ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kanoute - 12.08.2014 16:45
Zenit poszukuje sparingpartnera
autor: offca
Zenit Koszewo szuka drużyny, która rozegra sparing w niedzielę, 17 sierpnia o godz 16.00.
Chętnych klub prosi o kontakt pod numerem telefonu 607-148-964 najpóźniej do piątku godz. 20.00.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Junioro - 11.08.2014 15:16
Remis po bardzo dobrym meczu
W sobotę seniorzy Prawobrzeża zagrali mecz wyjazdowy w Stuchowie z tamtejszą Koroną.
Spotkanie drużyn, które w poprzedniej rundzie grały ze sobą w lidze stało na wysokim poziomie i już od początku obie ekipy stwarzały sobie sporo sytuacji do zdobycia gola. Mecz ten jest jednym z elementów okresu przygotowań drużyny do sezonu. W ekipie ze Świnoujścia zagrali uzdolnieni młodzieżowcy, którzy m.in. będą też grali w zespole trenera Łukasz Kupczyka.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa DonCorleone90 - 11.08.2014 15:02
Rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski KOZPN
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par I rundy Pucharu Polski KOZPN w sezonie 2014 / 2015. Na tym etapie rozgrywek grają drużyny grające na co dzień w A i B klasie. Spotkania zostaną rozegrane 17 i 24 sierpnia godz. 12:00

Wszystkie pary I rundy Pucharu Polski KOZPN
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa trenerCzcibor - 11.08.2014 13:00
Zwycięstwo Czcibora nad Iskrą
W niedzielę Czcibor Cedynia rozegrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem rywalem drużyny z Cedyni był zespół, który występuje w tej samej grupie rozgrywkowej - Iskra Banie.

Spotkanie rozegrane było na boisku w Baniach o godzinie 18:00. Mimo że był to sparing, przyciągnął on sporo kibiców. Zgromadzona publiczność mogła być zadowolona, gdyż mecz został potraktowany przez obie ekipy dość poważnie i nie brakowało ostrych spięć.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Kibic232 - 10.08.2014 21:40
Polonia wygrywa Memoriał Janusza Polubca
autor: BengoroW sobotę 9 sierpnia odbył się w Płotach IV. Memoriał Janusza Polubca - zmarłego trenera miejscowej Polonii, Sparty Gryfice i Wichra Brojce.

Czwarta edycja turnieju była rozgrywana na dwóch boiskach z udziałem 6 drużyn. Mecze odbywały się 2 razy po 20 minut. W wyniku losowania do grupy pierwszej trafili Błękitni Trzygłów, Sparta Gryfice, Zieloni Wyszobór. Do grupy drugiej trafili Polonia Płoty, Sowianka Sowno, Sędziowie ZZPN.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa cola - 08.08.2014 23:45
kto zagra z Sokołem?
Klub Sportowy UKS Sokół Sokoliniec poszukuje sparingpartnera na niedzielę, 10 sierpnia 2014 roku.
Zainteresowane drużyny, klub prosi o kontakt pod numerem telefonu: 783-441-244 lub 781-185-577.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa mjaworski1985 - 08.08.2014 11:32
UKS Rurzyca Nawodna poszukuje sparingpartnerów
UKS Rurzyca Nawodna poszukuje sparingpartnerów w terminach: 10 i 17.08.14r. Zainteresowane drużyny proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 535412762.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa spencer84 - 08.08.2014 00:33
OKS Goleniów poszukuje zawodników
Drużyna seniorów OKS Goleniów grająca na co dzień w A klasie ogłasza nabór zawodników chcących reprezentować barwy goleniowskiego klubu. Poszukujemy zawodników na pozycję obrońcy, pomocnika i napastnika.
nowsze newsy         starsze newsy   
 
A klasa Szczecin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Znicz Wysoka Kamieńska 1 3 1 0 0 5 / 0
2.  Jantar Dziwnów 1 3 1 0 0 4 / 0
3.  Jastrząb Łosośnica 1 3 1 0 0 3 / 0
4.  Korona Stuchowo 1 3 1 0 0 4 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Kluczevia II Stargard 1 3 1 0 0 8 / 0
2.  Czarni Marianowo 1 3 1 0 0 6 / 2
3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 3 1 0 0 2 / 1
4.  Rolpol Chlebowo 1 3 1 0 0 2 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Reptowo 1 3 1 0 0 7 / 1
2.  Hanza Goleniów 1 3 1 0 0 3 / 0
3.  Znicz Niedźwiedź 1 3 1 0 0 5 / 3
4.  Wołczkowo-Bezrzecze 1 3 1 0 0 2 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Grot Gardno 1 3 1 0 0 7 / 0
2.  Łabędź-GryfHurt Widuch. 1 3 1 0 0 6 / 0
3.  KLUKS Krzywin 1 3 1 0 0 7 / 2
4.  Zryw Kołbaskowo 1 3 1 0 0 4 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Zamęcin 1 3 1 0 0 4 / 1
2.  Ina Nadarzyn 1 3 1 0 0 4 / 1
3.  Sokół Granowo 1 3 1 0 0 3 / 1
4.  Biali Sądów 1 3 1 0 0 2 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 6 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Sęp Brzesko 1 3 1 0 0 12 / 0
2.  Zjednoczeni Kurzycko 1 3 1 0 0 8 / 1
3.  Pomorzanin Cychry 1 3 1 0 0 4 / 1
4.  GKS Golenice 1 3 1 0 0 2 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Strong Zielenica 2 4 1 1 0 4 / 2
2.  Arkadia II Malechowo 2 4 1 1 0 3 / 1
3.  Zryw II Kretomino/Bonin 2 4 1 1 0 7 / 4
4.  Orzeł Smardzewo 2 4 1 1 0 3 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Płomień Pobłocie Wlk. 1 3 1 0 0 8 / 0
2.  Wicher Rąbino 1 3 1 0 0 4 / 1
3.  Fala Hen Gąski 1 3 1 0 0 3 / 1
4.  Derby Karścino 1 3 1 0 0 2 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Redłovia Redło 1 3 1 0 0 5 / 2
2.  SP Wilcze Laski 1 3 1 0 0 4 / 1
3.  Głaz Tychowo 1 3 1 0 0 2 / 0
4.  Huragan Bierzwnica 1 3 1 0 0 3 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Grom Szwecja 1 3 1 0 0 7 / 0
2.  Sokół Suliszewo 1 3 1 0 0 7 / 1
3.  Bytyń Nakielno 1 3 1 0 0 5 / 0
4.  Legion Strączno 1 3 1 0 0 8 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
06-09 Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo
06-09 Błękitni Trzygłów - Radowia Radowo Małe
06-09 Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
06-09 Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno
06-09 Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście
07-09 Jastrząb Łosośnica - Orzeł Prusinowo

A klasa Szczecin gr. 2
06-09 Czarni Marianowo - Płomień Lisowo
06-09 Dąb Dębice - WODR Barzkowice
06-09 Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo
06-09 Zorza Tychowo - Zenit Koszewo
06-09 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard
07-09 Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel

A klasa Szczecin gr. 3
06-09 Chemik II Police - Pomorzanin II Nowogard
06-09 Znicz Niedźwiedź - Zalew Stepnica
06-09 Vielgovia Szczecin - Wicher Reptowo
06-09 Orzeł Łożnica - Wołczkowo-Bezrzecze
06-09 OKS Euroinsbud Goleniów - Pomorzanin Przybiernów
07-09 Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów

A klasa Szczecin gr. 4
06-09 Chrobry Lisie Pole - Klon Krzymów
06-09 Rurzyca Nawodna - Czcibor Cedynia
06-09 Iskra Banie - KLUKS Krzywin
06-09 Zryw Kołbaskowo - Witniczanka Witnica
06-09 Grot Gardno - Łabędź-GryfHurt Widuch.
06-09 Czarni Czarnówko - Unia Swochowo

A klasa Szczecin gr. 5
06-09 Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin
06-09 Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik
06-09 Ina Nadarzyn - Sokół Granowo
06-09 Biali Sądów - Korona Raduń
07-09 Świt Barnimie - Spartakus Rychnów
07-09 Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec

A klasa Szczecin gr. 6
06-09 GKS Golenice - Pomorzanin Cychry
06-09 Goplana Żabów - Piast Piaseczno
06-09 Zjednoczeni Kurzycko - Sęp Brzesko
07-09 Olimpia Smolnica - Osadnik II Myślibórz
07-09 Błyskawica Kluki - Orkan Rów
07-09 Gwiazda Żalęcino - Santos Sarbinowo

A klasa Koszalin gr. 1
07-09 Start-Iskra Mokre - Arkadia II Malechowo
07-09 Victoria II Sianów - Zryw II Kretomino/Bonin
07-09 Passat Bukowo Morskie - Orzeł Smardzewo
07-09 Strong Zielenica - Baszta Sławno
07-09 Płomień Jeżyczki - LZS Kowalewice
07-09 Wieża Postomino - Wrzos Wrześnica

A klasa Koszalin gr. 2
07-09 Resko Karcino - Korona Strachomino
07-09 Derby Karścino - Fala Hen Gąski
07-09 Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wlk.
07-09 Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań

A klasa Koszalin gr. 3
07-09 Iskra Kłanino - Huragan Bierzwnica
07-09 Błękitni Gonne Małe - SP Wilcze Laski
07-09 Bricomarche Radacz - Jedność Łąkowo
07-09 Sokół Spore - Redłovia Redło
14-09 Pogoń Wierzchowo - Bricomarche Radacz

A klasa Koszalin gr. 4
07-09 LKS Karsibór - Grom Szwecja
07-09 Santos Kłębowiec - Unia Człopa
07-09 Grom Giżyno - Bytyń Nakielno
07-09 Wspólni Różewo - Sokół Suliszewo
07-09 Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno

rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
1:0 - Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów
1:3 - Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje
5:0 - Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń
0:4 - Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów
2:4 - Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo
0:3 - Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica

A klasa Szczecin gr. 2
2:1 - Pomorzanin Krąpiel - Płomień Lisowo
1:2 - WODR Barzkowice - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:6 - Zorza Tychowo - Czarni Marianowo
2:1 - Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo
1:2 - Zenit Koszewo - Dąb Dębice
0:8 - Unia Stargard - Kluczevia II Stargard

A klasa Szczecin gr. 3
7:1 - Wicher Reptowo - Orzeł Grzędzice
3:0 - Hanza Goleniów - OKS Euroinsbud Goleniów
2:1 - Pomorzanin Przybiernów - Pomorzanin II Nowogard
2:0 - Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin
5:3 - Znicz Niedźwiedź - Chemik II Police
0:1 - Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica

A klasa Szczecin gr. 4
0:7 - Rurzyca Nawodna - Grot Gardno
6:0 - Łabędź-GryfHurt Widuch. - Iskra Banie
3:3 - Unia Swochowo - Czcibor Cedynia
3:0 - Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko
4:1 - Zryw Kołbaskowo - Chrobry Lisie Pole
7:2 - KLUKS Krzywin - Klon Krzymów

A klasa Szczecin gr. 5
3:1 - Sokół Granowo - Iskra Lutówko
2:1 - Spartakus Rychnów - Gryf Objezierze
0:2 - Świt Barnimie - Biali Sądów
3:3 - Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń
1:4 - Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn
4:1 - Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień

A klasa Szczecin gr. 6
4:3 - Piast Piaseczno - Olimpia Smolnica
4:1 - Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów
2:0 - Osadnik II Myślibórz - Orkan Rów
12:0 - Sęp Brzesko - Gwiazda Żalęcino
8:1 - Zjednoczeni Kurzycko - Błyskawica Kluki
0:2 - Santos Sarbinowo - GKS Golenice

A klasa Koszalin gr. 1
2:1 - Orzeł Smardzewo - Płomień Jeżyczki
1:3 - Baszta Sławno - Wieża Postomino
3:1 - Wrzos Wrześnica - Victoria II Sianów
5:3 - LZS Kowalewice - Start-Iskra Mokre
4:4 - Zryw II Kretomino/Bonin - Passat Bukowo Morskie
0:0 - Arkadia II Malechowo - Strong Zielenica

A klasa Koszalin gr. 2
1:3 - Syrena-Grot Rymań - Fala Hen Gąski
8:0 - Płomień Pobłocie Wlk. - Korona Strachomino
4:1 - Wicher Rąbino - Resko Karcino
2:1 - Derby Karścino - Grot Gorawino

A klasa Koszalin gr. 3
2:3 - Pogoń Wierzchowo - Huragan Bierzwnica
2:3 - Sokół Spore - Iskra Kłanino
4:1 - SP Wilcze Laski - Bricomarche Radacz
5:2 - Redłovia Redło - Błękitni Gonne Małe
0:2 - Jedność Łąkowo - Głaz Tychowo

A klasa Koszalin gr. 4
8:4 - Legion Strączno - Grom Giżyno
2:0 - Unia Człopa - Wspólni Różewo
7:0 - Grom Szwecja - Znicz Dzikowo
5:0 - Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec
7:1 - Sokół Suliszewo - LKS Karsibór

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
michal88sl...
gości: 748
statystyki portalu
• drużyn: 2356
• imprez: 71434
• newsów: 53449
• użytkowników: 51862
• komentarzy: 897645
• zdjęć: 588438
• relacji: 27466
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies