ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 15.04.2020 19:03
Rozstrzygnięcia do 11 maja
Dziś (15 kwietnia) odbyła się wideokonferencja, w której wzięli udział prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej oraz prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Obrady miały charakter konsultacyjny. Związane były z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Omawiano jej wpływ na rozgrywki seniorskie III ligi i klas niższych, rozgrywek kobiecych i młodzieżowych oraz Pucharu Polski. Po konsultacjach z klubami postanowiono, że decyzja o sposobie kontynuowania lub zakończenia obecnego sezonu podjęta zostanie najpóźniej do 11 maja. Po tym terminie określone zostaną szczegółowe rozwiązania dotyczące rundy wiosennej sezonu 2019/20. Podjęte ustalenia zostaną rekomendowane do zatwierdzenia Zarządowi PZPN. Zgodnie ustalono, że wypracowane stanowisko będzie wspólne dla wszystkich Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 11.04.2020 08:00
Wesołych Świąt
Życzenia Radosnych i przede wszystkim Zdrowych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosną i wiarą w sens życia wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.

piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 06.04.2020 09:18
Będzie zmiana nazewnictwa lig?
Prawdopodobnie od nowego sezonu piłkarskiego zmieni się nazewnictwo trzech głównych lig w rozgrywkach w Polsce.

Aktualnie w piłce nożnej mamy Ekstraklasę, 1 i 2 ligę i pozostałe klasy rozgrywkowe. - Od kilkunastu lat używamy nazewnictwa lig seniorskich, które jest mylące, gdyż nie odzwierciedla rzeczywistego szczebla danych rozgrywek. Aktualny, zaczerpnięty z wzorów angielskich, obowiązujący od lat podział na Ekstraklasę, 1. ligę, 2. ligę i pozostałe klasy został moim zdaniem wprowadzony, aby sztucznie zawyżyć prestiż rozgrywek i poziom sportowy uczestniczących w nim klubów - czytamy w liście do prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa yodastars - 30.03.2020 21:46
Informacja ZZPN-u
ZZPN w dzisiejszym komunikacie ogłosił, że są obecnie prowadzone prace nad rozwiązaniami w kwestii ewentualnego dokończenia sezonu. Konkretne decyzje na chwilę obecną nie zostały jeszcze podjęte, lecz z treści informacji wynika, iż pierwotnie przewidziana forma rozgrywek zostanie zmodyfikowana.

Poniżej treść informacji:


Informujemy, że w związku z sytuacją związaną z zawieszeniem rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2019/20 Wydział Gier i Ewidencji opracowuje alternatywne warianty dokończenia rozgrywek w zależności od terminu ich wznowienia, liczebności drużyn w grupach, terminów zakończenie sezonu, itp. O szczegółach i formule ewentualnego dokończenia sezonu będziemy informować niezwłocznie po uzyskaniu zgody na wznowienie rozgrywek przez władze państwowe, samorządowe i PZPN.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa yodastars - 22.03.2020 18:04
Proponowany podział na grupy
Normalnie o tej porze, jak w każdą marcową niedzielę, zakończyłyby się ostanie mecze danej kolejki w III, IV lub okręgowej lidze. Jednak patrząc na obecną sytuację wynikającą z epidemii koronawirusa, próżno liczyć na szybki powrót do wspomnianego stanu normalności - na każdej płaszczyźnie życia.
Codzienne działania mające na celu ochronę życia i zdrowia są najważniejsze, lecz myślę, że każdy, kto interesuje się sportem, zastanawia się, czy i ewentualnie w jakiej formie zostaną wznowione rozgrywki. Dopóki ilość osób zarażonych nie zmaleje, nie ma absolutnie szans na powrót do ligowych zmagań.

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 26 kwietnia wszystkich rozgrywek, w każdej kategorii wiekowej. Ciężko na chwilę obecną przewidzieć, czy po tym terminie, znów kibice będą mogli cieszyć się z występów drużyn, które darzą sympatią. Jest to optymistyczny wariant, bo obserwując wypowiedzi polityków albo lekarzy, można wywnioskować, iż skala epidemii będzie się powiększać.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 20.03.2020 14:04
Rozgrywki odwołane do 26 kwietnia
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 12.03.2020 21:32
Rozgrywki wstrzymane do końca marca
ZZPN informuję, że decyzją Zarządu PZPN z dn. 12 marca br. rozgrywki III ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymane do dn. 29.03.2020r.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kpdrawskopom - 12.03.2020 11:50
KP Drawsko odwołuje sparingi i treningi
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju Zarząd KP Drawsko podjął decyzję o odwołaniu sobotniego sparingu z Mechanikiem II /Iskra oraz o zawieszeniu treningów na okres 2 tygodni.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KS Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 3 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 12 31 10 1 1 52 / 17
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 12 30 10 0 2 38 / 17
3.  Czarni 44 Szczecin 12 25 8 1 3 29 / 16
4.  Świat Drzewa KP Przecław 12 25 8 1 3 29 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 13 33 11 0 2 43 / 20
2.  Orzeł Grzędzice 13 32 10 2 1 40 / 15
3.  Łabędź Widuchowa 13 29 9 2 2 53 / 18
4.  Grot Gardno 13 25 8 1 4 41 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 32 10 2 0 59 / 15
2.  Myśla Dargomyśl 12 26 8 2 2 36 / 22
3.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14
4.  Pomorzanin Cychry 12 24 7 3 2 30 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 13 34 11 1 1 66 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 13 31 10 1 2 50 / 16
3.  Sęp Brzesko 13 29 9 2 2 47 / 22
4.  Polonia Giżyn 13 29 9 2 2 56 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 34 11 1 0 61 / 12
2.  Ina Nadarzyn 12 30 10 0 2 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 12 28 9 1 2 33 / 15
4.  Iskra Pomień 12 22 7 1 4 38 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 8 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Radew Białogórzyno 13 34 11 1 1 68 / 23
2.  Wrzos Wrzosowo 13 31 10 1 2 53 / 17
3.  Resko Karcino 13 27 9 0 4 49 / 31
4.  Jantar Siemyśl 13 27 9 0 4 44 / 29
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra 10 28 9 1 0 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 10 23 7 2 1 23 / 12
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 10 19 6 1 3 33 / 21
4.  Grom Świelino 10 18 6 0 4 19 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
0:4 - Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica
2:3 - Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń
4:6 - Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
10:1 - Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska
2:0 - KS Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica
4:0 - Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
1:2 - Unia Stargard - Płomień Lisowo
0:2 - Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:1 - WODR Barzkowice - Orkan Dalewo
0:3 - Promień Mosty - Sarmata Dobra
4:2 - Ina Ińsko - Masovia Maszewo
1:1 - Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo
1:1 - Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
0:2 - OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław
1:6 - Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze
2:3 - Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo
4:0 - Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police
4:1 - Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów
1:4 - Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
1:10 - Czarni Czarnówko - Wicher Steklno
3:0 - Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin
2:4 - Podlesie Sowno - Unia Swochowo
2:2 - Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz
2:1 - Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo
3:11 - Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa
2:1 - Wicher Steklno - Ogniwo Babinek

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
3:4 - Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl
1:3 - GKS Golenice - Witniczanka Witnica
3:0 - Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin
2:2 - Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna
4:4 - Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno
5:0 - Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
2:4 - Wicher Przelewice - Polonia Giżyn
1:5 - Zorza Tychowo - Sęp Brzesko
0:5 - Iskra Warszyn - Bryza Reńsko
1:1 - Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St.
2:1 - Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
1:0 - Koral Mostkowo - Piast Kolin
3:0 - SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
2:2 - Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec
3:4 - Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica
2:0 - Iskra Pomień - Remor Recz
2:5 - Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik
1:4 - Sokół Granowo - Ina Nadarzyn
6:1 - Klon Krzęcin - Korona Raduń

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
: - Gryf Dobrowo - Jantar Siemyśl
: - Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino
: - Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino
: - Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań
: - Radew Białogórzyno - Hajka Zegrze Pomorskie
: - Resko Karcino - Hajka Zegrze Pomorskie
: - Grot Gorawino - Gryf Dobrowo

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
: - Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo
: - Błękitni Tychowo - Gryf Polanów
: - KS Sieciemin - Arkadia Malechowo
: - Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki
: - Wieża II Postomino - KS Skibno
: - Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
6:3 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe
0:3 - Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra
2:1 - Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2 - Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica
1:3 - Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
4:5 - Legion Strączno - Wspólni Różewo
3:4 - Grom Giżyno - Sokół Suliszewo
3:0 - Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo
0:1 - Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo
0:4 - Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja
1:2 - Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie
3:0 - Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec

 
top komentarze
newsy:
14 » Dąb Dębno z nowym trene »
13 » Dbają o murawę i budyne »
2 » Paweł Noga piłkarzem Dę »
2 » Koniec sezonu
2 » Kołobrzeska rewolucja f »
1 » W końcu jest decyzja. S »
1 » Dalsze zawieszenie rozg »
1 » Capelli Sport partnere »
mecze:
10 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
1 » Resovia Rzeszów-Błękitn »
1 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
1 » Stal Lipiany-Dąb Dębno
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Fan1946
gości: 677
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 120349
• newsów: 73311
• użytkowników: 74479
• komentarzy: 1095089
• zdjęć: 793319
• relacji: 38530
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies