piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 02.03.2024 23:49
W błędach na remis
autor: Bengoro Duma Pomorza kontynuuje passę meczów bez porażki. Przy Łazienkowskiej szczecinianie podzielili się punktami z Legią Warszawa. Wojskowi od pierwszych minut starali się narzuć swoje warunki gry. Podrażniona ostatnimi niepowodzeniami Legia przeważała na boisku. W 6. minucie w polu karnym doszło do zderzenia Danijela Lončara oraz Blaža Kramera. Dla obrońcy Pogoni był to koniec spotkania. Po kwadransie gry gospodarze znów zagrozili po stałym fragmencie.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 01.03.2024 23:50
Wykorzystać kryzys
autor: tkow Za Portowcami udany luty, który dostarczył samych pozytywnych wrażeń. O kontynuację w nowym miesiącu Pogoń powalczy w stolicy. Rywalem Dumy Pomorza będą Wojskowi. W ich przypadku nie można mówić o dobrym czasie. Legia w słabym stylu odpadła w LKE z norweskim Molde, a w lidze zgubiła punkty w starciach z Puszczą Niepołomice oraz Koroną Kielce. Rozczarowanie w Warszawie jest spore, co wobec oczekiwać kibiców powoduje dużą presję przed Kostą Runjaiciem i jego zespołem. Początek sobotniego spotkania o godzinie 20, a poprowadzi je Piotr Lasyk.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 28.02.2024 00:52
Luty marzeń
autor: Skiba Szczecińska Pogoń pięknym akcentem zwieńczyła zmagania w lutym. Portowcy po dogrywce pokonali Lecha Poznań i awansowali do najlepszej czwórki Fortuna Pucharu Polski. W Poznaniu o awans walczyły wiodące zespoły w lidze, które miały za sobą udany początek roku. Pierwszą groźną okazję stworzyli sobie goście. W 10. minucie Kamil Grosicki ładnie zszedł ze skrzydła do środka i uderzył na bramkę miejscowych. Filip Bednarek nie musiał interweniować, bo piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 27.02.2024 00:35
Za krokiem krok
autor: tkow Na koniec ubiegłego roku Portowcom pozostawało zakreślić w kółko 27 lutego 2024 roku. Dobre otwarcie rundy rewanżowej znów rozbudziło apetyty, ale zaznaczony termin niezmiennie pozostaje bardzo ważny. W 1/4 finału Pucharu Polski szczecinianie zmierzą się na wyjeździe z Lechem Poznań. Kolejorz podobnie jak Duma Pomorza celuje w majówkę w Warszawie, ale jeszcze bardziej w wywalczenie mistrzostwa Polski. Wtorkowe spotkanie będzie znaczącym sprawdzianem dla rozpędzonych na początku roku Portowców.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 25.02.2024 09:13
Zwycięska passa trwa
autor: BengoroPogoń Szczecin kontynuuje serię zwycięstw. Portowcy pokonali 4:2 ŁKS Łódź w 22. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Dwa gole zdobył Alexander Gorgon, a swoje 10. trafienie zaliczył Kamil Grosicki, który na koncie ma także 10 asyst w tym sezonie.

Pogoń rozpoczęła od ataku. Już w 30. sekundzie meczu powinno być 1:0, ale Efthymios Koulouris nie trafił z bliska do siatki. Kilka minut później Kamil Grosicki wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, jednak żaden z partnerów nie zamknął akcji. W końcu nadeszła 13. minuta meczu i Portowcy objęli prowadzenie. Strzałem z dystansu Rafał Kurzawa dał prowadzenie Pogoni.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 22.02.2024 22:08
Dom do poprawy
autor: Bengoro Po wyjazdowych wojażach Portowcy wracają na własne boisko. U siebie w piątkowy wieczór zmierzą się z ŁKS-em Łódź. O ile w delegacji dorobek szczecinian jest bardzo dobry, tak ten domowy jest do poprawy. Pogoń przed własną publicznością jesienią traciła za dużo punktów i goli. Mecz z najsłabszym zespołem w lidze ma być nowym otwarciem. Początek spotkania o godzinie 20:30, a poprowadzi je Tomasz Musiał.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.02.2024 00:33
Bezbłędni
autor: Bengoro To był udany początek weekendu dla Portowców. Duma Pomorza po raz trzeci z rzędu wywalczyła komplet punktów w delegacji. Przyjezdni od początku pokazywali, że do Radomia przybyli po trzy punkty. W 8. minucie po kapitalnym dośrodkowaniu Kamila Grosickiego główkował Efthýmis Kouloúris. Po kwadransie z pierwszej piłki strzelił Adrian Przyborek. Uderzenie było celne, a z trudem na rzut rożny odbił je Gabriel Kobylak.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 16.02.2024 00:39
Pójść za ciosem
autor: tkow Nowy rok Portowcy rozpoczęli od długo wyczekiwanego zwycięstwa we Wrocławiu. W piątkowe popołudnie powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo na wyjeździe. Wygrana w stolicy Dolnego Śląska powinna być dużym zastrzykiem pozytywnej energii na początek rundy wiosennej. Szczecinianie dzięki niej zdołali utrzymać bliski kontakt z ligowym podium. Teraz Duma Pomorza spróbuje zrewanżować się Radomiakowi Radom, na którego boisku jeszcze nigdy nie przegrała. Początek spotkania o godzinie 18, a poprowadzi je Paweł Malec.