krab
piłka nożna / Oldboje
piłka nożna / Oldboje skryba1213 - 17.12.2014 08:10
Oldboje Pogoni wygrali we Wrześni
autor: KoGut Byli piłkarze Pogoni zwyciężyli w rozegranym w sobotę (13 grudnia) III Halowym Turnieju Piłki Nożnej OldBoys o Puchar Burmistrza Wrześni. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Olgierd Moskalewicz (na zdjęciu)

W finale Portowcy pokonali 8:5 poznańskiego Lecha.Pogoń trafiła do grupy z drugą drużyną Victorii Września, która w ostatniej chwili zastąpiła zespół z Kielc, i Lechem Poznań. W pierwszym spotkaniu szczecinianie pomimo szybko straconej bramki nie mieli problemów z pokonaniem gospodarzy, strzelając im osiem goli i tracąc przy tym trzy. W tym meczu błyszczał Edi Andradina, który zdobył cztery bramki.
piłka nożna / Oldboje juras13 - 14.12.2014 19:01
Zagrają o puchar Wójta Gminy Sławoborze
autor: robertjanW dniu 10 stycznia 2015r. w hali widowiskowo - sportowej w Sławoborzu odbędzie się VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Sławoborze.
W turnieju wezmą udział: Pomorzanin Sławoborze (gospodarz turnieju), Saturn Mielno, Iskra Białogard, Olimp Złocieniec, Rega Trzebiatów, Radowia Radowo Małe, Bizon Cerkwica, Maxtrans-Sokół Karlino.
piłka nożna / Oldboje ligowiec1014 - 19.11.2014 12:31
Turniej Oldobjów w Wierzchowie
autor: robertjanW dniu 20 grudnia 2014 roku odbędzie się halowy turniej oldbojów w piłce nożnej. Turniej rozgrywany będzie w hali widowiskowo sportowej w Wierzchowie.

Do turnieju mogą się zgłaszać drużyny grające w I i II lidze oldbojów . Termin zgłaszania zespołów do dnia 27 listopada 2014 roku. Dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju przewidziany został obiad , oraz woda dla każdej drużyny w trakcie turnieju kawa oraz herbata oraz słodki poczęstunek. Każda drużyna otrzyma puchar za udział oraz dyplom , a najlepsze trzy zespoły puchary za zajęcie pierwszych trzech miejsc. Przewidziane są także statuetki dla najlepszego bramkarza , zawodnika oraz strzelca turnieju. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich drużyn. Drużyny można zgłaszać do Pana Daniela Bałdyga pod numerem telefonu 668824421.
piłka nożna / Oldboje amunike - 18.11.2014 13:41
Sparta Gryfice zwycięża
autor: nitek91W dniu 15.11.2014r. odbył się w Gryfickiej GRYF ARENIE Turniej Regionalny w halowej piłce nożnej o puchar Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia. Impreza przyjęła się za cykliczną i była to jej druga edycja. Zwycięzcą turnieju został pierwszy zespół gospodarzy Sparta Gryfice, II miejsce Radovia Radowo Małe, III miejsce ubiegłoroczny zwycięzca Sarmata Dobra, IV miejsce Sparta II Gryfice, V miejsce Bizon Cerkwica, VI miejsce Rega Trzebiatów i VII miejsce Polonia Płoty.
piłka nożna / Oldboje AdamL - 10.11.2014 14:13
Regionalny Turniej Oldbojów
autor: robertjanW najbliższą sobotę, 15 listopada w Gryf Arenie odbędzie się Regionalny Turniej Oldbojów w halowej piłce nożnej.

Udział w tych rozgrywkach wezmą oldboje drużyn Polonia Płoty, Radowia Radowo Małe, Wybrzeże Rewalskie Rewal, Sarmata Dobra, Bizon Cerkwica, Rega Trzebiatów, oraz dwa zespoły wystawione przez gospodarzy - Spartę Gryfice.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!
piłka nożna / Oldboje andrzej555 - 09.11.2014 19:19
Runda jesienna zakończona
autor: berni2625 października br. zespoły I ligi PLO zakończyły rundę jesienną.

Mistrzem Jesieni zostali Oldboje Iskra Białogard, którzy w ostatnim meczu wyraźnie, bo 5 : 0 pokonali pretendentów do tego tytułu - Sarmatę Dobra. Trzeci stopień podium przypadł dla Zrywu Kretomino, który w ostatnim meczu 3 : 1 pokonał doskonale dotychczas spisującego się beniaminka I ligi PLO - Spartę Gryfice.
piłka nożna / Oldboje pszczolek - 07.11.2014 22:55
Gra II liga
www.ligowiec.netW sobotę rozegrane zostaną ostatnie w tym roku spotkania w ramach II ligi - Pomorskiej Ligi Oldbojów.

Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Oldboje tasik - 07.11.2014 22:53
Zaproszenie na halowy turniej oldbojów
autor: nitek91Koledzy oldboje oraz Burmistrz Łobza zapraszają do udziału zawodników powyżej 34 lat na kolejny XIV Memoriał im. Jerzego Machońskiego w halowej piłce nożnej oldbojów - drużyn „5” osobowych o Puchar Burmistrza Łobza.