piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga adi4567 - 30.08.2018 17:00
Nie Poznań a Kielce. Szymusik zagra w Koronie
autor: Błękitni StargardWychowanek Błękitnych Stargard, najlepszy młodzieżowiec w rozgrywkach II ligi z poprzednich dwóch sezonów, kadrowicz reprezentacji Polski U-19 został zawodnikiem ekstraklasowej Korony Kielce. Z Błękitnych Stargard do Korony Kielce przechodzi na zasadzie transferu definitywnego. Jest to kolejny młody zawodnik Błękitnych, który awansował do wyższej ligi. Przypomnijmy, że w Koronie z powodzeniem gra innych były zawodnik Błękitnych Łukasz Kosakiewicz.

piłka nożna / II liga Bengoro - 30.08.2018 08:32
8. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami 8.kolejka II Ligi. W sobotę Błękitni Stargard na Podkarpaciu zagrają z  Resovią Rzeszów. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga skryba1213 - 24.08.2018 07:51
7. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami 7.kolejka II Ligi. W sobotę Błękitni Stargard na u siebie zagrają z ROW-em 1964 Rybnik. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga royal447 - 22.08.2018 00:39
Bliska wyprawa w środku tygodnia
Po trzecie z rzędu wyjazdowe zwycięstwo udadzą się Błękitni Stargard. Podopieczni Adama Topolskiego złapali ostatnio dobry rytm. Odkąd stargardzianie rywalizują z Gryfem Wejherowo w II lidze, w ich potyczkach nigdy nie padł remis. Dodatkowo spotkania tych zespołów obfitują w bramki. Przed środowym meczem w Wejherowie Błękitni wyprzedają Gryfa o dwa punkty. W poprzednim sezonie stargardzianie wygrali na Pomorzu 3:0.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 18.08.2018 23:01
Stadion odczarowany
autor: polskielogo.netCztery miesiące musieli czekać kibice Błękitnych na zwycięstwo swojej drużyny przy Ceglanej. Dziś Błękitni odczarowali własny stadion i pokonali Stal Stalową Wolę 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 63 minucie Przemysław Brzeziański. Było to także pierwsze historyczne zwycięstwo Błękitnych ze Stalą na własnym stadionie.

piłka nożna / II liga royal447 - 11.08.2018 23:11
Festiwal rzutów karnych w Pruszkowie
Wbrew temu czego się spodziewaliśmy, sobotnie popołudnie w Pruszkowie było bardzo emocjonujące. Stargardzianie drugi raz w historii pokonali Znicza, pozostając tym samym niepokonanymi przez zespół z Pruszkowa. Choć mecz rozpoczął się od przewagi gospodarzy, to przyjezdni pierwsi znaleźli drogę do bramki. W 6. minucie Przemysław Brzeziański wykorzystał złe ustawienie Piotra Misztala. Kilka minut później mogło być 2:0, ale arbiter słusznie nie uznał gola Michała Cywińskiego, który był na spalonym.
piłka nożna / II liga royal447 - 10.08.2018 19:03
Po pucharowej wpadce
Stargardzianie nie mają czasu na rozpamiętywanie pucharowej porażki z MKS-em Kluczbork. W sobotę czeka ich ligowa potyczka ze Zniczem Pruszków. Obie drużyn do tej pory punktują identycznie. Znicz tak jak i Błękitni ma na swoim koncie zwycięstwo, remis oraz porażkę. W minionej kolejce jedni i drudzy dopisali do swojego dorobku oczko. Stargardzianie podzieli się punktami z Rozwojem Katowice, a zespół z Pruszkowa wywalczył punkt w wyjazdowym starciu z Widzewem Łódź.
piłka nożna / II liga royal447 - 08.08.2018 22:37
Upalne pożegnanie
Błękitni Stargard szybko zakończyli swoją przygodę w Pucharze Polski. Stargardzianie pożegnali się z rozgrywkami po porażce z MKS-em Kluczbork. W tropikalnych warunkach stargardzianom przyszyło zmierzyć się z przyjezdnymi z Kluczborka, którzy jeszcze w poprzednich rozgrywkach byli ich ligowym rywalem. Błękitni już w 6. minucie mogli wyjść na prowadzenie. Centrostrzał Grzegorza Rogali ostemplował jednak poprzeczkę bramki MKS-u. Gospodarze przeważali w pierwszej połowie meczu. Nie byli jednak w stanie jej udokumentować.