zmierzy się z Energetykiem Gryfino, który w trwającym sezonie przegrał zaledwie dwa pojedynki. Koszalinianie ponownie muszą udowodnić, że stać ich na wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Pojedynek będzie próbą generalną przed starciem z Sandra Spa Pogoń Szczecin w Pucharze Polski.

W ostatnim meczu Gwardia Koszalin pokonała 29:22 Sambor Tczew. Od początku spotkania zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy w 10 minucie prowadzili już 8:3. W kolejnych minutach Gwardziści utrzymywali wywalczone prowadzenie w 20 minucie na tablicy widniał wynik 12:7. Pierwsze trzydzieści minut zakończyło się rezultatem 16:9 dla zespołu z Koszalina.