piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 10.09.2017 20:25
Porażka porażkę goni
autor: yt Siódmej porażki z rzędu zaznała w sobotę Gwardia Koszalin. Beniaminek drugiej ligi tym razem wysoko przegrał w Tarnobrzegu. Miejscowi od początku potwierdzili rolę faworyta. Siarka powinna prowadzić od 5. minuty. W sytuacji sam na sam obok bramki uderzył Kamil Radulj. Goście mieli spore problemy z piłkami zagrywanymi za plecy obrońców. Gospodarzom brakowało jednak nieco precyzji, aby znów stanąć oko w oko z Adrianem Hartlebem. Koszalinianie odpowiedzieli niecelnym strzałem Wojciecha Zyski.
piłka nożna / II liga Bengoro - 09.09.2017 15:44
Gwardia zagra w Poznaniu
W 10. kolejce II ligi Gwardia Koszalin podejmować będzie Legionovię Legionowo. Mecz ten zostanie rozegrany w Poznaniu na stadionie Warty.

W Koszalinie są prowadzone nadal prace na stadionie przy Fałata i Gwardziści nadal nie mogą grać u siebie w roli gospodarza. Prawdopodobnie pierwsze spotkanie u 'siebie' zagrają z MKS-em Kluczbork 14 lub 15 października. Zarząd koszalińskiego klubu otrzymał zgodę od Zarządu Warty Poznań na rozegranie spotkania z  Legionovią na obiekcie przy Drodze Dębińskiej. Koszalinie poniosą jedynie koszt organizacji spotkania w roli gospodarza.
piłka nożna / II liga skryba1213 - 07.09.2017 08:34
8. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami ósma kolejka rundy jesiennej II Ligi. Błękitni Stargard zagrają u siebie z  Wisłą Puławy, Gwardię Koszalin czeka kolejny daleki wyjazd, tym razem do Tarnobrzegu, gdzie zagrają z Siarką. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga royal447 - 03.09.2017 20:27
Lider zastopowany
autor: jurgol Błękitni Stargard odebrali pozycję lidera Warcie Poznań. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego jako pierwsi w tym sezonie potrafili pokonać zespół ze stolicy Wielkopolski. Gospodarze od pierwszych minut potwierdzali rolę faworyta w sobotnim meczu. Na efekty ich ataków nie trzeba było długo czekać. Już w 12. minucie Mariusz Rzepecki musiał wyciągać piłkę z siatki.
piłka nożna / II liga Bengoro - 03.09.2017 15:08
Kolejna porażka Gwardii
autor: http://gwardia-koszalin.pl Gwardia Koszalin przegrała szóste spotkanie z rzędu. Gwardziści przegrali w Krakowie z Garbarnią 1:3.

Pierwsza połowa spotkania to kilka okazji do zdobycia bramek przez obie jedenastki. W 8. minucie na bramkę gości strzelał Serhij Krykun. Po chwili golkipera gospodarzy 'zatrudnił' Radosław Mikołajczak. W 13. minucie podopieczni Tadeusza Żakiety po faulu w polu karnym Garbarni mieli jedenastkę. Pewnym jej egzekutorem był Wojciech Zyska (na zdjęciu). Radość przyjezdnych nie trwała długo. W 18. minucie do remisu doprowadził Serhij Krykun.

piłka nożna / II liga pszczolek - 01.09.2017 21:52
7. kolejka II ligi
www.ligowiec.net Przed nami siódma kolejka rundy jesiennej II Ligi. Błękitni Stargard zagrają w Poznaniu z  Wartą, Gwardię Koszalin czeka daleki wyjazd do Krakowa, gdzie spotka się z miejscową Garbarnią. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / II liga royal447 - 31.08.2017 22:41
Sobota u lidera
Jeden z najbliższych wyjazdów w tym sezonie mają przed sobą Błękitni Stargard. Rywal należeć będzie jednak do grona najtrudniejszych. Stargardzianie w siódmej kolejce rozgrywek drugiej ligi wystąpią w Poznaniu. Tam czekać będzie na nich Warta, która od początku sezonu idzie jak burza. Poznaniacy to obok Radomiaka Radom jedyny zespół, który wygrał do tej pory wszystkie ligowe potyczki. O punkty i powrót z tarczą bez wątpienia nie będzie łatwo.
piłka nożna / II liga pszczolek - 29.08.2017 08:48
Zamienili się rolami
autor: PstrykSiarka Tarnobrzeg zgodziła się prośbę Gwardii Koszalin na zamianę gospodarza meczu 8. kolejki II ligi, który według kalendarza miał odbyć się na obiekcie Gwardii. Pojedynek rewanżowy zostanie rozegrany w Koszalinie.

Ze względu na prace modernizacyjne na stadionie przy ulicy Fałata 34, mecze nie mogą się odbywać w Koszalinie. Mecz 8. kolejki odbędzie 9 września o godzinie 17.00 na stadionie w Tarnobrzegu