ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa draweczka1 - 30.08.2014 09:40
Sokół z LKS
W niedzielę, 31 sierpnia o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Drawsku Pomorskim, w ramach pierwszej kolejki 4. grupy koszalińskiej A klasy - Sokół Suliszewo zmierzy się z drużyną LKS Karsibór.
LKS Karsibór to drużyna, która w ostatnim sezonie zajęła pewne miejsce w środku tabeli, lecz przez wcześniejsze cztery lata ocierała się o spadek do B-klasy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa DonCorleone90 - 29.08.2014 09:54
II runda Pucharu Polski KOZPN
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej wyznaczył pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu KOZPN w sezonie 2014 / 2015. Spotkania zostaną rozegrane 10 września o godz. 17.00. Na tym etapie rozgrywek pierwsze swoje mecze rozegrają drużyny grające w regionalnej okręgówce. Na zwycięzców czekają już drużyny Koszalińskiej Klasy Okręgowej oraz IV ligi, które 24 września w III rundzie dołączą do rozgrywek.

Wszystkie Pary Pucharu Polski KOZPN
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa pszczolek - 27.08.2014 23:17
ZZPN wyznaczył pary drugiej rundy
autor: tasiaWydział Gier i Ewidencji ZZPN dokonał losowania par II Rundy Pucharu Polski ZZPN -regionu szczecińskiego z udziałem zwycięzców I rundy oraz zespołów
Szczecińskiej Ligi Okręgowej oraz Regionalnej Okręgówki. Spotkania zaplanowano na 10.09.2014 na godzinę 16.45.
W trzeciej rundzie, która zostanie rozegrana 24.09 do rozgrywek dołączą czwartoligowcy.

Wszystkie pary II rundy Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 27.08.2014 20:44
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze jesienne spotkania grup szczecińskich i kolejne koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa michal88sla - 24.08.2014 23:23
Inauguracyjna porażka Baszty
Po wyrównanym meczu Baszta Sławno przegrała pierwszy mecz w nowym sezonie 2:1. Bramkę dla sławian zdobył Robert Nowak.
Pierwsza połowa to typowy mecz walki. Jedna i druga drużyna starała się popełnić jak najmniej błędów w obronie. Nieliczne akcje były prokurowane to przez pechowe interwencje bramkarzy lub obrońców. Baszta w tej połowie oddała parę strzałów a najbliżej strzelenia bramki był Kuba Gajzler po faulu, na który powinien zostać odgwizdany rzut karny.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa trenerCzcibor - 24.08.2014 22:11
Ostatni mecz kontrolny przed ligą
Czcibor Cedynia rozegrał z rezerwami Osadnika Myślibórz ostatni mecz kontrolny przed ligą.
W pierwszej połowie zespół z Cedyni grał bardzo źle, nie były wypełniane założenia taktyczne, które były nakreślone przed meczem. Zespół wyglądał tak, jakby zawodnicy nie wyszli z szatni. Dzięki temu zespół z Myśliborza zagrażał bramce Czcibora za każdym razem jak byli przy piłce. Po pierwszej połowie wynik na tablicy wskazywał 0-0.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa pszczolek - 22.08.2014 23:55
Walkowery w pucharze
Drużyny Strong Zielenica, Gryf Budowo, Huragan Bierzwnica i Pogoda Nasutowo poinformowały KOZPN, że wycofują swój udział z rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu województwa szczecińskiego - region Koszalin. Oznacza to, że dzięki temu bez wybiegania na boiska awans uzyskały odpowiednio: Baszta Sławno, Legion Strączno, Sokół Suliszewo i Syrena-Grot Rymań.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa czciborek - 21.08.2014 15:57
Czcibor szuka sparingpartnera

UKS Czcibor Cedynia poszukuje drużyny, która zechciałaby rozegrać na własnym boisku mecz sparingowy w dniu 24 sierpnia 2014 roku, godzina do ustalenia.
Chętnych Czcibor prosimy o kontakt pod nr. 609-656-608 lub 502-599-374
nowsze newsy         starsze newsy   
 
A klasa Szczecin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar Dziwnów 4 12 4 0 0 22 / 1
2.  Znicz Wysoka Kamieńska 4 12 4 0 0 15 / 2
3.  Fala Międzyzdroje 4 10 3 1 0 12 / 4
4.  Korona Stuchowo 4 9 3 0 1 15 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 4 12 4 0 0 21 / 2
2.  Czarni Marianowo 4 9 3 0 1 12 / 8
3.  Rolpol Chlebowo 4 9 3 0 1 7 / 5
4.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 9 3 0 1 16 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wołczkowo-Bezrzecze 4 10 3 1 0 11 / 3
2.  Hanza Goleniów 4 10 3 1 0 10 / 2
3.  Pomorzanin Przybiernów 4 10 3 1 0 11 / 5
4.  Wicher Reptowo 4 8 2 2 0 12 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  KLUKS Krzywin 4 12 4 0 0 17 / 4
2.  Łabędź-GryfHurt Widuch. 4 12 4 0 0 14 / 3
3.  Zryw Kołbaskowo 4 9 3 0 1 16 / 7
4.  Witniczanka Witnica 4 7 2 1 1 12 / 9
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 4 10 3 1 0 12 / 2
2.  Spartakus Rychnów 4 10 3 1 0 9 / 3
3.  Gryf Objezierze 4 9 3 0 1 13 / 6
4.  Ina Nadarzyn 4 7 2 1 1 11 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 6 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Sęp Brzesko 4 12 4 0 0 27 / 3
2.  Piast Piaseczno 4 10 3 1 0 9 / 4
3.  GKS Golenice 4 9 3 0 1 16 / 5
4.  Pomorzanin Cychry 4 9 3 0 1 13 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wieża Postomino 5 12 4 0 1 23 / 6
2.  Arkadia II Malechowo 5 11 3 2 0 10 / 5
3.  LZS Kowalewice 5 10 3 1 1 21 / 11
4.  Wrzos Wrześnica 5 9 3 0 2 15 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Rąbino 3 9 3 0 0 16 / 3
2.  Fala Hen Gąski 3 9 3 0 0 10 / 3
3.  Resko Karcino 4 9 3 0 1 13 / 7
4.  Grot Gorawino 3 6 2 0 1 14 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  SP Wilcze Laski 4 12 4 0 0 13 / 3
2.  Huragan Bierzwnica 3 7 2 1 0 9 / 5
3.  Redłovia Redło 4 7 2 1 1 8 / 6
4.  Pogoń Wierzchowo 3 6 2 0 1 14 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Suliszewo 4 12 4 0 0 24 / 5
2.  Unia Człopa 4 12 4 0 0 12 / 5
3.  Grom Szwecja 4 9 3 0 1 19 / 4
4.  Legion Strączno 3 9 3 0 0 18 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
6:0 - Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście
2:1 - Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe
27-09 Orzeł Prusinowo - Błękitni Trzygłów
27-09 Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
27-09 Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe
27-09 Pionier Żarnowo - Znicz Wysoka Kamieńska

A klasa Szczecin gr. 2
6:3 - Zorza Tychowo - Unia Stargard
4:0 - Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo
4:0 - Zenit Koszewo - WODR Barzkowice
5:1 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel
1:1 - Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo
27-09 Orkan Dalewo - Kluczevia II Stargard

A klasa Szczecin gr. 3
0:0 - Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo
2:2 - Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
0:1 - Orzeł Grzędzice - Pomorzanin II Nowogard
1:5 - Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Przybiernów
27-09 Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Łożnica
27-09 Pomorzanin II Nowogard - Vielgovia Szczecin

A klasa Szczecin gr. 4
0:1 - Czcibor Cedynia - KLUKS Krzywin
2:0 - Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie
27-09 Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole
27-09 Łabędź-GryfHurt Widuch. - Zryw Kołbaskowo
27-09 Iskra Banie - Grot Gardno
27-09 Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica

A klasa Szczecin gr. 5
9:1 - Świt Barnimie - Sokół Granowo
5:2 - Spartakus Rychnów - Sokół Sokoliniec
2:0 - Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik
2:1 - Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin
8:1 - Biali Sądów - Iskra Pomień
27-09 Iskra Pomień - Iskra Lutówko

A klasa Szczecin gr. 6
5:3 - Błyskawica Kluki - Olimpia Smolnica
0:2 - Gwiazda Żalęcino - Piast Piaseczno
27-09 Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko
27-09 Osadnik II Myślibórz - Gwiazda Żalęcino
27-09 Santos Sarbinowo - Błyskawica Kluki
28-09 Orkan Rów - GKS Golenice

A klasa Koszalin gr. 1
1:0 - Strong Zielenica - Victoria II Sianów
2:4 - Płomień Jeżyczki - Baszta Sławno
1:4 - Start-Iskra Mokre - Wrzos Wrześnica
8:2 - Wieża Postomino - Zryw II Kretomino/Bonin
2:2 - Passat Bukowo Morskie - Arkadia II Malechowo
0:5 - Orzeł Smardzewo - LZS Kowalewice

A klasa Koszalin gr. 2
3:0 - Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino
4:1 - Resko Karcino - Gryf Dobrowo
2:4 - Płomień Pobłocie Wlk. - Fala Hen Gąski
1:9 - Korona Strachomino - Grot Gorawino

A klasa Koszalin gr. 3
3:1 - Sokół Spore - Jedność Łąkowo
0:7 - Iskra Kłanino - Głaz Tychowo
2:6 - Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo
0:3 - Redłovia Redło - SP Wilcze Laski
21-09 Bricomarche Radacz - Huragan Bierzwnica

A klasa Koszalin gr. 4
2:4 - Błękitni Pomierzyn - Unia Człopa
1:1 - Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo
5:1 - Legion Strączno - Bytyń Nakielno
0:2 - Grom Giżyno - Sokół Suliszewo
1:3 - Santos Kłębowiec - Grom Szwecja

rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
5:1 - Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo
6:0 - Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo
0:0 - Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica
5:2 - Fala Międzyzdroje - Orzeł Prusinowo
6:0 - Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń
1:10 - Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów

A klasa Szczecin gr. 2
2:0 - Czarni Marianowo - Orkan Dalewo
1:10 - Unia Stargard - Dąb Dębice
2:0 - Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:2 - Pomorzanin Krąpiel - Kluczevia II Stargard
6:1 - Zorza Tychowo - WODR Barzkowice
2:0 - Płomień Lisowo - Orkan Dalewo

A klasa Szczecin gr. 3
1:4 - Zalew Stepnica - Wołczkowo-Bezrzecze
4:1 - Wicher Reptowo - Orzeł Łożnica
2:2 - Pomorzanin II Nowogard - OKS Euroinsbud Goleniów
3:0 - Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin
1:1 - Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Grzędzice
0:7 - Zalew Stepnica - Chemik II Police

A klasa Szczecin gr. 4
0:3 - Czarni Czarnówko - Łabędź-GryfHurt Widuch.
1:0 - Grot Gardno - Klon Krzymów
2:2 - Witniczanka Witnica - Unia Swochowo
6:1 - Zryw Kołbaskowo - Rurzyca Nawodna
2:1 - Łabędź-GryfHurt Widuch. - Czcibor Cedynia
4:1 - Klon Krzymów - Iskra Banie

A klasa Szczecin gr. 5
2:1 - Iskra Lutówko - Korona Raduń
4:2 - Korona Raduń - Iskra Pomień
5:3 - Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn
2:4 - Sokół Granowo - Gryf Objezierze
0:0 - Spartakus Rychnów - Biali Sądów
8:1 - Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko

A klasa Szczecin gr. 6
1:3 - Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry
0:1 - Goplana Żabów - Orkan Rów
4:1 - Sęp Brzesko - Santos Sarbinowo
5:0 - GKS Golenice - Osadnik II Myślibórz
6:0 - Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki
2:0 - Piast Piaseczno - GKS Golenice

A klasa Koszalin gr. 1
8:1 - Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica
2:2 - LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie
0:3 - Victoria II Sianów - Wieża Postomino
3:3 - Zryw II Kretomino/Bonin - Orzeł Smardzewo
2:2 - Baszta Sławno - Start-Iskra Mokre
2:1 - Arkadia II Malechowo - Płomień Jeżyczki

A klasa Koszalin gr. 2
0:2 - Derby Karścino - Wicher Rąbino
0:3 - Korona Strachomino - Gryf Dobrowo
1:3 - Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino
3:4 - Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino

A klasa Koszalin gr. 3
4:1 - Huragan Bierzwnica - Głaz Tychowo
3:1 - SP Wilcze Laski - Sokół Spore
0:4 - Jedność Łąkowo - Błękitni Gonne Małe
2:0 - Redłovia Redło - Iskra Kłanino
6:0 - Pogoń Wierzchowo - Bricomarche Radacz

A klasa Koszalin gr. 4
1:3 - Grom Szwecja - Wspólni Różewo
4:2 - Unia Człopa - Grom Giżyno
11:1 - Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec
0:2 - Znicz Dzikowo - LKS Karsibór
7:0 - Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Husarz06
gości: 646
statystyki portalu
• drużyn: 2376
• imprez: 72016
• newsów: 53846
• użytkowników: 52092
• komentarzy: 902661
• zdjęć: 592293
• relacji: 27697
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies