![]() Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać. Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :). Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.
![]() Zarząd LKS Piast Chociwel zaprasza na mecz noworoczny pomiędzy żonatymi a kawalerami. Zbiórka 01.01.2017 godz.11.30 stadion Miejski w Chociwlu. Zapraszamy również kibiców i ich rodziny.
![]() Prosimy o kontakt z Kierownikiem Drużyny Pawłem Morozem tel. 608 200 244
![]() - To bardzo dobry kierunek - powiedział Janusz Karpowicz. - Współpraca z najsilniejszym klubem w regionie to możliwość rozwoju dla zespołów z mniejszych miejscowości. Możemy szybciej przygotować zawodników, którzy nadają się do grania w wyższych ligach. Myślę, że to dobra decyzja. Chcemy promować tych, którzy zasługują na granie o wyższe cele. Ina dołączyła do sporej grupy drużyn, wśród których są m.in.: SALOS Szczecin, Chemik Police, Stal Szczecin, Energetyk Gryfino, Wybrzeże Rewalskie Rewal czy Świt Skolwin.
![]() Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Prosimy o wcześniejszy kontakt zawodników pod nr tel. 669 779 082 lub emeil: mksdrawa.biuro@op.pl .
![]() ![]()
![]() 28.01 Iskierka Śmierdnica 04.02 Chemik Police 11.02 Wybrzeże Rewal
![]() Zanim wrócimy do naszej królowej sportu (oczywiście nie chodzi o lekką atletykę) musimy TO ZWYCIĘSTWO odtrąbić z podwójną mocą. Tak! W końcu kibice Espadonu Szczecin doczekali się wygranej w Plus Lidze. Zaznaczmy, że wygranej na parkiecie, a nie decyzją panów pod krawatami. Choć łatwo nie było, a przebieg pierwszego seta zdawał się pogłębiać kryzys. Na szczęście nasi siatkarze wzięli się w garść, bo z kim wygrywać, jak nie z przed przedostatnią ekipą tabeli? Uff… |
|