pszczolek
piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.02.2018 20:13
Zaproszenie na turniej
UKS VictoriA SP2 Sianów zaprasza na VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji Dnia Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Turniej odbędzie się 11 marca o godzinie 10:00. Zawody odbędą się w hali SP2 przy ulicy Dworcowej 26A. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Jędrzej Bielecki -meilowo jedrzejbielecki@wp.pl lub pod numerem telefonu 508185514.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 10.02.2018 07:48
Alona w Olimpii
autor: MKS OlimpiaOd początku okresu przygotowawczego trenuje z pierwszym zespołem Olimpii Szczecin - Alona Kovtun. Piłkarka pochodząca z Ukrainy występowała jeszcze w rundzie jesiennej w zespole naszego ligowego rywala - UKS SMS Łódź. Od kilku dni, po dopełnieniu wszystkich formalności, stała się oficjalnie pełnoprawną olimpijką. Witamy na pokładzie i życzymy udanych występów w biało - granatowych barwach!
piłka nożna / Kobiety paulinus - 10.02.2018 07:46
Błękitne rozpoczęły przygotowania
autor: www.facebook.com/blekitnistargarPiłkarki KP Błękitni Stargard rozpoczęły przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek. Pod okiem nowego szkoleniowca zawodniczki z dużym zaangażowaniem budują formę. Do końca lutego treningi odbywać się będą w hali, a następnie zawodniczki przeniosą się na stadion.
W drużynie pojawiła się nowa zawodniczka - Alicja Palak, grająca wcześniej w Vielgovii Szczecin. Jest to bardzo wszechstronna zawodniczka, która na pewno wiele wniesie do gry zespołu.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 02.02.2018 18:07
Fala wznowiła treningi
autor: Fala Międzyzdroje30 stycznia po długiej zimowej przerwie swoje przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły zawodniczki Fali Międzyzdroje. Na pierwszym treningu gdzie zostały omówione sprawy organizacyjne oraz przeprowadzono rozruch zastałych mięśni Trener Łukasz Szumlewski miał do dyspozycji 16 zawodniczek. Pojawiła się także nowa twarz w drużynie Aleksandra Rąbel. Ola występowała wcześniej w drużynie Zalewu Stepnica na pozycji nr 1. W okresie przygotowawczym zostanie rozegrana IV edycja Turnieju Fala Woman Cup - to już 17.02 oraz przynajmniej dwa mecze kontrolne. Jeden zaplanowany już z AP Kotwicą Kołobrzeg a drugi w uzgodnieniu z Olimpią II Szczecin.
piłka nożna / Kobiety Kawaler - 02.02.2018 14:54
Victoria SP wygrywa Leo Lady's Cup 2018 w Lęborku
autor: Jędrzej BieleckiPiłkarki Victorii SP2 Sianów swoje przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018 III ligi kobiet rozpoczęły już 4 stycznia. Po zaledwie dwóch treningach dziewczyny zagrały w corocznym już XII Halowym Turnieju im. Feliksa Pietraszkiewicza i w gronie sześciu zespołów męskich pomimo niezłej gry zajęły 7 miejsce. Po tygodniu sianowskie piłkarki zaprezentowały się na turnieju futsalowym w Jezierzycach i już w gronie 4 drużyn dziewcząt zajęły drugą lokatę. Jeden dzień później grając ponownie w  11 zespołowym męskim towarzystwie na turnieju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów nieźle zagrały ale nie dały rady „chłopom” i tylko 12 miejsce.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 27.01.2018 08:39
Grały w Bydgoszczy
W ostatnią niedzielę młode olimpijki z rocznika 2006/2007 pojechały do Bydgoszczy na I Międzynarodowy Turniej Tęcza Bydgoszcz CUP dla rocznika 2006 i młodsze. W turnieju wystąpiło 8 zespołów, rywalizowano systemem ligowym. Szczecinianki pod wodzą Anity Piekarek uplasowały się na czwartym miejscu. Wygrał zespół UKS SMS Łódź.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.01.2018 18:28
Piłkarki UKS Orzeł 2010 Wałcz powołane
autor: pzpn.plPatrycja Jankowska, trener Reprezentacji Polski U-15 ogłosiła nazwiska piłkarek powołanych na konsultację szkoleniową, która odbędzie się od 8 do 11 lutego 2018 roku w Grodzisku Wielkopolskim. W gronie dwudziestu czterech zawodniczek znalazły się trzy piłkarki UKS Orzeł 2010 Wałcz - Wiktoria Berestecka, Klaudia Dziubak i Natalia Rohn. Powołania na zgrupowanie Reprezentacji U-17 rozesłała także Nina Patalon. Tu również znalazła się zawodniczka z Wałcza bramkarka Oliwia Szperkowska.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 24.01.2018 19:19
Awansowały do turnieju finałowego
autor: joanna preśFutsalistki Uniwersytetu Szczecińskiego awansowały do finałowego turnieju Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu. Szczecinianki pod wodzą trenera Piotra Sochańskiego zajęły w rozgrywanym w Szczecinie turnieju półfinałowym trzecie miejsce, pokonując w decydującym spotkaniu AWFiS Gdańsk 4:1. Akademiczki ze Szczecina pewnie wygrały swoją grupę eliminacyjną, wygrywając każde z trzech spotkań po 9:0 i zdobywając komplet punktów. W ćwierćfinale pokonały UMe Łódź 4:3 a w półfinale uległy UAM Poznań 1:2. W finale AWF Warszawa przegrał z UAM Poznań 0:3. Awans do finałowego turnieju w Warszawie uzyskało sześć zespołów.