skryba1213
piłka nożna / III liga dyroSwitu - 03.06.2019 10:54
Świt rozbił Gwardię
autor: ArielPiłkarze Świtu Szczecin nie pozostawili złudzeń i rozgromili przy Stołczyńskiej Gwardię Koszalin 5:0.

Spotkanie rozstrzygnęło się już zasadniczo w pierwszym kwadransie, podczas którego podopieczni Andrzeja Tychowskiego zdobyli 3 bramki.
Od pierwszego gwizdka było widać, który z zespołów będzie tego dnia dyktował warunki na boisku. Świtowcy potwierdzili to bardzo szybko zdobyciem bramki, kiedy to po zagraniu z boku pola karnego Szymon Emche uprzedził bramkarza rywali i wpakował piłkę do siatki. Kibice nie zdążyli jeszcze ochłonąć po pierwszej bramce, a było już 2:0, tym razem to Paweł Krawiec pokonał Adriana Hartleba. W 14 minucie na strzał z dystansu wolejem zdecydował się obrońca Mateusz Kosacki i trafił kapitalnie, bo w samo okienko podwyższając na 3:0. Po tym ciosie przyjezdnym odechciało się wszystkiego, ale mimo to nie dali sobie wbić w tej części gry kolejnych bramek, choć Świt miał ku temu okazje.
piłka nożna / III liga Bengoro - 02.06.2019 14:36
Pelplin zdobyty
autor: pogonszczecin.pl Rezerwy Pogoni Szczecin wygrały w Pelplinie 2:1 z miejscową Wierzycą. - Jesteśmy zadowoleni z naszej młodzieży. Byliśmy dzisiaj konkretniejszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy - mówił szkoleniowiec Dumy Pomorza.

Trener Cretti na te spotkanie wystawił nowy skład, zabrakło Turskiego, Kozłowskiego,
Żurawskiego, Sadowskiego i Wędrychowskiego. Na wyjazd szkoleniowiec Pogoni zabrał juniorów starszych - Kryspina Szcześniaka, Damiana Ładnego, Kacpra Cichonia czy Mateusza Rościszewskiego. Od początku spotkania przewagę osiągnęli szczecinianie. W 10. minucie na bramkę Wierzycy uderzał Rościszewski, jego strzał obronił bramkarz gospodarzy, ale przy dobitce Oskara Fürsta nie miał już nic do powiedzenia.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 31.05.2019 22:24
Niedzielne atrakcje na Skolwinie
Spotkanie Świtu Szczecin z Gwardią Koszalin, które zostanie rozegrane w niedzielę 2 czerwca o godzinie 16.00 zakończy 32. serie gier III ligi grupy 2. Będzie mu towarzyszyć festyn dla najmłodszych z okazji dnia dziecka.

Gwardia Koszalin to zespół, który przed rokiem grał jeszcze w II lidze, a w obecnym sezonie nie bez trudu zapewnił sobie w ostatnią środę utrzymanie w gronie trzecioligowców. Koszalinianie po koszmarnej pierwszej części rundy jesiennej, wygrali 3 ostatnie pojedynki i zapewnili sobie ligowy byt. Stery w drużynie Gwardii przejął po trenerze Tadeuszu Żakiecie duet Polakowski-Chwastek, który do niedawna pracował jeszcze w Skolwinie. Najlepszym strzelcem Gwardii jest Dominik Drzewiecki, który zdobył dotąd 10 bramek, ale w ostatnich tygodniach odżył wyraźnie również pomocnik Sebastian Ginter, który zdobył 3 z ostatnich 4 strzelonych przez Gwardię bramek.
piłka nożna / III liga Bengoro - 31.05.2019 20:54
32. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami czerwcowe spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga dyroSwitu - 30.05.2019 21:13
Świt zatrzymał Polonię
W środę w Środzie Wielkopolskiej Świtowcy zatrzymali rozpędzoną Polonię i wygrali 2:0. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando podopiecznych trenera Andrzeja Tychowskiego, którzy od początku przycisnęli rywali i stwarzali sobie kolejne sytuacje bramkowe. Jednak zdołali wykorzystać tylko jedną z nich, kiedy to Szymon Emche otrzymał prostopadłe podanie i pokonał bramkarza gospodarzy.

Wraz z początkiem drugiej odsłony meczu na placu gry pojawili się doświadczeni Luis Henriquez oraz Krzysztof Bartoszak, który jest najskuteczniejszym strzelcem średzkiej jedenastki. Jednak to nie on, a Adam Nagórski zdobył swoją 15 bramkę w bieżących rozgrywkach po przepięknym uderzeniu zza pola karnego w samo okienko. Polonia mogła zdobyć bramkę kontaktową właśnie za sprawą Krzysztofa Bartoszaka, lecz jego intencje przy strzale z rzutu karnego wyczuł Przemysław Matłoka i wynik już nie uległ zmianie.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 29.05.2019 07:52
31. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami środowe spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga dyroSwitu - 28.05.2019 21:50
W środę do Środy
autor: mwLedwo opadły emocje po 30. kolejce spotkań III ligi, a tymczasem w środku tygodnia czeka nas kolejna seria gier. W niej Świtowcy udadzą się do Środy Wielkopolskiej na pojedynek z tamtejszą Polonią. Początek spotkania o godzinie 17.00.

Zespół z Wielkopolski prowadzony przez byłego trenera Błękitnych Stargard - Krzysztofa Kapuścińskiego wygrał 6 ostatnich pojedynków dzięki czemu zbliżył się do czołówki rozgrywek i zajmuje obecnie 6. miejsce. Panamczyk Luis Henriquez czy Jakub Wilk to piłkarze, których kibicom w kraju specjalnie nie trzeba przedstawiać, a którzy są filarami Polonii. Ponadto ważnym ogniwem Średzkiej jedenastki jest doświadczony snajper Krzysztof Bartoszak, który ustrzelił dotąd 12 bramek. Poloniści w trzech ostatnich meczach przed własną publicznością nie stracili nawet bramki, a rywalom zaaplikowali ich aż dziewięć.
piłka nożna / III liga Emkaesiak - 26.05.2019 18:30
Kotwica wygrywa
Podopieczni Sławomira Suchomskiego rozgrywają świetną wiosnę, a kolejne trafienia dołożył Dawid Retlewski. Kołobrzeżanie na cztery kolejki przed końcem mają cztery punkty straty do liderujących rezerw Lecha Poznań.

Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg już w 18. minucie prowadzili 1-0, a piłkę do bramki strzeżonej przez Huberta Świtalskiego trafił Sebastian Deja. Miejscowi nie zamierzali się zatrzymywać i szukali kolejnych goli. Dziewięć minut później swój koncert rozpoczął Dawid Retlewski, który po raz pierwszy pokonał golkipera Sokoła Kleczew. Ten sam zawodnik w 35. minucie podwyższył na 3-0, a 120 sekund później skompletował hat-tricka i Kotwica ustawiła sobie spotkanie już do przerwy.