piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 29.06.2020 11:48
I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego

Na stadionie miejskim w Drawsku Pomorskim zostały zorganizowane I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej. Inicjatorem i głównym organizatorem turnieju był Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie, który otrzymał dofinasowanie na realizację zadania z Programu Społecznik. Do udziału w turnieju zaproszone zostały kluby piłkarskie z terenu Powiatu Drawskiego.

W sobotnim spotkaniu w Drawsku Pomorskim udział wzięli piłkarze z Calisii Kalisz Pomorski, Gryfa Budowo, Drzewiarza Świerczyna, Groma Giżyno oraz dwie drużyny z Klubu Piłkarskiego Drawsko Pomorskie.
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 24.06.2020 08:57
I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej
autor: PszczółekW najbliższą sobotę w Drawsku Pomorskim odbędą się 'I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej'. Do rywalizacji przystąpią drużyny z Kalisza Pomorskiego, Drawska, Świerczyny, Giżyna oraz Budowa.

Mecze będą rozgrywane na dwóch płytach jednocześnie, a cała rywalizacja potrwa od godziny 10 do 15. Najlepsze drużyny otrzymają nagrody w postaci pucharów oraz sprzętu sportowego ZINA.

piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 23.06.2020 12:16
Kolejny sparing drawszczan
W sobotę (20 czerwca 2020 r.) Klub Piłkarski z Drawska Pomorskiego rozegrał swój kolejny sparing. Rywalem naszych zawodników była Iskra Białogard prowadzona przez trenera Marcina Lisztwana.

Duet Trenerski - Rafał Żuk i Tomasz Wyrzykowski - miał do dyspozycji aż 21 piłkarzy z czego 19 zagrało w tym spotkaniu. Warto odnotować że w drugiej połowie na boisku zobaczyliśmy Marcina Jakubowskiego który do niedawna występował w Sokole Suliszewo. Mecz zakończył się zwycięstwem gości.
piłka nożna / Klasa Okręgowa macieks90 - 21.06.2020 12:37
Robert Budzałek piłkarzem Dębu Dębno
Robert Budzałek to kolejny zawodnik, który w przerwie letniej zasilił szeregi MKS Dąb Dębno. Bramkostrzelny napastnik jest bez dwóch zdań sporym wzmocnieniem klubu z Gorzowskiej.

Nowy napastnik Dębu w minionym sezonie grał w Warcie Słońsk. Wcześniej miał okazję reprezentować barwy niemieckiej Victorii Seelow, Celulozy Kostrzyn nad Odrą, czy Polonii Słubice. Doświadczony gracz wzmacnia tym samym ofensywę Biało-Zielonych. - Tworzy się tutaj dobra atmosfera do gry. Widzę to po zaangażowaniu kolegów z drużyny, wszyscy są zmotywowani do treningów i gry. Duży wpływ na moją decyzję miała też rozmowa z prezesem. Widać, że to konkretny człowiek, znający się na zarządzaniu. Piłkarsko Dębno rośnie i rozwija się, co dla sympatyków piłki nożnej jest bardzo ważne - powiedział Robert Budzałek po podpisaniu umowy z Dębem.
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 19.06.2020 08:56
KP Drawsko zwyciężyło w sparingu
W czwartek (18 czerwca br.) zespół KP Drawsko rozegrał mecz towarzyski z Pogonią Połczyn Zdrój. Drużyny grały ze sobą już w tym roku. W lutym lepsza okazała się ekipa z Drawska wygrywając 5:3. Tym razem to Pogoń wygrała 3:2.

Trener Rafał Żuk wpuścił na boisko aż 21 zawodników, a mecz rozgrywany był w 3 tercjach po 30 minut.

Bramki strzelali:
0:1 Ginda Piotr 9min'
1:1 Witoń Wojciech 10' (S.Tkacz)
1:2 Ginda Piotr 27'
2:2 Sochanek Paweł 61' (W.Terlecki)
2:3 Chmura Jan 80 '
W 70min rzut karny wykonywany przez Mateusza Hamera w doskonałym stylu obronił Dominik Nowacki.

Skład KP:
Piłat Robert ( 30' Leśniak Piotr, 60' Nowacki Dominik), Wyrzykowski Szymon (45' Gołyński Adam), Bany Michał ( 73' Gołyński Krzysztof), Tkacz Dominik, Tkacz Sebastian ( 70' Płuska Adam), Capek Maciej(50' Sochanek Paweł), Żuk Rafał ( 60' Wróbel Michał), Kujawka Michał, Rdzanek Maciej ( 45' Sobczak Michał), Walkiewicz Tomasz ( 71' Staruszka Jakub), Witoń Wojciech ( 45' Terlecki Wojciech).
piłka nożna / Klasa Okręgowa kpdrawskopom - 18.06.2020 10:09
KP Drawsko zagra z Połczynem
KP Drawsko rozegra swój drugi mecz towarzyski po przerwie. Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Rafała Żuka i Tomasza Wyrzykowskiego będzie Pogoń Połczyn Zdrój.
Mecz rozpocznie się o godzinie 19 na naturalnej trawie.
piłka nożna / Klasa Okręgowa radar87 - 17.06.2020 12:59
Odra poszukuje sparingpartnera
W związku z odwołaniem spotkania przez Kastę Szczecin - z powodu braków kadrowych - Odra Chojna poszukuje sparingpartnera na sobotę (20.06.) na godzinę 17.00. Miejsce rozegrania sparingu: stadion miejski w Chojnie. Kontakt 881290188.
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 12.06.2020 12:21
Co dalej z nowym budynkiem Sparty Gryfice?
Prawdopodobnie nie do końca dobry przepływ informacji oraz brak sposobności spotkania się w gronie osób decyzyjnych spowodowany pandemią sprawiły, że między Klubem Sportowym „Sparta” Gryfice, a Burmistrzem Gryfic samoistnie wywiązała się „szorstka przyjaźń”, jak mawiał klasyk. Nić porozumienia jednak jest i mamy nadzieję, że będą tego efekty.

Potrzebne okazało się spotkanie, które miało miejsce we wtorek 9 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Gryficach. Uczestniczyli w nim ze strony urzędu Andrzej Szczygieł - burmistrz Gryfic, Stanisław Hołubczak - dyrektor ZUK, Henryk Chmiel - dyrektor Wydziału Promocji. Natomiast ze strony Klubu „Sparta” Gryfice Artur Wójcik - prezes MKS Sparta, Wojciech Marczewski - wiceprezes. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Rady Miejskiej w osobach Grzegorz Dzięgielewski - przewodniczący Komisji Edukacji Kultury i Sportu oraz Wiesław Pietrzak - wiceprzewodniczący KEKiS.