Codziennie możesz oddać maksymalnie 3 głosy na dowolną osobę z każdej ligi (co 8 godzin), na głosy czekamy do 2 lutego.

Aktualne wyniki plebiscytu.

piłka nożna / III liga Bengoro - 04.01.2020 11:26
Przygotowania rezerw Pogoni
autor: Aszef 7 stycznia rezerwy Pogoni Szczecin rozpoczną przygotowania do rozgrywek III ligi.

Szczecinianie rozpoczną je na testach motorycznych. Następnie pojadą na turnieje halowe do Schwedt i Torgelow. W styczniu czekana nich także sparing z Hamburerem SV U23. - Turnieje halowe, trzy mecze kontrole z niemieckimi zespołami, obóz w Pogorzelicy i dwa sparingi w czwartoligowcami - tak będą wyglądały przygotowania zespołu rezerw do rundy wiosennej III ligi. - Chodzi przede wszystkim, żeby trenować, trenować i jeszcze raz trenować - powiedział trener Paweł Ozga.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 23.12.2019 11:33
Wesołych Świąt
To już trzynaste Boże Narodzenie, które spędzamy razem z Wami. Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
życzymy Wam chwil wypełnionych radością
i miłością, niosących spokój i odpoczynek,
by w życiu zawsze panowała ta niepowtarzalna świąteczna atmosfera.
Wielu budujących myśli, energii potrzebnej
do osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów
oraz wspaniałego 2020 Nowego Roku,
obfitującego w pasmo sukcesów!

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

Drugi bramkarz Świtu Szczecin Szymon Czajor przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do angielskiego klubu Fleetwood, grającego w League One, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym w ojczyźnie futbolu❗️
- Utalentowany bramkarz Szymon Czajor przyszedł do nas niedawno z Zagłębia Lubin i po rundzie jesiennej, w której choć był zmiennikiem Przemysława Matłoki, otrzymał atrakcyjną propozycję z Fleetwood. Będzie miał możliwość występowania przeciwko takim zespołom jak Ipswich Town, Bolton, Portsmouth, Coventry czy Bristol Rovers, więc postanowiliśmy zgodzić się na jego odejście - powiedział Szymon Kufel.
piłka nożna / III liga yodastars - 13.12.2019 20:35
Kotwica żegna się z czwórką graczy
Okres pomiędzy rundą zimową a wiosenną dla większości klubów jest czasem, gdy następują roszady personalne w składzie. Na miesiąc przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego decyzją zarządu i sztabu szkoleniowego MKP Kotwicy Kołobrzeg pożegnano się z następującymi graczami: Piotr Wojtasiak, Michał Marszałek, Piotr Dzudzik oraz Adrian Cybula.

Piotr Wojtasiak rozegrał jesienią w niebiesko-białych barwach 6 spotkań w wymiarze 87 minut, zaś Michał Marszałek, który był w rundzie wiosennej podstawowym graczem, w bieżącym sezonie nie miał okazji przebywać na boisku nawet przez minutę. Najmłodszy spośród powyżej wymienionych graczy, 18-letni Piotr Dudzik otrzymał szansę podczas zaledwie 19 minut w 2 meczach. Adrian Cybula wystąpił z kolei w 4 meczach, a jego licznik minut zatrzymał się na liczbie 48.

piłka nożna / III liga Fan1946 - 13.12.2019 18:10
Plan przygotowań Kotwicy
Poznaliśmy plan przygotowań podopiecznych Trenera Petra Nemeca do rundy wiosennej. Drużyna 'Perły Bałtyku' rozpocznie treningi tuż po nowym roku, a kilka dni później zagra pierwszy mecz kontrolny.

Inauguracyjne zajęcia przed startem nowej rundy trener Petr Nemec zaplanował na boisku w poniedziałek 6 stycznia o godz. 9.30. Wcześniej jednak odbędą się bloki treningowe według planów indywidualnych po których to zawodnicy zostaną poddani obowiązkowym badaniom medycznym.

W całym okresie przygotowawczym, który ma potrwać od stycznia do końca lutego odbędzie się około 55 jednostek treningowych oraz zostanie rozegranych aż 6 meczów sparingowych.

Pierwszy mecz Kotwica rozegra ze Bałtykiem Koszalina w sobotę 11 stycznia o godz. 13:00. Będzie to pierwsza okazja aby zobaczyć drużyne Petra Nemeca na własnym boisku. Drugą okazją do obejrzenia Kotwynadarzy się w środę 18 stycznia, a rywalem będzie Gryf Słupsk (godz. 13:00). Tydzień później 'biało niebiescy' zmierzą się z drugoligową drużyną Błękitnych Stargard (25.01 - 12:00). W tym spotkaniu gospodarzem niestety będzie Stargard.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
Kotwica Kołobrzeg przed kilkunastoma dniami zakończyła rundę jesienną. Ciężko jednoznacznie stwierdzić czy był to dla nadmorskiego zespołu okres udany, czy jednak rozczarowujący. Wszystko to zależy od perspektywy, z jakiej patrzy zainteresowana osoba . Z jednej strony 6 punktów starty do lidera to wynik poniżej oczekiwań, z drugiej zaś wciąż na horyzoncie pojawia się realna szansa na awans, dzięki bardzo dobrej końcówce, podczas której kołobrzeski zespół zanotował passę 5 zwycięstw z rzędu. Ciężko uznać za fatalny bilans 36 punktów, 12 wygranych i 5 porażek. Jednak poza boiskiem miały miejsce wydarzenia o wydźwięku negatywnym, rzucające cień na wynik sportowy. Wycofanie rezerw, zwolnienie części sztabu szkoleniowego lub zaległości finansowe względem piłkarzy stanowiły minionej jesieni główny temat.

Powiedzenie „Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.” od dłuższego czasu jest mocno adekwatne, jeśli chodzi o aspirację Kotwicy. Największy kurort nadmorski, piękny kameralny stadion oraz wysoki jak na standardy III ligi budżet, to jedne z wielu przesłanek, poprzez które w Kołobrzegu jawią się perspektywy na zbudowanie drużyny, będącej w stanie awansować na poziom centralny. Co pół roku, po każdej rundzie, od kiedy prezesem jest kołobrzeski przedsiębiorca Adam Dzik, klub przechodzi rewolucję kadrową, mającą na celu podwyższenie wartości sportowej. Mimo iż pozyskano graczy z wyższych lig i zapewniono im komfortowe warunki, zwłaszcza płacowe, wciąż nie można powiedzieć, że został stworzony zespół, który prezentuję się na miarę potencjału i oczekiwań.
piłka nożna / III liga paulinus - 02.12.2019 09:50
Chemik wygrywa z Piastem
autor: Ariel SzydłowskiW meczu IV Rundy Regionalnego Pucharu Polski piłkarze Chemika pokonali na wyjeździe Piast Chociwel 2:1.
Chemicy już w 3 minucie meczu wyszli na prowadzenie, dośrodkowanie Mateusza Kowalczyka z rzutu wolnego wykorzystał Szymon Kapelusz i strzałem z główki pokonał Marka Ufnala. W 26 minucie było już 2:0 dla Chemików. Drugi raz na listę strzelców wpisał się Szymon Kapelusz a piłkę dogrywał Oskar Klimkowicz. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu gospodarze za sprawą Damiana Żaby zdobyli bramkę kontaktową.