skryba1213
autor: Ariel SzydłowskiZespół Szkół im. I. Łukasiewcza wraz z Klubem Piłkarskim Chemik Police ogłasza nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego pod patronatem Klubu Piłkarskiego Chemik Police. Od pierwszego września zostanie uruchomiona kolejna klasa Liceum dla roczników 2004 i 2005. Dołączyć można też do klasy rocznika 2003. Oferta jest skierowana do wszystkich uczniów bez względu na wybrany kierunek kształcenia! Istnieje możliwość połączenia treningów w szkole z innymi wybranymi kierunkami kształcenia.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy paulinus - 12.04.2019 14:29
Chemik wygrywa w Skolwinie
autor: krzysztof cichomski c80W rozegranym awansem meczu Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego, nasi młodzi piłkarze pokonali na wyjeździe Świt Skolwin-Szczecin 5:2.
Po pierwszych 45 minutach gry Chemicy prowadzili z gospodarzami 0:2. Na listę strzelców wpisał się Kuba Ścirka, który pokonał bramkarza Świtu w 5 minucie meczu oraz Mateusz Wróblewski, który trafił w 39 minucie spotkania. Zaraz po przerwie bramkę na 0:3 zdobył Dominik Lis.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 11.04.2019 18:58
Grają Juniorzy
W weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / Juniorzy paulinus - 10.04.2019 09:38
Okazałe zwycięstwo
autor: maggi Juniorzy młodsi Pogoni zapisali na swoim koncie drugi tej wiosny komplet punktów. Podopieczni trenera Łazowskiego rozbili na wyjeździe Arkę Gdynia aż 5:1. - To był najlepszy mecz od początku naszej wspólnej pracy - mówi szkoleniowiec Dumy Pomorza.
W ostatnich tygodniach zawodnicy Dumy Pomorza nie mieli wielu powodów do zadowolenia. Po ligowej porażce z Lechem Poznań podopieczni trenera Łazowskiego ulegli bowiem w towarzyskim meczu Hamburegowi SV, by przed tygodniem uznać wyższość Warty Poznań. Ostatnie dni były więc czasem wytężonej pracy i pogłębionej analizy.

piłka nożna / Juniorzy paulinus - 05.04.2019 08:39
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 01.04.2019 12:07
Twierdza Wrocław
Juniorzy starsi Pogoni Szczecin przegrali wyjazdowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław 2:3. - Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy zespołem z charakterem. Jestem dumny z chłopaków, bo cały czas wierzyli z zwycięstwo i dążyli do niego za wszelką cenę - mówił szkoleniowiec Pogoni.

Szczecinianie na Dolny Śląsk pojechali osłabienie kadrowo, we Wrocławiu trener Łączyński nie mógł skorzystać z 6 piłkarzy. Gospodarze zaś zagrali w mocnym zestawieniu. - To tylko pokazuje, że rywale nas szanują i podchodzą do nas z dużym respektem. Mamy świadomość, że każdy chce z nami wygrać. Pokonać Pogoń Szczecin to z pewnością przyjemne uczucie - mówił trener Łęczyński.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.03.2019 19:43
Zdobyć Dolny Śląsk
autor: pogonszczecin.pl W sobotę, 31 marca w samo południe we Wrocławiu Pogoń Szczecin powalczy o komplet punktów ze Śląskiem w ramach Centralnej Ligi Juniorów U18 - Chcemy podtrzymać dobrą passę. To nasz trzeci wiosenny wyjazd i liczymy, że z niego również wrócimy z trzema punktami - mówił szkoleniowiec Dumy Pomorza.

Szczecinianie przed tygodniem mieli przerwę w rozgrywkach ze względu na powołania Portowców do reprezentacji Polski. - Wiadomo, że łatwiej byłoby nam grać z tygodnia na tydzień. Na pewne rzeczy nie mamy jednak wpływu. Wykorzystaliśmy ten czas na wytężoną pracę i poprawienie mankamentów w naszej grze. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków w dwóch ostatnich meczach, ale nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej - tłumaczył trener Łęczyński.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 28.03.2019 08:31