piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 13.08.2019 07:59
Efektowny początek sezonu! Gryf bezradny w Goleniowie
autor: Wojciech PieczyńskiIna Goleniów pewnie pokonała Gryfa Kamień Pomorski 4:1 (1:1) w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi zachodniopomorskiej.

Pierwsi prowadzenie objęli goście za sprawą gola Kacpra Wittbrodta w 12 minucie. Później trafiali już tylko biało-zieloni - Michał Jarząbek x3 i Damian Banachewicz. Goleniowianie szans na zdobycie goli stworzyli sobie znacznie więcej, ale w niektórych momentach brakowało skuteczności. Goście z kolei nie mieli za bardzo pomysłu na grę, ani na to, jak zatrzymać świetnie dysponowane skrzydła biało-zielonych.
piłka nożna / IV liga czerwin - 11.08.2019 12:32
Falstart Hutnika…
autor: czerwinŹle będą wspominać start sezonu piłkarze Hutnika Szczecin, którzy wysoko przegrali z rezerwami Błękitnych Stargard.

Stadion przy ulicy Nehringa 69 wypełnił się kibicami, którzy przyszli na pierwszy mecz sezonu pełni nadziei, że twierdza Stołczyn pozostanie niezdobyta. Gospodarze po letniej przebudowie składu przystępowali do meczu z łatką faworyta, lecz nie wiadomo było, czy drużyna zdążyła się odpowiednio zgrać. Jak się później okazało piłkarze Hutnika, pod presją rywala, mieli problem z rozgrywaniem piłki, a indywidualne zrywy nie przyniosły efektów w postaci goli.
piłka nożna / IV liga czerwin - 01.08.2019 15:31
Wysokie zwycięstwo w ostatnim sparingu Hutnika!
Mecz z Odrą Chojna był ostatnim sprawdzianem, przed startem rozgrywek ligowych, dla piłkarzy Hutnika Szczecin. Trener Krzysztof Kubacki będzie miał z czego wybierać, gdyż wszyscy zawodnicy prezentują dobrą formę.
Od pierwszej minuty w barwach Hutnika zagrali Radosław Misztal, oraz testowany japoński pomocnik Toa Sugahara. Obaj zawodnicy aktywnie napędzali ataki pomarańczowo - czarnych, którzy od samego początku zaatakowali rywali z Chojny. W pierwszej połowie podopieczni Krzysztofa Kubackiego dwukrotnie zdołali pokonać bramkarza Odry. Oba trafienia zapisał na swoje konto Kamil Adamczyk, który otworzył wynik, wykorzystując sytuację sam na sam. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Grzegorz Kruk, obsługując kolegę prostopadłym podaniem. Druga bramka, to skuteczna dobitka Kamila, po tym jak bramkarz odbił piłkę uderzoną przez Artura Blasiusa. Zespół Hutnika stworzył sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, których nie wykorzystali m.in. Grzegorz Kruk i Jakub Żelazowski.
piłka nożna / IV liga czerwin - 27.07.2019 22:58
Świt lepszy w derbowym sparingu
Piłkarze Hutnika Szczecin tylko jedną bramką ulegli wyżej notowanemu rywalowi ze Skolwina.

Postawa podopiecznych Krzysztofa Kubackiego może napawać optymizmem przed startującymi za dwa tygodnie rozgrywkami ligowymi.
Od pierwszego gwizdka arbitra to trzecioligowcy prowadzili grę i zaatakowali zespół Hutnika. Już na samym początku skuteczną interwencją popisał się Vitaliy Prokop, broniąc strzał z rzutu wolnego. Pomarańczowo - czarni świetnie spisywali się w defensywie odpierając kolejne ataki Świtu. Gdy podopieczni Andrzeja Tychowskiego przedarli się przez formację obronną, to na drodze stawał im skutecznie interweniujący Vitaliy Prokop.
piłka nożna / IV liga czerwin - 25.07.2019 13:20
Sparing na szóstkę
Piłkarze Hutnika Szczecin mają za sobą czwarty sparing podczas przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego pokonali w Gryfinie tamtejszy Energetyk, a hat - trickiem popisał się Charles Nwaogu.

Nigeryjski napastnik Hutnika potrzebował zaledwie dziesięciu minut, by trzykrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. Najpierw Bartosz Sobinek, #8222;podcinką” w polu karnym, zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Nwaogu, a ten ominął interweniującego bramkarza i umieścił piłkę w bramce. Kolejne dwa trafienia również padły w sytuacjach sam na sam. Otwierające podania do Charlesa były autorstwa Adriana Skorba i Szymona Wierzchowskiego.
piłka nożna / IV liga czerwin - 21.07.2019 20:02
Obrońcy zapewniają Hutnikowi zwycięstwo
W trzecim sparingu podczas letnich przygotowań, swoje pierwsze zwycięstwo odnieśli piłkarze Hutnika Szczecin. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego pokonali grający w lidze okręgowej Jeziorak Szczecin.

Pomarańczowo - czarni dodatkowo zdobyli swoje pierwsze gole w tym okresie przygotowawczym, a co ciekawe, wszystkie trafienia były autorstwa zawodników występujących w formacji defensywnej. Wynik mógł jednak otworzyć Jakub Żelazowski, zamykający akcję w polu karnym. Pomocnik Hutnika był zupełnie niepilnowany, kiedy trafiło do niego dośrodkowanie z lewego skrzydła. Niestety piłka poszybowała nad poprzeczką po uderzeniu z woleja.
piłka nożna / IV liga czerwin - 14.07.2019 10:11
Porażka na początek przygotowań
Od przegranej z Chemikiem Police swoje przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli piłkarze Hutnika Szczecin. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego zaprezentowali się jednak z dobrej strony.

Gdyby ktoś przypadkowo trafił na stadion i obejrzał fragment spotkania nigdy nie uwierzyłby, że to tylko sparing. Oba zespoły bardzo poważnie podeszły do meczu i od pierwszej do ostatniej minuty toczyły ze sobą wyrównany pojedynek. Mecz toczył się w szybkim tempie, a akcje regularnie przenosiły się spod jednej bramki pod drugą.