ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 14.04.2022 21:41
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania w klasie okręgowej.


Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 07.04.2022 18:39
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania w klasie okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 31.03.2022 13:49
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania w klasie okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa ziutas536 - 28.03.2022 10:26
Zmiany we władzach Lecha Czaplinek
W czwartek 24 marca 2022 r. w sali przy ulicy Rynek 1 w Czaplinku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ludowego Klubu Sportowego Lech Czaplinek.

Podczas tego spotkania ustępujący prezes Wojciech Pauliński m.in. podsumował kadencję 2019-2022, przedstawił sprawozdanie finansowe z tego okresu oraz podziękował sponsorom i osobom wspierającym. Najważniejszym punktem tego zebrania był wybór nowych władz klubu. W wyniku głosowania jawnego Walne Zebranie Członków wybrało jednomyślnie nowych członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej na kadencję 2022-2025.

piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 24.03.2022 10:47
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszef Przed nami kolejne wiosenne spotkania klasy okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 17.03.2022 09:49
Gra Klasa Okręgowa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania klasy okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa ziutas536 - 15.03.2022 16:53
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Lechu Czaplinek
Zarząd Ludowego Klubu Sportowego LECH Czaplinek serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które odbędzie się w czwartek 24 marca 2022 r. o godz. 17:00 w sali przy ulicy Rynek 1 w Czaplinku (pomieszczenie, w którym swoją siedzibę miała wcześniej Izba Muzealna).
Podczas zebrania zostanie przedstawione sprawozdanie z działalności oraz nastąpi wybór nowych władz Klubu.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 11.03.2022 10:37
Drawa Drawno wycofała się z rozgrywek
Wydział Rozgrywek ZZPN informuje, iż z rozgrywek Klasy Okręgowej gr.4 wycofała się drużyna Drawa Drawno.

W związku z tym w terminarzu rozgrywek w miejsce spotkania z Drawą należy wstawić pauzę.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 25 64 20 4 1 137 / 28
2.  Gryf Kamień Pomorski 25 63 21 0 4 98 / 19
3.  Intermarche-Rega Trzebiatów 25 63 21 0 4 78 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 25 70 23 1 1 101 / 20
2.  Osadnik Myślibórz 25 54 17 3 5 69 / 24
3.  Odra Chojna 25 52 16 4 5 54 / 36
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Bobolice 25 73 24 1 0 153 / 17
2.  Wiekowianka Wiekowo 25 57 18 3 4 93 / 30
3.  Vimobilia Będzino 25 49 16 1 8 74 / 40
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 25 58 18 4 3 64 / 21
2.  Calisia Kalisz Pomorski 25 53 16 5 4 74 / 28
3.  Zorza Dobrzany 25 52 16 4 5 63 / 31
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1
21-05 Intermarche-Rega Trzebiatów - Polonia Płoty
21-05 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Spójnia Świdwin
21-05 Mewa Resko - Gryf Kamień Pomorski
21-05 Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard
21-05 Jantar Dziwnów - Astra Ustronie Morskie
21-05 Masovia Maszewo - Sparta Gryfice
22-05 Iskra Golczewo - Pomorzanin Sławoborze
22-05 Kotwica II Kołobrzeg - Ikar Krosino

Klasa Okręgowa gr. 2
21-05 Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin
21-05 Mierzynianka Mierzyn - Unia Dolice
21-05 Stal Lipiany - Łabędź Widuchowa
21-05 Energetyk Gryfino - Arkonia Szczecin
21-05 Odra Chojna - Stal Szczecin
21-05 Iskra Banie - Osadnik Myślibórz
21-05 Pogoń Barlinek - Morzycko Moryń
22-05 Czarni Fiege Lubanowo - Sokół Pyrzyce

Klasa Okręgowa gr. 3
21-05 Wrzos Wrześnica - Grot Bonin
21-05 Radew Białogórzyno - Wiarus Żółtnica
21-05 LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice
21-05 Vimobilia Będzino - Głaz Tychowo
21-05 Iskra Białogard - Zawisza Grzmiąca
21-05 Sława Sławno - Gryf Polanów
21-05 Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo
21-05 Wybrzeże Biesiekierz - Redłovia Redło

Klasa Okręgowa gr. 4
0:3 - Drawa Drawno - Światowid 63 Łobez
21-05 Lech Czaplinek - Sparta Węgorzyno
21-05 Piast Chociwel - Zorza Dobrzany
21-05 Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno
21-05 Korona Człopa - Sarmata Dobra
22-05 Drawa Drawsko Pomorskie - Calisia Kalisz Pomorski
22-05 Błękitni Pomierzyn - Olimp Złocieniec
22-05 Iskra Pomień - Ina Ińsko

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1
5:0 - Astra Ustronie Morskie - Masovia Maszewo
2:3 - Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów
1:3 - Pomorzanin Sławoborze - Prawobrzeże Świnoujście
0:4 - Sparta Gryfice - Kotwica II Kołobrzeg
1:0 - Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo
2:6 - Spójnia Świdwin - Mewa Resko
0:4 - Pomorzanin Nowogard - Jantar Dziwnów
0:5 - Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal

Klasa Okręgowa gr. 2
7:1 - Morzycko Moryń - Czarni Fiege Lubanowo
4:0 - Iskierka Szczecin - Iskra Banie
3:3 - Łabędź Widuchowa - Odra Chojna
6:1 - Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino
0:2 - Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn
4:1 - Unia Dolice - Stal Lipiany
4:4 - Arkonia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska
3:1 - Stal Szczecin - Pogoń Barlinek

Klasa Okręgowa gr. 3
1:3 - Grot Bonin - Radew Białogórzyno
12:0 - Mechanik Bobolice - Wrzos Wrześnica
1:2 - Głaz Tychowo - Victoria Sianów
4:0 - Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard
2:4 - Redłovia Redło - Sława Sławno
5:1 - Gryf Polanów - LZS Kowalewice
4:2 - Zawisza Grzmiąca - Wybrzeże Biesiekierz
1:0 - Wiarus Żółtnica - Vimobilia Będzino

Klasa Okręgowa gr. 4
3:0 - Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawno
1:1 - Ina Ińsko - Lech Czaplinek
2:0 - Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel
0:0 - Sarmata Dobra - Orzeł Bierzwnik
6:2 - Gavia Choszczno - Iskra Pomień
4:0 - Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pomorskie
5:1 - Zorza Dobrzany - Korona Człopa
5:2 - Sparta Węgorzyno - Błękitni Pomierzyn

 
top komentarze
newsy:
2 » Wróżymy z fusów i tabel »
1 » Olimpia z nowym trenere »
mecze:
26 » Flota Świnoujście-Rasel »
21 » Mechanik Warnice-GKS Ko »
21 » Pogoń Wierzchowo-Orzeł  »
21 » Gavia Choszczno-Iskra P »
18 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
18 » Olimp Złocieniec-Drawa  »
17 » Zefir Wyszewo-Dąb Dębno
17 » Hubertus Biały Bór-Pion »
13 » Darłovia Darłowo-Biali  »
10 » Vineta Wolin-MKP Szczec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
emil123 Fifa190152
GaviaFC marekperec
ziutas536
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136256
• newsów: 76218
• użytkowników: 79815
• komentarzy: 1138719
• zdjęć: 843998
• relacji: 39827
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies