ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Codziennie możesz oddać maksymalnie 3 głosy na dowolną osobę z każdej ligi (co 8 godzin), na głosy czekamy do 3 lutego.

Aktualne wyniki plebiscytu.





piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa bodziogol - 05.01.2019 12:11
Mierzynianka szuka sparingpartnera
Klub GKS Mierzynianka Mierzyn szuka sparingpartnera do rozegrania meczu w dniu 16.02. Najlepiej przeciwnika z dostępem do boiska ze sztuczną nawierzchnią. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu: 509903199.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 03.01.2019 18:15
Przygotowania Korony Stuchowo
autor: Skiba Korona Stuchowo rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej b-klasy.

Stuchowianie oprócz treningów wezmą udział w turniejach halowych oraz rozegrają mecze kontrolne.
* 19 stycznia - Memoriał halowy im. Tadeusza Mandziaka w Świerznie
* 26 stycznia - Memoriał halowy im. Grzegorza Fryta w Karnicach
* 2 lutego - Korona - Jantar Dziwnów - godz. do ustalenia (Kamień Pomorski)
* 9 luty - Korona - Penkuner-SV - godz. do ustalenia (Niechorze)
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa PeJo - 03.01.2019 10:39
Poszukiwany sparingpartner
Grot Gardno szuka przeciwnika do rozegrania sparingu w dniu 19.01.2019r. o godz. 17:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Gryfinie. Chętnych prosimy o kontakt: 667 487 274.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa bulinio - 02.01.2019 17:21
Błękitni Dobiegniew szukają sparingpartnera
Zespół Błękitnych Dobiegniew poszukuje sparingpartnera. Termin rozgrywanego meczu kontrolnego to 23 marca, na boisku w Dobiegniewie. Zainteresowane zespoły proszone są o kontakt z trenerem zespołu Łukaszem Bulerą pod nr 505777815.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 23.12.2018 13:59
Wesołych Świąt
autor: maggiTo już dwunaste Boże Narodzenie, które spędzamy razem z Wami. Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt.

Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

autor: robertjan
Podlesie Sowno zaprasza wszystkie chętne drużyny ligowe do udziału w I Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej Halowej - Podlesie Cup.
Turniej odbędzie się w hali sportowej przy Gimnazjum w Starej Dąbrowie w dniu 12 stycznia 2019 roku. W turnieju uczestniczyć będzie maksymalnie 8 drużyn.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 19.12.2018 16:00
Korona poszukuje sparingpartnera
autor: PastuszakKorona Stuchowo poszukuje sparingpartnera. Spotkanie kontrolne odbędzie się dnia 9 lub 10 marca 2019 roku. Miejsce i godzina meczu do uzgodnienia. Zainteresowane zespoły proszone są o kontakt z trenerem stuchowian, Krzysztofem Gusterem pod numerem telefonu 501 213 521.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa marcino3 - 13.12.2018 09:22
Sparingpartner poszukiwany
autor: kibic84
Gryf Nowielin poszukuje chętnych drużyn do rozegrania sparingów w terminie luty/marzec 2019 r. Chętne drużyny prosimy o kontakt pod nr telefonu 782504416. Terminy i miejsce do ustalenia.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

B klasa Szczecin gr. 1 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Prawobrzeże Świnoujście 12 34 11 1 0 61 / 10
2.  Korona Stuchowo 12 30 10 0 2 31 / 22
3.  Radowia Radowo Małe 12 20 6 2 4 33 / 25
4.  Orzeł Prusinowo 12 18 6 0 6 27 / 29
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 2 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Pęzino 13 36 12 0 1 52 / 9
2.  Zjednoczeni Kobylanka 13 31 10 1 2 45 / 23
3.  Orkan Dalewo 13 27 8 3 2 28 / 21
4.  Orzeł Małkocin 13 25 8 1 4 33 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 3 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Tanowia Tanowo 13 32 10 2 1 51 / 23
2.  Chemik II Police 13 25 8 1 4 59 / 18
3.  Zootechnik Kołbacz 13 24 7 3 3 40 / 25
4.  Wołczkowo-Bezrzecze 13 21 6 3 4 22 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 4 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Banie 12 36 12 0 0 49 / 3
2.  Czarni Lubanowo 12 27 9 0 3 30 / 20
3.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 25 8 1 3 41 / 15
4.  Mieszko Mieszkowice 12 22 6 4 2 29 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 5 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 13 37 12 1 0 52 / 9
2.  Iskra Pomień 13 32 10 2 1 53 / 16
3.  Ina Nadarzyn 13 27 8 3 2 35 / 23
4.  Koral Mostkowo 13 27 9 0 4 54 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 6 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Myśla Dargomyśl 10 30 10 0 0 70 / 11
2.  Mechanik Warnice 10 24 8 0 2 24 / 13
3.  GKS Golenice 10 22 7 1 2 33 / 15
4.  Błyskawica Kluki 10 16 5 1 4 32 / 33
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 1 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf II Polanów 11 30 10 0 1 44 / 7
2.  Wrzos Wrześnica 11 28 9 1 1 56 / 11
3.  KS Skibno 11 23 7 2 2 35 / 16
4.  Darpol Barzowice 11 21 6 3 2 25 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 2 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Mierzym 11 30 10 0 1 54 / 10
2.  Grot Gorawino 11 21 6 3 2 40 / 14
3.  Sokół Lulewice 11 19 6 1 4 36 / 29
4.  Jantar Siemyśl 11 18 5 3 3 21 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 3 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Grot Bonin 10 27 9 0 1 37 / 8
2.  Mechanik II / Iskra Bobolice 10 26 8 2 0 26 / 10
3.  SP Wilcze Laski 10 20 6 2 2 38 / 22
4.  KS Gwda Wielka 10 19 6 1 3 26 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 4 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 8 24 8 0 0 32 / 3
2.  Błękitni Pomierzyn 8 21 7 0 1 25 / 12
3.  Legion Strączno 8 15 5 0 3 22 / 15
4.  Grom Giżyno 8 12 4 0 4 21 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B klasa Szczecin gr. 1
17-03 Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno
17-03 Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra
17-03 Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska
17-03 Jastrząb Łosośnica - Orzeł Prusinowo
17-03 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
17-03 Promień Mosty - Zalew Stepnica

B klasa Szczecin gr. 2
17-03 Polski Cukier Kluczevia II St. - WODR Barzkowice
17-03 Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo
17-03 Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
17-03 Czarni Marianowo - Zorza Tychowo
17-03 Orkan Dalewo - Orzeł Grzędzice
17-03 Unia Stargard - Orzeł Małkocin
24-03 Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino

B klasa Szczecin gr. 3
17-03 Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno
17-03 Zryw Kołbaskowo - Czarni 44 Szczecin
17-03 Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe
17-03 Aquila Szczecin - Chemik II Police
17-03 Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz
17-03 Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin
17-03 Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź

B klasa Szczecin gr. 4
17-03 Łabędź Widuchowa - Czarni Lubanowo
17-03 Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz
17-03 Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno
17-03 Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie
17-03 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice
17-03 Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko

B klasa Szczecin gr. 5
17-03 Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik
17-03 Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik
17-03 Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki
17-03 Iskra Pomień - Remor Recz
17-03 Gryf Objezierze - Iskra Warszyn
17-03 Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń
17-03 Sokół Sokoliniec - Piast Kolin

B klasa Szczecin gr. 6
31-03 Bryza Reńsko - Unia Swochowo
31-03 Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo
31-03 Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki
31-03 GKS Golenice - Mechanik Warnice
31-03 Merkury Nowogródek Pom. - Myśla Dargomyśl





rozegrane mecze:
B klasa Szczecin gr. 1
3:4 - Sowianka Sowno - Korona Stuchowo
8:0 - Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń
3:0 - Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Prusinowo
4:0 - Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica
4:1 - Promień Mosty - Sarmata Dobra
1:1 - Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica

B klasa Szczecin gr. 2
3:2 - Orzeł Grzędzice - Unia Stargard
2:2 - Unia Stargard - Rolpol Chlebowo
3:2 - Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin
2:3 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino
3:2 - Orkan Dalewo - WODR Barzkowice
4:4 - Saturn Szadzko - Orzeł Grzędzice
12:1 - Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo

B klasa Szczecin gr. 3
3:1 - Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin
4:6 - Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin
4:0 - Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź
2:2 - Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz
2:1 - Odrzanka Radziszewo - Chemik II Police
2:2 - Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze
4:1 - Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe

B klasa Szczecin gr. 4
4:2 - Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz
1:3 - Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin
3:3 - Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice
2:4 - Łabędź Widuchowa - Iskra Banie
3:0 - Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko
0:2 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo

B klasa Szczecin gr. 5
1:2 - Jedność Przewłoki - Iskra Pomień
5:3 - Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik
2:1 - Iskra Lutówko - Iskra Warszyn
1:6 - Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik
0:0 - Sokół Sokoliniec - Remor Recz
10:0 - Koral Mostkowo - Korona Raduń
3:2 - Ina Nadarzyn - Piast Kolin

B klasa Szczecin gr. 6
3:0 - Wicher Przelewice - Gryf Nowielin
3:2 - GKS Golenice - Unia Swochowo
11:1 - Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki
0:1 - Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice
1:5 - Merkury Nowogródek Pom. - Santos Sarbinowo

B klasa Koszalin gr. 1
3:0 - KS Sieciemin - Dolina Łętowska Łętowo
0:8 - Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica
1:3 - Jantar Korlino - KS Skibno
3:0 - Gryf II Polanów - Płomień Jeżyczki
3:3 - Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo
3:1 - Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo

B klasa Koszalin gr. 2
3:1 - Gryf Dobrowo - Wicher Mierzym
2:0 - Syrena-Grot Rymań - Gryf Dobrowo
1:1 - Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino
3:1 - Wicher Mierzym - Derby Karścino
8:1 - Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wlk.
0:5 - Jantar Siemyśl - Sokół Lulewice

B klasa Koszalin gr. 3
3:0 - Mechanik II / Iskra Bobolice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo
3:3 - Błękitni Gonne Małe - Drzewiarz Krosino
0:4 - SP Wilcze Laski - Grot Bonin
1:3 - Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka
2:1 - Grom Świelino - Hajka Zegrze Pomorskie

B klasa Koszalin gr. 4
1:3 - Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie
4:1 - Grom Giżyno - Znicz Dzikowo
4:2 - Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo
1:0 - Bytyń Nakielno - Legion Strączno

 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
24 » Gryf Polanów wycofany z »
8 » Ronaldo testowany w Pog »
4 » Błotny poprowadzi Pomor »
4 » Sparingi Pogoni w Turcj »
4 » Dvali bliski odejścia z »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
2 » Błanik wypożyczony do O »
2 » Umowa Walukiewicza z Ca »
1 » Oficjalnie Suchomski za »
mecze:
4 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
4 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
2 » I Memoriał Zasłużonych  »
1 » Sława Choszczno-Unia II »
1 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
1 » Energa AZS Koszalin-UKS »
1 » X Memoriał im. Zygmunta »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 15
1988 alazz
Alicjag Bartek08
Bogusia1 funia88
gryflandia... halcpogon
kmks kspogon
Marian1 mksmieszko
paula022 pll1fansit...
rooney007
gości: 696
statystyki portalu
• drużyn: 2754
• imprez: 113117
• newsów: 70832
• użytkowników: 68612
• komentarzy: 1063672
• zdjęć: 760637
• relacji: 37449
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies