piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa TopNews - 16.09.2018 22:28
Saturn wygrywa z Iskrą
W niedzielę 16 września 2018 roku o godzinie 16:00 na stadionie Saturna w Mielnie w ramach 7 kolejki o Mistrzostwo V Ligii Koszalińskiej miejscowy Saturn Mielno podejmował Iskrę Białogard. Obie drużyny potrzebowały zwycięstwa w tym meczu. Saturn, by opuścić ostatnie 17 miejsce w tabeli, natomiast Iskra, by przybliżyć się do drużyn z pierwszej ósemki.

Pierwsza połowa meczu to wyraźna przewaga Iskry. Sytuacji podbramkowych było sporo, także stałych fragmentów gry takich jak rzuty wolne, czy rzuty rożne lub wyrzuty z autu na wysokości pola karnego Saturna. Niestety żadnej ze stworzonych sytuacji nie udało zamienić się na gola. Najbliżej zdobycia gola Iskra była w 19 minucie meczu, gdy po kąśliwym i soczystym strzale w światło bramki jednego z zawodników Iskry bramkarz Saturna sparował lekko piłkę na poprzeczkę. Piłka odbita od wewnętrznej części poprzeczki ostatecznie trafia tuż przed linię bramkową po zewnętrznej stronie bramki, a później w dłoniach bramkarza. Saturn w pierwszej połowie meczu podjął walkę także próbując groźnie zaatakować bramkę Iskry i strzelić gola, lecz z kilku stworzonych sytuacji nie udało się tego zrobić. Pierwsza odsłona meczu po wyrównanej walce z lekką przewagą Iskry kończy się bezbramkowym remisem 0-0.
piłka nożna / klasa okręgowa jakubek14 - 15.09.2018 23:20
Lider z Czaplinka pokonany w Barwicach
autor: jakubek14Lider w tabeli, niepokonany do meczu w Barwicach, Lech Czaplinek, został w sobotę zatrzymany przez piłkarzy Błoni Barwice. Barwiczanie pokonali zespół Lecha 3-1 po kapitalnym widowisku. Przed spotkaniem można było spodziewać się, że obydwie drużyny mogą nam zafundować niezły spektakl i to się sprawdziło w 100 procentach.

Podopieczni Pawła Drozdowskiego zagrali w końcu na takich na miarę swoich możliwości. Zawodnicy Błoni tworzyli drużynę, w której każdy każdemu chciał pomagać na boisku, wspierać czy walczyć do ostatnich sekund meczu. Duże brawa dla Barwiczan należą się za zostawioną walkę na boisku z silnym rywalem oraz za to, że gdy trzeba było 'gryźć trawę' to Barwiczanie robili to z podwojonym apetytem. Zwieńczeniem tego były zdobyte 3 punkty na koniec meczu.
piłka nożna / klasa okręgowa pierin - 15.09.2018 16:04
Gorzej niż źle
Słabo, chaotycznie, fatalnie, tragicznie… wieloma jeszcze określeniami opisać można to co się dzieje na starcie obecnego sezonu w drużynie Dębu Dębno.

Z każdym kolejnym meczem najwierniejsi kibice wierzą w przełamanie, przełamanie którego na horyzoncie nie widać. Dziś korzystając z przywileju swojego boiska nastąpić mogło, tak się jednak nie stało, piąty mecz i piąta kolejna porażka. Tym razem dębnianie polegli w starciu z Iskierką Szczecin 1:3.
piłka nożna / klasa okręgowa TopNews - 14.09.2018 11:35
Zapraszamy na mecz Saturn - Iskra
autor: PszczółekJuż w najbliższą niedzielę tj.: 16 września 2018 roku o godzinie 16:00 na stadionie Saturna w Mielnie zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej jak i kibiców obu drużyn na mecz w ramach 7 kolejki o Mistrzostwo V Ligi Koszalińskiej Saturn Mielno - Iskra Białogard.

Obie drużyny w minionej 6 kolejce zanotowały porażki. I tak w kolejności gospodarz meczu Saturn Mielno przegrał w meczu wyjazdowym ze Sławą Sławno 4-2. Natomiast Iskra Białogard na własnym stadionie przegrała z Wiekowianką Wiekowo 1-3.
piłka nożna / klasa okręgowa Bengoro - 14.09.2018 09:13
5. kolejka szczecińskiej okręgówki
www.ligowiec.netW weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w ramach szczecińskiej klasy okręgowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / klasa okręgowa Bengoro - 14.09.2018 09:10
7. kolejka koszalińskiej okręgówki
www.ligowiec.netW weekend rozegrane zostaną spotkania w ramach koszalińskiej klasy okręgowej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / klasa okręgowa TopNews - 13.09.2018 00:45
Podsumowanie 6. kolejki w Lidze Okręgowej Koszalińskiej
autor: P. SkibaMiniona już 6 kolejka spotkań o mistrzostwo Ligi Okręgowej Koszalińskiej przyniosła nam wiele emocji oraz goli, a także następujących statystyk:

Kolejna porażka Iskry na własnym boisku
W dniu 12 września 2018 roku o godzinie 17:30 w ramach 6 kolejki o Mistrzostwo V Ligi Koszalińskiej Iskra Białogard podejmowała na własnym boisku drużynę Wiekowianki Wiekowo.

Mecz powinien rozpocząć się o godzinie 17:30, lecz z przyczyn, iż drużyna Wiekowianki dotarła trochę później na mecz sędziowie przesunęli godzinę meczu o 15 minut na godzinę 17:45. Na domiar tego i o tej godzinie mecz się nie rozpoczął, gdyż pierwszy gwizdek sędziego głównego zabrzmiał dopiero o godzinie 17:50.
Pierwsza połowa rozpoczęła się od wyrównanej walki o piłkę oraz sytuacji podbramkowych. Więcej z gry na przemiennie miały obie drużyny, które raz jedna, a raz druga próbowały narzucić swój styl gry. I tak aż do feralnej 9 minuty meczu, gdy z rzutu wolnego dośrodkowanie przeciął uderzeniem głową zawodnik Wiekowianki, który zmienił kierunek lotu piłki i trafił do bramki strzelając gola na 0-1 i otworzył tym samym wynik meczu.