koszykówka / PLK maggi - 11.11.2019 16:41
King pokonany w Warszawie
autor: FB King SzczecinPierwszych osiem punktów dla Legii zdobył Michał Michalak, a po trafieniu Filipa Matczaka drużyna prowadziła już 10:4. King krok po kroku odrabiał straty, a po serii 10:0 i rzutach Clevelanda Melvina oraz Pawła Kikowskiego zdobył przewagę! Drew Brandon sprawił, że po 10 minutach był remis - po 25. Początek drugiej kwarty był bardzo wyrównany, a żadna z ekip nie potrafiła zbudować większego prowadzenia. Dopiero po trójce Bena McCauleya i trafieniu Melvina szczecinianie uciekli na siedem punktów. Ponownie starał się to zmieniać Michał Michalak, który odpowiadał na trafienia Dustina Ware’a. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 49:48 dla gości.

Trzecią kwartę zespół trenera Mindaugasa Budzinauskasa rozpoczął od serii 12:0 i po trafieniu Bena McCauleya było już 61:48. To jednak nie załamało gospodarzy. Kolejne akcje Przemysława Kuźkowa i Filipa Matczaka ponownie zbliżyły ekipę z Warszawy na dwa punkty. M.in. po rzutach wolnych Pawła Kikowskiego po 30 minutach było 70:67.
koszykówka / I liga
koszykówka / I liga maggi - 11.11.2019 16:33
Kłodzko nadal niezdobyte
Po pauzie w 8 kolejce czekał nas wyjazd do Kłodzka, który w ostatniej kolejce przegrał na wyjeździe z Księżakiem. Zetkama wzmocniona była na ten mecz zawodnikami ekstraklasowego Śląska Wrocław w ramach umowy szkoleniowej. Mecz rozpoczęliśmy piątką Jakub Stanios, Hubert Kruszczyński, Bartosz Wróbel, Łukasz Bodych oraz Nick Madray.

Rzucanie w meczu rozpoczął po dwóch minutach gry Kutta. Dalsza część spotkania to celne rzuty z dystansu gospodarzy, które dawały im kilkupunktowe prowadzenie. W ósmej minucie kwarty gospodarze objęli 9 punktowe prowadzenie. Na nasze szczęście do końca tej części meczu trafiała tylko Kotwica za sprawą Wróbla, Kruszczyńskiego i dobrze dysponowanego w tym meczu Madraya. Nick tylko w trakcie 10 minut spotkania zebrał 8 piłek. Kwarta zakończyła się wynikiem 19-18 dla gospodarzy.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 11.11.2019 11:35
Pogoń na podium
W ostatniej potyczce rundy jesiennej Pogoń Szczecin wywalczyła komplet punktów. Tym samym Portowcy wskoczyli na trzecią lokatę w lidze. Wynik niedzielnej potyczki mogli otworzyć gospodarze. W 8. minucie Lukáš Haraslín łatwo wymanewrował obronę przyjezdnych. Słowak w decydującym momencie uderzył jednak wysoko ponad bramką. Chwilę później zmarnowana okazja zemściła się na drużynie z Gdańska.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 11.11.2019 11:32
Pewne zwycięstwo Świtu w Gdyni

Świt Szczecin pewnie pokonał w Gdyni miejscowy Bałtyk 3:0 i utrzymuje kontakt ze ścisłą czołówką rozgrywek. Bohaterem meczu został Krzysztof Filipowicz, autor dwóch bramek, który otrzymał gromką owacje od kibiców Bałtyku.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 10.11.2019 08:00
Sukces Pogoni. Paweł Krupa: Musimy być w ósemce
autor: Kuba HajdukCzwarte zwycięstwo i trzecie na własnym parkiecie padło łupem szczypiornistów Sandra Spa Pogoni. W Szczecinie uległ tym razem Piotrkowianin Piotrków Trybunalski (29:33), czyli bezpośredni rywal w walce o najlepszą ósemkę.
- W końcu mieliśmy dobry początek meczu. W drugą połowę też super weszliśmy - tak pokrótce skomentował sobotnie boiskowe wydarzenia tuż po końcowej syrenie rozgrywający Portowców, Paweł Krupa.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.11.2019 01:15
Północ na kompasie
Od trzech spotkań Pogoń Szczecin czeka na zwycięstwo. W niedzielne popołudnie w derbowej potyczce szczecinianie zagrają na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Portowcy będą chcieli zrehabilitować się swoim fanom za ostatnie słabe spotkania. Te kosztowały Dumę Pomorza odpadnięciem z Pucharu Polski oraz stratę pozycji lidera. Gdańszczanie spróbują zbliżyć się do ścisłej czołówki. W porównaniu do minionego sezonu Lechia wyraźnie obniżyła loty.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 09.11.2019 22:28
Bezcenne trzy punkty zostały w Szczecinie
autor: Kuba HajdukSandra Spa Pogoń Szczecin przełamała niemoc spotkań przeciwko Piotrkowianinowi Piotrków Trybunalski. W 10. kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn Portowcy nie pozostawili żadnych złudzeń, która drużyna zasługiwała na komplet punktów. Nasi zawodnicy prowadzili od samego początku. Właściwie prowadzili to mało powiedziane, bo otworzyć mecz wynikiem 5:0 nie jest proste i nie zdarza się tak często. Dzięki temu sukcesowi ekipa z Grodu Gryfa ponownie wskoczyła do najlepszej ósemki. Walka rozgorzała na dobre, a jeszcze wiele emocji przed nami.
inne / inne sporty
inne / inne sporty paulinus - 09.11.2019 11:39
Pożegnanie Sawrymowicza
autor: meW szczecińskiej Floating Arenie trwa sportowe święto. W sobotę odbędzie się Kinder+Sport Festiwal Pływania, podczas którego swoją bogatą karierę oficjalnie zakończy Mateusz Sawrymowicz!
Zanim jednak pożegnamy naszego mistrza, obiektem przy ul. Wąskiej 16 w całości zawładną najmłodsi. Impreza zapowiada się naprawdę okazale, a na podstawie otrzymanych zgłoszeń, można przypuszczać, że weźmie w niej udział około 500 dzieci. Na dzieci czeka wyjątkowa strefa rozrywki oraz szereg gier i zabaw, które pozwolą im udoskonalać umiejętność pływania. Na pływalni odbędą się też specjalne zawody, szkolenia instruktorskie oraz spotkanie z mistrzami - Pawłem Korzeniowskim, Marcinem Cieślakiem oraz Alicją Tchórz.