piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 12.04.2019 09:59
Grają panie
www.ligowiec.netPo przerwie reprezentacyjnej na boiska wraca Ekstraliga. Grają również pozostałe ligi. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety paulinus - 08.04.2019 20:23
Wygrana sianowianek
autor: victoria sp2 sianów Piłkarki sianowskiej Victorii SP2 mają za sobą pierwsze spotkanie rundy wiosennej sezonu 2018/2019 w II lidze kobiet i co najważniejsze, że zwycięskie bo wygrały na wyjeździe z drużyną KS Lipno Stęszew 2:0. Zwycięstwo to pozwoliło sianowiankom
przeskoczyć swoje rywalki w tabeli rozgrywek II ligi. Wynik bardzo dobry, ale na wygraną trzeba było się sporo natrudzić. Początek meczu nie zapowiadał wygranej sianowianek. Lepiej w mecz weszły stęszewianki i to one miały lekką przewagę a nawet mogły już w 4 minucie strzelić bramkę, ale groźną akcję zażegnała pewnie broniąca bramkarka Victorii SP 2 Oktawia Kaszewska. Z czasem inicjatywę przejęły sianowianki i już 19 minucie po wybiciu sianowskiej bramkarki mogły po strzale Malwiny Grzelak prowadzić 1:0.
piłka nożna / kobiety paulinus - 04.04.2019 11:15
Grają panie
www.ligowiec.netPauzuje Ekstraliga, ale do gry powróciły już zawodniczki występujące na trzecioligowych i drugoligowych boiskachZapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety maksiu7 - 31.03.2019 12:32
Zwycięstwo Błękitnych Stargard nad Hetmanem Recz
autor: gutoslaw1W sobotę na stadionie w Reczu rozpoczął się mecz Hetmana Recz z Błękitnymi Stargard. Spotkania tych dwóch zespołów zawsze były emocjonujące i pełne ciekawych akcji. Tak też było tym razem.

Spotkanie rozpoczęło się o ataków zespołu ze Stargardu. Gospodynie nie tylko dobrze jednak grały w obronie, ale próbowały kontratakować skrzydłami. W 16 minucie prawym skrzydłem uciekła zawodniczka z Recza i dośrodkowała w środek pola karnego. Piłka minęła bramkarkę Błękitnych, dość nieszczęśliwie odbiła się od nóg obrończyni i wpadła do bramki. Podrażnione takim stanem sprawy piłkarki Błękitnych nie kazały czekać długo na wyrównanie.
piłka nożna / kobiety paulinus - 29.03.2019 18:56
Ratajczyk powołana
autor: arch. prywatnePaulina Dudek, Katarzyna Daleszczyk i Ewelina Kamczyk nie przyjadą na zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski, które rozpocznie się w poniedziałek w Warszawie. Biało-czerwone zmierzą się towarzysko 5 kwietnia w Lublinie z Włochami i 9 kwietnia w Helsinkach z Finlandią. Wszystkie są kontuzjowane.
W ich miejsce selekcjoner Miłosz Stępiński dowołał Dżesikę Jaszek z Czarnych Sosnowiec, Roksanę Ratajczyk z Olimpii Szczecin oraz Katarzynę Konat z UKS SMS Łódź.
Oprócz Ratajczyk powołania otrzymały zawodniczki pochodzące z Zachodniopomorskiego a obecnie reprezentujące barwy innych klubów: Anna Szymańska, Aleksandra Sikora, Natalia Chudzik i Emilia Zdunek.
piłka nożna / kobiety paulinus - 28.03.2019 10:59
Grają panie
www.ligowiec.netPauzuje Ekstraliga, ale do gry powróciły już zawodniczki występujące na trzecioligowych boiskach. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety paulinus - 26.03.2019 21:42
Drugie zwycięstwo, gol Bińkowskiej
autor: paulinaReprezentacja Polski Kobiet U-17 jest krok od awansu do turnieju finałowego Mistrzostw Europy. Polki wygrały w pierwszym meczu turnieju Elite Round ze Szwecją 2:0. Dziś Biało - Czerwone pokonały Słowację 1:0. Gola na wagę zwycięstwa zdobyła piłkarka Olimpii Szczecin - Amelia Bińkowska, zwyciężczyni naszego piłkarskiego plebiscytu. W piątek o awans do finałów mistrzostw Europy podopieczne Niny Patalon zagrają z Hiszpanią.
piłka nożna / kobiety paulinus - 26.03.2019 08:12
Udana inauguracja w Stargardzie
autor: maksiu7W niedzielę 24 marca 2019r zespół KP Błękitni Stargard rozpoczął wiosenną rundę rozgrywek. Na stadionie przy ulicy Ceglanej podejmował zespół UKS Energetyka Junior Gryfino. W rundzie jesiennej oba spotkania wygrały gospodynie, w Gryfinie 3:0 i w Stargardzie 5:0

Mecz rozpoczął się od zmasowanych ataków stargardzianek na bramkę Energetyka. W ciągu pierwszych 10 minut gospodynie miały kilkukrotnie okazję strzelić bramkę, lecz albo raziły ewidentnym brakiem skuteczności, albo na przeszkodzie stała doskonale dysponowana tego dnia bramkarka z Gryfina. W 10 minucie po strzale z około 30 metrów piłka odbiła się od siatki tuż pod poprzeczką i wypadła z bramki. Radość była przedwczesna, bowiem sędzia nie dopatrzył się bramki i nakazał dalszą grę.