ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Codziennie możesz oddać maksymalnie 3 głosy na dowolną osobę z każdej ligi (co 8 godzin), na głosy czekamy do 31 stycznia.

Aktualne wyniki plebiscytu.





piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka bananos - 02.01.2018 12:56
Nabór do Iny
autor: rudy66Zarząd Lks Ina Ińsko informuje, iż rusza z naborem nowych zawodników, którzy chcą reprezentować nasze barwy.

21 stycznia wyjeżdżamy na tygodniowy obóz sportowy do  Świnoujścia. Chętnych prosimy o kontakt z trenerem Ireneuszem Aksiuczycem 501712360
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka hudini - 27.12.2017 13:18
Strzelcy i kartkowicze
autor: nitek91Przedstawiamy klasyfikację strzelców i kartkowiczów szczecińskiej regionalnej okręgówki gr. południowej.

Najlepsi strzelcy:
- 24 Sobolewski T. (Sokół)
- 17 Jędrasik W. (Drawa)
- 16 Banaszak K. (Drawa)
- 13 Stawniak Pa. (Sęp)
- 12 Starzycki B. (Unia)
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka Bengoro - 21.12.2017 12:31
Wesołych Świąt!
autor: maggiTo już jedenaste święta, które spędzamy razem (szybko zleciało ;) ). Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt. Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka jakubkris - 15.12.2017 13:46
Bramkarz poszukiwany

Poszukiwany bramkarz do zespołu KP Przecław. Kontakt pod numerem telefonu 512685227.
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka bulinio - 14.12.2017 18:32
Sparingpartner poszukiwany

Błękitni Dobiegniew szukają sparingpartnera wolne terminy w lutym 03,10 i 24 oraz w 
marcu 03 i 10. Wszystkie mecze w Soboty miejsce i godzina do ustalenia !!!
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka damianek2311 - 12.12.2017 17:44
Rozlosowano V rundę Pucharu Polski KOZPN
Wydział Gier i Ewidencji KOZPN przedstawia pary V rundy Pucharu Polski KOZPN. Spotkania te zostaną rozegrane 3.03.2018r. (sobota) godz.14:00.

Fala AB Frost Gąski - Bałtyk Koszalin
Iskra Białogard - Kotwica Kołobrzeg
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Karlino
Wieża Postomino - Olimp Gościno
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka raffik - 10.12.2017 20:12
Klub Jedność-Ikar Krosino poszukuje sparingpartnerów
Szukamy zespołów chętnych do rozegrania meczów kontrolnych.

Terminy które nas interesują są do ustalenia ( od 20 stycznia do terminu rozpoczęcia rundy rewanżowej).

W miesiącach styczeń i luty w grę wchodzi wynajęcie boiska ze sztuczną nawierzchnią.

Zainteresowane zespoły proszone są o kontakt u trenera Marcina Serafin pod numerem 512-327-554. W przypadku braku możliwości skontaktowania prosimy o wysłanie smsa, na pewno ktoś oddzwoni w celu ustalenia dogodnego terminu i miejsca rozegrania sparingu.
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka ltr - 09.12.2017 10:56
Nabór do Odrzanki
Klub Sportowy Odrzanka Radziszewo występujący w Regionalnej Okręgówce ogłasza nabór do drużyny seniorów. Wszystkich zainteresowanych grą w Naszym Klubie. Zapraszamy do kontaktu drogą e-mail na adres:
odrzanka.radziszewo@gmail.com albo telefoniczy ( trener) 668-651-102. Na wszystkie zgłoszenia czekamy do konca stycznia 2018 roku.👈
nowsze newsy         starsze newsy   
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 15 33 10 3 2 27 / 11
2.  Światowid 63 Łobez 15 32 9 5 1 37 / 15
3.  Jantar Dziwnów 15 30 9 3 3 49 / 25
4.  Błękitni Trzygłów 15 28 9 1 5 41 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 15 32 9 5 1 35 / 18
2.  Sokół Pyrzyce 15 32 10 2 3 43 / 30
3.  Drawa Drawno 15 30 9 3 3 54 / 30
4.  Orkan Suchań 15 28 9 1 5 24 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn. 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Biesiekierz 14 38 12 2 0 48 / 10
2.  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 13 32 10 2 1 43 / 7
3.  Jedność-Ikar Krosino 13 29 9 2 2 34 / 15
4.  Błękitni Stary Jarosław 11 24 8 0 3 32 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd. 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Zawisza Grzmiąca 14 33 10 3 1 34 / 17
2.  Calisia Kalisz Pomorski 13 32 10 2 1 58 / 18
3.  Spójnia Świdwin 14 31 10 1 3 45 / 16
4.  Hubertus Biały Bór 14 27 9 0 5 45 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
03-03 KP Przecław - Mewa Resko
10-03 Mewa Resko - Jantar Dziwnów
10-03 Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty
10-03 Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica
10-03 Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez
10-03 Promień Mosty - Sparta Gryfice
10-03 Ina Ińsko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
10-03 Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
10-03 Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia
10-03 Gavia Choszczno - Polonia Giżyn
10-03 Sęp Brzesko - SCRS Barlinek
10-03 Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
10-03 Kłos Pełczyce - Drawa Drawno
10-03 Piast Karsko - Myśla Dargomyśl
10-03 Zieloni Zielin - Sokół Pyrzyce
10-03 Unia Dolice - Orkan Suchań



rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
0:3 - Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty
1:1 - Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez
7:4 - Promień Mosty - Jantar Dziwnów
2:4 - Ina Ińsko - Polonia Płoty
2:1 - Sarmata Dobra - Masovia Maszewo
1:0 - Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo
1:4 - Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice
: - Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
0:0 - SCRS Barlinek - Polonia Giżyn
1:4 - Czarni Lubanowo - Drawa Drawno
3:0 - Zieloni Zielin - Polonia Giżyn
1:4 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce
2:0 - Unia Dolice - SCRS Barlinek
0:2 - Piast Karsko - Czcibor Cedynia
1:3 - Klon Krzęcin - Orkan Suchań
0:2 - Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce

Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
5:4 - LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo
0:1 - Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo
: - Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze
: - Bajgiel Będzino - Płomień Myślino
5:1 - Fala Abfrost Gąski - Radew Białogórzyno
2:1 - Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań
0:3 - Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz

Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
0:1 - Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca
1:5 - Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski
1:6 - Jedność Tuczno - Pionier 95 Borne Sulinowo
2:2 - Grom Szwecja - Legion Strączno
1:3 - Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin
1:3 - Sokół Suliszewo - Sad Chwiram
3:2 - Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło

 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
4 » Vineta zgarnia najwięks »
4 » Głosowanie czas zacząć!
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » L’ubomir Tupta na »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Flota wznawia zajęcia
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » Zagłębie Lubin-Energa A »
1 » IX Memoriał im. Zygmunt »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » Energa AZS Koszalin-SPR »
1 » AZS Koszalin-Anwil Włoc »
1 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
1 » Błękitni Stargard-Chemi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 13
6767 Aszka
Bengoro bramkarzyk...
gitarson jplm
kubagracz Margosia13
Maria7 nbv
nyn optymista
wika3105
gości: 679
statystyki portalu
• drużyn: 2697
• imprez: 103010
• newsów: 67899
• użytkowników: 63743
• komentarzy: 1033393
• zdjęć: 725465
• relacji: 35919
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies