piłka nożna / Kobiety paulinus - 03.11.2017 20:22
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie, na boiskach zobaczymy te występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej, jak i niższych ligach. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.10.2017 17:39
Zwycięstwo Victorii Sp 2
Kolejne już piąte zwycięstwo odniosły piłkarki Victorii SP 2 Sianów, które wygrały z UKS Hetma Recz 3:1 i tym samym umocniły się na pozycji lidera III ligowej tabeli grupy zachodniopomorskiej. Wiadomo już, że sianowianki pozostaną na czele tabeli aż do wiosny bez względu na wynik ostatniego spotkania z Hattrickiem Kołobrzeg w Gościnie ze względu na bezpośrednie zwycięstwo z drugą w tabeli drużyną Fali Międzyzdroje. Początek meczu zapowiadał łatwe zwycięstwo sianowianek bo już w 21 sekundzie po pięknej akcji Wiktorii Mąki prawym skrzydłem i świetnym dograniu do Malwiny Grzelak ta ostatnia z bliska pakuje piłkę do bramki.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.10.2017 17:25
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie, na boiska wracają piłkarki występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2017 19:36
Gol Ratajczyk w seniorskiej kadrze
autor: paulaReprezentacja Polski Kobiet pod wodzą Miłosza Stępińskiego pokonała w meczu towarzyskim Reprezentację Estonii 6:0. W składzie Biało - Czerwonych zobaczyliśmy występującą w Olimpii Szczecin - Roksanę Ratajczyk. Ratajczyk, będąca do tej pory filarem kadry U-19 spędziła na boisku sześćdziesiąt minut i okrasiła swój występ bramką. Oprócz niej do siatki rywalek trafiały znana z występów w Pogoni Women Szczecin Patrycja Balcerzak - dwukrotnie oraz Lefeld, Matuschewski i Kamczyk. Pełne spotkanie rozegrała pochodząca ze Szczecina Anna Szymańska a w pierwszej połowie mogliśmy zobaczyć powracającą do zdrowia Natalię Chudzik, wychowankę Victorii SP2 Sianów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2017 19:17
Victoria Sp2 pożegnała się z Pucharem Polski
autor: waldemar kosowskiPierwszą porażkę w rozgrywkach III ligowych i Pucharze Polski sezonu 2017/2018 zanotowały piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Przy pięknej pogodzie i po emocjonującym meczu na szczeblu międzywojewódzkim przegrały 0:2 z I ligowym zespołem AP LG Gdańsk. Pomimo porażki sianowianki zaprezentowały się dobrze i wcale tego meczu nie musiały przegrać. Początek meczu należał do piłkarek z Gdańska, które przeprowadziły kilka groźnych ataków ale na posterunku była bardzo dobrze dysponowana bramkarka Victorii SP2 Oktawia Kaszewska. W tych atakach najbardziej niebezpieczna była szybka zawodniczka AP LG Julia Włodarczyk.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2017 18:51
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie, na boiskach zobaczymy piłkarki występujące w niższych ligach. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.10.2017 19:49
Ważne zwycięstwo
autor: Fala MiędzyzdrojeW ostatnią sobotę Fala Międzyzdroje udała się bardzo wcześnie na mecz do Gościna, gdzie przyszło się zmierzyć z połączonymi drużynami Hattricka i Olimpu. Ostatnie wyniki gospodyń nie wskazywały na to, że mogą się pojawić jakieś trudności, ale dopiero na boisku okazało się, że drużynę z Kołobrzegu wzmocniło kilka dobrze znanych zawodniczek z Gościna. Mimo tego piłkarki z Fali były skupione i pozytywnie nastawione do tego meczu. Z przyjemnością można było zaobserwować wiele ciekawych akcji z wykorzystaniem wszystkich sektorów boiska. Piłka chodziła jak 'po sznurku'.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.10.2017 19:40
Czwarte zwciycięstwo sianowianek
Czwarte kolejne zwycięstwo w III lidze zanotowały piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Przeciwnikiem była MKS Olimpia III Szczecin i nie był to łatwy rywal. Sianowianki pojechały na mecz osłabione brakiem kilku podstawowych zawodniczek. Zabrakło miedzy innymi Izabeli Pawłowskiej, Doroty Kornackiej, Karoliny Wieczorek i kapitan zespołu Klaudii Saganowskiej. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Victorii SP 2, bo już w 3 minucie mogły prowadzić 2:0. Najpierw w 2 minucie szarżującej Marcie Krakowskiej w ostatniej chwili piłkę wybiła jedna z obrończyń Olimpii. Następnie w 3 minucie będąca sam na sam ze szczecińską bramkarką Malwina Grzelak strzeliła ponad bramką.