piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 26.10.2019 22:21
Wygrana KPR-u
26 Października…w Gryfinie mecz VI kolejki o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, a przeciwnikiem naszym była bardzo młoda, ale zdolna młodzież KU AZS UKW Bydgoszcz.

Od samego początku spotkania nasi dzielni wojownicy narzucili swoje tępo gry, były piękne gole, kilka ładnych interwencji bramkarzy oraz wspaniała gra w obronie. Młodzi i zdolni zawodnicy z Bydgoszczy łatwo się poddać nie chcieli, przeprowadzali bardzo szybkie kontry i mocne rzuty z 9 metra, które przyniosły efekt, w końcówce I połowy. Początek drugiej części spotkania był zdecydowanie na korzyść gospodarzy, którzy pewnie wykorzystali kilka błędów gości i wyszli na dość dużą przewagę 10 oczek. W 45 minucie trener gospodarzy Arkadiusz Augustyniak wprowadził do gry nasz skład rezerwowy, do końca meczu spokojnie kontrolował grę.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 25.10.2019 16:29
KPR znów gra
Już jutro o godzinie 18:00 rozegramy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, przeciwnikiem naszym będzie drużyna która obecnie zajmuje 8 lokatę i jak dotychczas udało jej się wygrać tylko jedno spotkanie. Mecz na pewno przyniesie nam mnóstwo wspaniale zdobytych bramek, jak i parad bramkarskich.

Organizatorzy meczu przygotowali dla każdego kibica, który przyjdzie na mecz niespodziankę.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 23.10.2019 19:01
Dawid Dobko w KPR
autor: KPR GryfinoDo drużyny dołączył zawodnik, którego testujemy od samego początku tego sezonu. Dawid Dobko, bo o nim mowa, trenuje z drużyną od sierpnia, lecz dopiero teraz udało nam się dopiąć wszystkie formalności i na zasadzie transferu definitywnego zasilił skład naszej drużyny.

A oto co sam zawodnik mówi o sobie: - Nazywam się Dawid Dobko, mam 19 lat, mierze 191 cm i gram na pozycji bramkarza. Swoją przygodę z piłkę ręczna zacząłem 9 lat temu w szkole podstawowej numer 37. Na początku nie mogłem się odnaleźć w tym sporcie, jednak od zawsze wierzył we mnie mój trener Artur Rykaczewski, u którego trenowałem całe 8lat. To on od początku chciał żebym grał na bramce. Od tego sezonu będę reprezentował barwy w KPR Blejkan Gryfino.

Panie Dawidzie, w imieniu Zarządu Klubu KPR Blejkan Gryfino, witamy w drużynie i życzmy mnóstwo wygranych meczy i udanych interwencji bramkarskich w barwach naszego zespołu.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 20.10.2019 09:20
Gryfino wygrywa u siebie
autor: gryfińskaWczoraj gryfinianie podejmowali na swojej hali zespół z Iławy. Od samego początku zawodnicy z Gryfina narzucili bardzo duże tempo meczu, co dało efekt pięknej, widowiskowej oraz skutecznej gry. Przepiękne parady bramkarskie, mocna obrona czy też zdobywane bramki, dały kibicom KPR Gryfino obiecane satysfakcje podczas naszego dzisiejszego meczu. Od samego początku do końca, mecz był pod kontrolą gospodarzy, dzięki czemu wynik końcowy był 39:29 i trzy punkty zostają w Gryfinie.

-Nie ukrywam na wstępie iż jestem bardzo zadowolony z gry całego zespołu, ale to co dzisiaj zrobił Jakub Blejsz to przeszło całkowicie moje oczekiwania. Ten chłopak mimo swojego młodego wieku, wczoraj pokazał naszej młodzieży jak się podchodzi do każdego spotkania. Jakub był wszędzie, przechwycił bardzo sprytnie dwie ważne piłki, rzucał ze skutecznością 100% i na dodatek grał jak na prawdziwego doświadczonego Lidera przystało. Do grona wyróżnionych z pewnością mogę zaliczyć występ Tomasz Matoszko, którego wstawiłem w II połowie i dał mnóstwo ożywienia mojemu zespołowi, obrona perfekt do tego 3 bramki rzucone również ze 100% skutecznością. Lucjan Galus jak i Rafał Lasko w dalszym ciągu trzymają swój bardzo wysoki poziom formy, co mnie bardzo cieszy. Na ostatnie 10 minut meczu wpuściłem nasze ostatnie wzmocnienie, Mati Jurkiewicz, który miał swój debiut w Gryfinie, i już dzisiaj stwierdzam iż wypożyczenie jego do mojej drużyny to był strzał w setę. Chłopak dorzucił nam dzisiaj 3 bramki i pokazał że na pewno będzie dla nas olbrzymim wzmocnieniem w tym sezonie. Martwi mnie fakt, zdarzenia z 25 minuty, nasz podstawowy zawodnik Patryk Sztoban, miał bardzo groźnie wyglądający upadek i trzymam kciuki aby jak najszybciej wrócił do zdrowia - mówił po meczu szczęśliwy po wygranym meczu trener KPR-ów Arek Augustyniak.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 18.10.2019 17:22
Dziś gra KPR Gryfino
autor: KPR GRYFINOW sobotę gramy kolejny mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej z drużyna ITS Jeziorak Iława - piłka ręczna. Mecz rozpoczyna się równiutko o godzinie 18:00. Wszystkich naszych kibiców zapraszamy na ten, na pewno emocjonujący pojedynek. Nasi zawodnicy zapowiadają wspaniałe widowisko i będą dzielnie walczyli o wygraną w tym pojedynku.

Wstęp na hale jest oczywiście bezpłatny. Hala SP3 na Górnym Tarasie.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2019 15:25
Zwycięstwo KPR
autor: KPR GRYFINODo Torunia przybyliśmy w 12-osobowym mocnym składzie. Na miejscu byliśmy dopiero o 12:30 i mieliśmy raptem 20 minut na rozgrzewkę. Mecz od początku gospodarzom układał się pod ich dyktando, aż do 20 minuty prowadzili z nami jedną, dwiema bramkami. W 25 minucie nasz zespół zdołał wyrównać i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą 13-14. W przerwie meczu, trener Arkadiusz Augustyniak, przeprowadził z zawodnikami bardzo męską rozmowę, co dało efekty w II Połowie. Wyszliśmy naładowani pozytywną energią i już do samego końca meczu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ostatecznie wygrywając mecz 32:23 💪🤾‍♂️🔥😍

piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 09.10.2019 21:43
Wzmocnienia w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOKolejny dzień, kolejne dobre wiadomości. Jakoś ostatnio to słoneczko bardzo mocno świeci nad naszą drużyna w Gryfinie.

Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż od dnia dzisiejszego naszą drużynę reprezentować będzie na zasadzie rocznego użyczenia z Klubu MKS CKS SMS Szczecin - dwóch bardzo zdolnych, młodych i głodnych gry w drużynie seniorskiej 18-latków,a są nimi : Kuba Bujnowski i Jakub Słodkowski. Panowie pochodzą z Koszalina i są wychowankami naszej zaprzyjaźnionej od wielu lat drużyny 1-Ligowej - KSPR Gwardia Koszalin.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 22.09.2019 07:48
Pierwsza wygrana KPR Blejkan Gryfino
autor: KPR GRYFINOPierwszy mecz w tym sezonie mamy za sobą, na szczęście wygrany przez nasz zespół, ale było dokładnie tak jak się tego spodziewaliśmy, goście się nam postawili i łatwo tych trzech punktów nie oddali. Rewelacyjny mecz zagrał nasz MVP zeszłego sezony Rafał Lasko, rzucając 11 bramek. Do tego nasz super snajper Lucjan Galus dorzucił kolejną dwucyfrową liczbę 10 bramek. Na duże brawa zasłużył Michał Klemens, który wyszedł pewnie na boisko, rewelacyjnie się ustawiał w ataku i zanotował 3 bramki z trudnej pozycji kołowego. Bramkarz Kuba Młynarczyk wyjął w ładnym stylu rzut karny.

W dniu dzisiejszym zadebiutowało dwóch naszych młodych wychowanków, z czego jeden z nich zanotował swoje pierwsze trafienie w karierze - Michał Nerlo bo o nim mowa, zapowiada się na solidnego gracza, drugim jest Filip Ziemski, lecz na jego bramkę musimy jeszcze poczekać.