ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.10.2019 14:21
Klasyfikacja strzelców Klasy A ZZPN gr. 8
autor: Krzysztof GrzeszkowiakPrezentujemy najlepszych strzelców A klasy gr. 11 po 9 kolejkach:

1. Jarosław Chałupa (Resko Karcino) - 17 bramek
2. Mariusz Nazar (Fala Gąski) - 14 bramek
3. Marcin Chyła, Norbert Dondera (obaj Radew Białogórzyno) - 12
5. Mariusz Szczepański (Radew Białogórzyno) - 11 bramek
6. Maciej Kubisiak (Jantar Siemyśl) - 9
7. Maciej Lewandowski (Fala Gąski), Mateusz Nowocień (Wicher Mierzym) - 8
9. Sylwester Barczuk (Sokół Lulewice), Krystian Burawski, Łukasz Tyrakowski (obaj Wrzos Wrzosowo) - 7
12. Kamil Kurusiewicz (Jantar), Patryk Gawroński (Resko) - 6
14. Patryk Wyszyński (Grot Gorawino), Arkadiusz Grudziąż (Płomień Pobłocie Wielkie), Karol Kujawa (Sokół), Patryk Jaworski (Wicher), Krzysztof Grzebieniak, Damian Kołodziejski (obaj Wrzos) - 5
20. Cezary Chabera, Mateusz Malinowski, Mateusz Piskorz (wszyscy Grot Gorawino), Michał Mazurek (Hajka Zegrze Pomorskie), Batosz Jagielski (Jantar), Paweł Gan, Marek Górzyński (obaj Radew), Jakub Świżek (Resko), Michał Dobrowolski (Wicher), Adam Wilk, Grzegorz Zdziobło (obaj Wrzos) - 4
31. Filip Wojda (Derby Karścino), Dawid Sikorski (Grot Gorawino), Kacper Bartulewicz, Damian Dominiak, Kamil Klimek (wszyscy Hajka), Michał Krzesiński, Damian Warzocha (obaj Resko), Daniel Chyrzewski, Sebastian Kurzawski, Bartoz Ziółkowski (wszyscy Sokół), Cezary Brzostko, Piotr Langner (obaj Wicher) - 3
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 24.10.2019 09:20
Gra A-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie mecze a-klasy szczecińskieja-klasy koszalińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa paulinus - 18.10.2019 10:00
Chemik II przegrywa z Vielgovią
autor: PszczółekW meczu VIII kolejki rozgrywek A klasy piłkarze Chemika II Police przegrali na wyjeździe z Vielgovią Szczecin 6:2.
Sobotnie spotkanie rozpoczęło się idealnie dla naszej drużyny, która w 8 minucie po trafieniu Damiana Sikorskiego wyszła na prowadzenie. Niestety później bramki zdobywali już tylko gospodarze i wynik do przerwy brzmiał 5:1 dla drużyny Vielgovii. Po przerwie oba zespoły dołożyły po jednym trafieniu i mecz zakończył się wynikiem 6:2. Drugą bramkę dla Chemików zdobył w 88 minucie meczu Dymytro Kustiaiev ustalając wynik meczu.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 17.10.2019 12:33
Gra A-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie mecze a-klasy szczecińskieja-klasy koszalińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 10.10.2019 19:54
Gra A-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie mecze a-klasy szczecińskieja-klasy koszalińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 09.10.2019 11:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A Grupy 7
autor: floraKlasyfikacja strzelców Klasy A Grupy 7 na półmetku rundy.

18 - Kulesa P. (Orzeł B.)
8 - Tomaszewski S. (Iskra P.)
7 - Jackowski O. (Ina N.)
6 - Mulawka M. (Orzeł B.)
6 - Wachowicz M. (Korona R.)
6 - Walczak F. (Iskra P.)
5 - Szulik M. (Iskra P.)
4 - Czarnecki P. (Zjednoczeni W.)
4 - Lewandowski P. (Klon K.)
4 - Lorencki J. (Korona R.)
4 - Tylka M. (Orzeł B.)
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa miksp - 05.10.2019 09:56
Zapowiedź 7 kolejki - A-klasa gr.8
autor: http://ekstraklasa.org/
Za nami półmetek rundy jesiennej w naszej grupie, a tabela zamiast pokazać wyraźnego lidera tej 'serie A' właśnie się 'spłaszczyła'. W poprzedniej kolejce jedną z największych a zarazem jednyną niespodzianką było zwycięstwo Grotu nad niepokonanym dotychczas Wrzosem. Po czym od razu nastąpiła zmiana lidera. Ale po kolei.....
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 02.10.2019 21:11
Gra A-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie mecze a-klasy szczecińskieja-klasy koszalińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Zalew Stepnica 11 29 9 2 0 27 / 10
2.  Fala Międzyzdroje 11 27 9 0 2 48 / 8
3.  Jantar Dziwnów 11 26 8 2 1 43 / 9
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 12 36 12 0 0 32 / 9
2.  Sarmata Dobra 12 31 10 1 1 54 / 13
3.  Ina Ińsko 12 28 9 1 2 35 / 14
4.  Masovia Maszewo 12 26 8 2 2 28 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 3 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 11 31 10 1 0 50 / 14
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 11 27 9 0 2 34 / 16
3.  Czarni 44 Szczecin 11 22 7 1 3 25 / 16
4.  Świat Drzewa KP Przecław 11 22 7 1 3 27 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 12 33 11 0 1 42 / 18
2.  Orzeł Grzędzice 12 32 10 2 0 39 / 13
3.  Łabędź Widuchowa 12 26 8 2 2 42 / 15
4.  Grot Gardno 12 22 7 1 4 39 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 11 29 9 2 0 58 / 15
2.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14
3.  Pomorzanin Cychry 11 24 7 3 1 30 / 10
4.  Myśla Dargomyśl 10 22 7 1 2 30 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 12 31 10 1 1 63 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 12 30 10 0 2 49 / 15
3.  Sęp Brzesko 12 26 8 2 2 42 / 21
4.  Polonia Giżyn 12 26 8 2 2 52 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 11 31 10 1 0 56 / 10
2.  Ina Nadarzyn 11 27 9 0 2 49 / 15
3.  Klon Krzęcin 11 25 8 1 2 27 / 14
4.  Korona Raduń 11 20 6 2 3 37 / 25
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 8 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Radew Białogórzyno 12 31 10 1 1 60 / 21
2.  Wrzos Wrzosowo 12 28 9 1 2 48 / 16
3.  Resko Karcino 12 27 9 0 3 48 / 26
4.  Jantar Siemyśl 12 24 8 0 4 42 / 28
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 11 29 9 2 0 43 / 11
2.  KS Skibno 11 25 8 1 2 36 / 9
3.  Arkadia Malechowo 11 25 8 1 2 38 / 14
4.  Wrzos Wrześnica 11 23 7 2 2 35 / 19
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2029 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra 10 28 9 1 0 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 10 23 7 2 1 23 / 12
3.  Grom Świelino 10 18 6 0 4 19 / 18
4.  Pionier 95 Borne Sulinowo 9 16 5 1 3 27 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 12 36 12 0 0 71 / 3
2.  Grom Szwecja 12 26 8 2 2 30 / 11
3.  Sokół Suliszewo 12 26 8 2 2 30 / 14
4.  Mirstal Mirosławiec 12 25 8 1 3 49 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
16-11 Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska
16-11 Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica
16-11 Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście
16-11 Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
17-11 Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń
17-11 Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
16-11 Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo
16-11 Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice
16-11 Ina Ińsko - Masovia Maszewo
16-11 Promień Mosty - Sarmata Dobra
17-11 WODR Barzkowice - Orkan Dalewo
17-11 Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa
17-11 Unia Stargard - Płomień Lisowo

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
16-11 Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów
16-11 Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin
16-11 Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police
16-11 Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo
16-11 Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze
17-11 OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
16-11 Grot Gardno - Orzeł Grzędzice
17-11 Wicher Steklno - Ogniwo Babinek
17-11 Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo
17-11 Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa
17-11 Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin
17-11 Podlesie Sowno - Unia Swochowo
17-11 Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
16-11 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry
16-11 Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice
17-11 Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno
17-11 Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna
17-11 Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin
17-11 GKS Golenice - Witniczanka Witnica

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
16-11 SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki
16-11 Koral Mostkowo - Piast Kolin
16-11 Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
17-11 Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St.
17-11 Iskra Warszyn - Bryza Reńsko
17-11 Zorza Tychowo - Sęp Brzesko
17-11 Wicher Przelewice - Polonia Giżyn

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
16-11 Klon Krzęcin - Korona Raduń
17-11 Ina Nadarzyn - Sokół Granowo
17-11 Iskra Pomień - Remor Recz
17-11 Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik
17-11 Sokół Granowo - Ina Nadarzyn
17-11 Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
16-11 Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino
16-11 Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno
17-11 Gryf Dobrowo - Grot Bonin
17-11 Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań
17-11 Wicher Mierzym - Derby Karścino
17-11 Grot Gorawino - Jantar Siemyśl
17-11 Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
17-11 Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo
17-11 Pogoń Noskowo - KS Sieciemin
17-11 Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów
17-11 Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica
17-11 KS Skibno - Arkadia Malechowo
17-11 Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
17-11 Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
16-11 Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec
16-11 Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie
17-11 Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo
17-11 Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo
17-11 Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja
17-11 Legion Strączno - Wspólni Różewo
17-11 Grom Giżyno - Sokół Suliszewo

rozegrane mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
1:0 - Zalew Stepnica - Sowianka Sowno
2:4 - Prawobrzeże II Świnoujście - Pomorzanin Przybiernów
1:3 - Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów
2:4 - Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
1:1 - Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów
2:1 - Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
3:1 - Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe
5:2 - Płomień Lisowo - Czarni Marianowo
1:0 - Masovia Maszewo - Unia Stargard
2:4 - Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino
6:0 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice
3:0 - Sarmata Dobra - Ina Ińsko
2:1 - Dąb Dębice - Promień Mosty

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
1:2 - Vielgovia Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska
2:0 - Chemik II Police - Kasta Szczecin-Majowe
1:1 - Świat Drzewa KP Przecław - Czarni 44 Szczecin
2:0 - Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów
1:4 - Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin
1:10 - Leśnik Kliniska - Arkonia Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
9:0 - Łabędź Widuchowa - Podlesie Sowno
1:2 - Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo
5:6 - Unia Swochowo - Zjednoczeni Kobylanka
1:3 - Orzeł Małkocin - Grot Gardno
5:1 - Orzeł Grzędzice - Znicz Niedźwiedź
4:2 - Ogniwo Babinek - Czarni Czarnówko
9:4 - Czarni Fiege Lubanowo - Wicher Steklno

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
0:6 - Sekwoja Brwice - Myśla Dargomyśl
4:0 - Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko
1:3 - Pomorzanin Cychry - Zieloni Zielin
1:1 - Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
2:2 - Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole
2:7 - KLUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
1:3 - Błyskawica Kluki - Mechanik Warnice
0:4 - Piast Kolin - SCRS Barlinek
3:0 - Jedność Przewłoki - Iskra Lutówko
3:1 - Bryza Reńsko - Wicher Przelewice
8:1 - Polski Cukier Kluczevia II St. - Zorza Tychowo
10:1 - Sęp Brzesko - Iskra Warszyn
7:2 - Polonia Giżyn - Koral Mostkowo

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
4:0 - Orzeł Bierzwnik - Orzeł Żeńsko
5:3 - Zjednoczeni Wapnica - Pomorzanin Zamęcin
1:0 - Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień
4:2 - Sokół Granowo - Świt Barnimie
7:1 - Korona Raduń - Błękitni Sarnik
2:4 - Remor Recz - Klon Krzęcin

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
5:3 - Hajka Zegrze Pomorskie - Fala ABFrost Gąski
5:2 - Derby Karścino - Gryf Dobrowo
3:2 - Resko Karcino - Grot Gorawino
0:10 - Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym
4:1 - Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wielkie
3:3 - Grot Bonin - Sokół Lulewice
1:4 - Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
3:3 - Gryf Polanów - KS Skibno
0:0 - Błękitni Tychowo - Darpol Barzowice
3:7 - Płomień Jeżyczki - Passat Bukowo Morskie
2:1 - Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo
5:2 - Arkadia Malechowo - Pogoń Noskowo
3:0 - KS Sieciemin - Wieża II Postomino

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
0:3 - Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra
2:1 - Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2 - Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica
1:3 - Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe
4:2 - SP Wilcze Laski - Sokół Spore

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
1:2 - Znicz Dzikowo - Legion Strączno
0:6 - Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn
3:1 - Sokół Suliszewo - Bytyń Nakielno
11:0 - KP Drawsko Pomorskie - Grom Giżyno
2:5 - Wspólni Różewo - Santos Kłębowiec
2:1 - Grom Szwecja - Gryf Budowo
6:2 - Mirstal Mirosławiec - Kopanik Lubno

 
top komentarze
newsy:
4 » Nabór na sędziów piłki  »
1 » Gra IV liga
mecze:
78 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
63 » Wicher Brojce-Pomorzani »
28 » Darłovia Darłowo-Orzeł  »
28 » Sokół Karlino-Flota Świ »
27 » Biali Sądów-Stal Lipian »
25 » Radew Białogórzyno-Wrzo »
21 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
21 » Remor Recz-Klon Krzęcin
20 » Radunia Stężyca-Gwardia »
20 » Dąb Dębice-Promień Most »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bigoslesni... cola
Smoky
gości: 832
statystyki portalu
• drużyn: 2826
• imprez: 119983
• newsów: 72660
• użytkowników: 70425
• komentarzy: 1091883
• zdjęć: 788048
• relacji: 38315
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies