bengoro
piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 01.11.2018 10:56
Awans Olimpii
autor: paulinaPiłkarki Olimpii Szczecin awansowały do dalszej fazy rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorek. Szczecinianki wygrały turniej w Gorzowie. Olimpijki pokonały 4:0 Górniczą Konin po bramkach Amelii Bieńkowskiej (na zdj.) i Olgi Sirant (po dwie). Wygrały również z TKKF Stilon Gorzów 1:0 po bramce Martyny Brodzik. W ostatnim meczu turnieju TKKF Stilon pokonał Górniczą Konin 1-0. Awans uzyskały Olimpia i TKKF Stilon.
piłka nożna / kobiety paulinus - 31.10.2018 11:26
Ruszają eliminacje
autor: PszczółekPrzed nami pierwsza faza rozgrywek o Mistrzostwo Polski Juniorek. W środowym turnieju eliminacyjnym piłkarki Olimpii Szczecin zmierzą się w Gorzowie z gospodyniami z TKKF Stilon oraz z zawodniczkami Górniczej Konin.
Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie szczecinianki wywalczyły we wspomnianych rozgrywkach brązowe medale.

piłka nożna / kobiety pszczolek - 29.10.2018 18:33
Derby Pomorza dla AP Kotwicy Kołobrzeg
autor: Jędrzej BieleckiAP Kotwica Kołobrzeg zdecydowanie wygrała pierwsze derby Pomorza w rozgrywkach II ligi kobiet. Piłkarki z Kołobrzegu rozstrzygnęły mecz właściwie w pięć minut strzelając sianowiankom trzy bramki między 18. a 23. minutą. Pierwszą w 18. minucie uzyskała Kornelia Bińczyk. Drugą w 20 minucie Anna Kowalczyk i trzecią w 23. minucie Kinga Kosakowska. Wszystkie bramki padły albo po błędach indywidualnych zawodniczek sianowskiej obrony albo po nieudanych pułapkach ofsajdowych.
Zanosiło się na pogrom sianowianek. Na szczęście tak się nie stało bo w 42. minucie Klaudia Saganowska strzeliła gola dla Victorii SP 2 dającego jeszcze nadzieję na lepszy wynik.
piłka nożna / kobiety paulinus - 26.10.2018 11:14
Sirant i Pastusiak powołane
autor: kalosz80
Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 kobiet Marcin Kasprowicz powołał dwadzieścia cztery zawodniczki na konsultację szkoleniową, którą odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2018 roku w Pruszkowie. Wśród powołanych znalazły się bramkarka Joanna Pastusiak i Olga Sirant z Olimpii Szczecin.

piłka nożna / kobiety paulinus - 26.10.2018 08:26
Grają panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejny weekend z piłką kobiecą. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety kalosz80 - 24.10.2018 17:24
Ważne punkty Olimpii
autor: kalosz80Deszcz, słońce, bramki i punkty. To wszystko czekało na nielicznie zgromadzoną publiczność podczas środowego (24.10) meczu Olimpii Szczecin z Mitechem Żywiec. Co jednak najważniejsze szczecinianki dość pewnie pokonały swoje rywalki 3-0. Pierwsza połowa nie obfitowała w wiele okazji bramkowych, ale to Olimpia prowadziła grę i miała wyraźną przewagę w meczu. Sygnał do ataku dała Aleksandra Witczak, która atomowym strzałem sprzed pola karnego próbowała pokonać Aleksandrę Komosę. Niestety piłka po strzale olimpijki wylądowała na poprzeczce Mitechu. Na szczęście chwilę później szybką akcję i podanie Natalii Hryb wykorzystała Anaida Shahbazyan, ustalając wynik do przerwy na 1-0.

piłka nożna / kobiety paulinus - 23.10.2018 17:37
Olimpia podejmuje Mitech
autor: kalosz80Po sobotnim remisie w Krakowie czas na kolejnego rywala. Tym razem szczecinianki podejmą u siebie przedostatnią ekipę ligi - Mitech Żywiec. Jeśli piłkarki Olimpii chcą spokojnie przezimować, jednocześnie myśląc jeszcze o awansie do pierwszej szóstki to ten mecz muszą wygrać. W przeszłości bywało różnie w pojedynkach z piłkarkami z Żywca. Były i bardzo wysokie zwycięstwa, ale i niespodziewane porażki przed własną publicznością.

piłka nożna / kobiety pszczolek - 22.10.2018 21:36
Wygrana z pogromcą lidera
Po pięciu kolejnych porażkach na II-go ligowych boiskach bardzo dobrze spisały się piłkarki Victorii SP 2 Sianów niespodziewanie pokonując 4:2 (1:1) zespół KKP Chełmża, zespół ze ścisłej czołówki, który w ostatniej kolejce ligowej wygrał z liderem tabeli WAP Włocławek 2:0.

Zwycięstwo nie przyszło sianowiankom jednak łatwo. Już w 10. minucie chełmżanki mogły prowadzić 1:0 ale nie wykorzystały dogodnej sytuacji. Zrobiły to w 31. minucie po strzale Marty Arasiniewicz i nieudanej pułapce ofsajdowej sianowskiej obrony. Niezrażone bramką gości sianowianki ambitnie atakowały i już w 35. minucie mogły wyrównać. Niestety Malwina Grzelak nie wykorzystała doskonałej okazji.