krab
piłka nożna / wojewódzka okręgówka
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 24.07.2016 21:16
Chemik wygrywa trzeci sparing z rzędu
autor: ArielW swoim trzecim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police pokonali Mierzyniankę Mierzyn 2:1(1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Emil Andrzejewski i Karol Ława.

Od samego początku spotkania ton gry nadawała nasza drużyna. Pierwszą bramkę policzanie zdobyli już w 13 minucie spotkania. Dobre dośrodkowanie Blasiusa z rzutu rożnego pewnie wykorzystał Emil Andrzejewski, który strzałem z główki pokonał golkipera Mierzynianki. Chwilę później powinno być 2:0 dla żółtozielonych, niestety kapitalnej sytuacji nie wykorzystał Blasius. Strzelając tuż obok lewego słupka. Jeszcze przed końcem pierwszej części spotkania Chemicy mieli swoje szanse na podwyższenie prowadzenia.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka krab - 23.07.2016 15:08
Na Ziemi Gryfickiej poprawi się stan bazy sportowej
autor: ezamosc.plRemonty obiektów sportowych w Wyszoborze i Płotach otrzymają dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego. Pomoc trafi do Gminy Płoty oraz Powiatu Gryfickiego.
Z pozyskanej dotacji Gmina Płoty dofinansuje modernizację budynku klubowego i szatni na stadionie w Wyszoborze, gdzie swoje mecze piłkarskie rozgrywa drużyna Zielonych. Koszt inwestycji oszacowano na ponad 53,5 tys. zł. Powiat Gryficki pozyskane fundusze przeznaczy na wymianę podłogi w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnej w Płotach im. Wincentego Witosa przy ul. Paderewskiego. Prace wyceniono na ponad 90 tys. zł. Władze samorządu województwa wsparły każdą z inwestycji kwotą 18,3 tys. zł.

piłka nożna / wojewódzka okręgówka Gooner8 - 19.07.2016 20:01
Spotkanie organizacyjne SKS Orzeł Wałcz
Zarząd SKS Orzeł Wałcz zaprasza na przedsezonowe spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę (24 lipca) o godzinie 13:00 na stadionie miejskim. Szczególnie mile widziani są zawodnicy, którzy chcieliby reprezentować barwy klubu w rozgrywkach sezonu 2016/2017.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka ArieL - 17.07.2016 17:10
Chemik wygrywa w pierwszym sparingu
autor: C80W swoim pierwszym meczu sparingowym piłkarze trenera Łukasza Borgera pokonali IV ligowy Hutnik Szczecin 2:0(1:0,0:0). Bramki dla Chemika zdobyli Lewandowski i Ława.
Sobotni sparing był pierwszym z serii spotkań, które nasza drużyna rozegra w ramach przygotowań do nowego sezonu. Mecz Hutnikiem podzielono na trzy tercje. Po pierwszych 30 minutach sennej gry wynik brzmiał 0:0, chociaż więcej z gry w tym czasie mieli zawodnicy Hutnika. Pozostałe dwie tercje to już przewaga Chemika, czego efektem były dwie bramki. Pierwsza bramka padła po rzucie wolny podyktowanym za faul na Szychu, który minął dwóch rywali, po czym został sfaulowany tuż przed linią pola karnego przez defensora Hutnika. Rzut wolny wykorzystał młody Lewandowski, sprytnym strzałem pokonał golkipera gości.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kspogon - 15.07.2016 18:43
Harmonogram przygotowań - Pogoń Połczyn-Zdrój
Wtorek i czwartek (siłownia - 17:00, boisko typu 'Orlik' - 18:00)

Zajęcia odbywać się będą w siłowni Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Mieszka I oraz na boisku typu 'Orlik' przy ulicy Strażackiej (miejsce oraz godzina rozpoczęcia zajęć może ulec zmianie).

Mecze kontrolne:
16.07. godz. 16:00 - Radew Białogórzyno (mecz w Białogórzynie)
23.07. - Lech Czaplinek
27.07. - Olimp Złocieniec
30.07. - Mechanik Bobolice
06.08. - Iskra Białogard

piłka nożna / wojewódzka okręgówka smokie - 06.07.2016 07:36
Ina dziękuje trenerowi
autor: rudy66Zarząd LKS 'Ina Ińsko' dziękuje trenerowi Ireneuszowi Aksiuczycowi za owocną współpracę, za to, że zawsze mogliśmy liczyć na Jego pomoc i wsparcie.
W ciągu tych lat był nie tylko świetnym trenerem, ale również najlepszym przyjacielem.
Dziękujemy za chwile, które wspólnie przeżyliśmy. Życzymy dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów na dalszej drodze życia. Mamy nadzieję, że jeszcze do nas wróci...
piłka nożna / wojewódzka okręgówka 19NSZ44 - 05.07.2016 16:07
Terminy rozpoczęcia rozgrywek KOZPN
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawia terminy rozpoczęcia rundy jesiennej dla rozgrywek seniorskich w sezonie 2016/2017.

Koszalińska Klasa Okręgowa - 13 / 14 sierpnia 2016r.,
Klasa Okręgowa Północ/Południe - 20 / 21 sierpnia 2016r.,
Klasa A - 21 lub 28 sierpnia 2016r. - w zależności od ilości drużyn w grupach,
Klasa B - 28 sierpnia 2016r.

KOZPN przedstawił także listę zespołów, które nie zgłosiły się jeszcze do nadchodzących rozgrywek.
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie
z Regulaminem Rozgrywek KOZPN Kluby zobowiązane są do zgłoszenia drużyn na nowy sezon.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka radar87 - 04.07.2016 22:33
Odra zaprasza na testy
Zarząd oraz nowy trener MKS Odra Chojna zapraszają piłkarzy do udziału w pierwszym treningu przed nowym sezonem. Odbędzie się on we wtorek 12 lipca 2016 roku o godz. 18.00. Miejsce spotkania stadion miejski przy ul. Wojska Polskiego 16. Kontakt do kierownika 698407384.