skryba1213
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 13.10.2019 16:41
Pogoń przegrała z Zagłębiem, choć nie musiało tak być
autor: /meWyprawa na Dolny Śląsk zakończyła się porażką Sandra Spa Pogoni. Szczecinianie mogli jednak sięgnąć po kolejne trzy punkty w Lubinie, zwłaszcza, że po pierwszych 30 minutach boiskowe wydarzenia pokazywały, że wygrana po regulaminowym czasie jest jak najbardziej w zasięgu zawodników Rafała Białego. Tablica świetlna wskazywała bowiem rezultat 16:11. Duża w tym zasługa formacji defensywnej. Przez ponad 11 minut Portowcy nie dali sobie wbić żadnej bramki. Wszystko odmieniło się w drugiej połowie. Jeszcze raz sprawdziło się powiedzenie, że mecz nie trwa 30 minut, a 60 i koncentrację trzeba zachować do samego końca.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2019 15:25
Zwycięstwo KPR
autor: KPR GRYFINODo Torunia przybyliśmy w 12-osobowym mocnym składzie. Na miejscu byliśmy dopiero o 12:30 i mieliśmy raptem 20 minut na rozgrzewkę. Mecz od początku gospodarzom układał się pod ich dyktando, aż do 20 minuty prowadzili z nami jedną, dwiema bramkami. W 25 minucie nasz zespół zdołał wyrównać i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą 13-14. W przerwie meczu, trener Arkadiusz Augustyniak, przeprowadził z zawodnikami bardzo męską rozmowę, co dało efekty w II Połowie. Wyszliśmy naładowani pozytywną energią i już do samego końca meczu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ostatecznie wygrywając mecz 32:23 💪🤾‍♂️🔥😍

piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga czerwin - 13.10.2019 15:05
Orzeł zdominowany w Szczecinie!
W meczu XI kolejki IV ligi piłkarze Hutnika Szczecin, przed własną publicznością, mierzyli się z Orłem Wałcz.
Oba zespoły nie są już drużynami z poprzedniego sezonu, które walczyły ze sobą o utrzymanie. To jednak Hutnik był zdecydowanym faworytem tego meczu i zupełnie zdominował przeciwnika z Wałcza. Mimo przewagi w posiadaniu piłki, gospodarze długimi fragmentami nie byli wstanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Zdecydowanie łatwiej grało by im się, gdyby na samym początku meczu Łukasz Aleksandrowicz wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Kubie Żelazowskim. Edwin Odolczyk wyczuł jednak intencje strzelca i skutecznie interweniował. P
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 12.10.2019 22:11
Rozpoczęły z wysokiego 'c'
autor: http://www.chemik-police.com/Szybki mecz na rozpoczęcie sezonu rozegrały siatkarki Chemika Police i PTPS-u Piła. W polickiej hali miejscowa drużyna rozgromiła rywalki w trzech setach, w których nie pozwoliła im nawet zbliżyć się do granicy dwudziestego punktu.

Z wysokiego „c” spotkanie rozpoczęły policzanki, szybko odskakując na 5:1. Mimo interwencji trenera Mirosława Zawieracza przyjezdne długo nie były w stanie przerwać serii Chemika. Gospodynie dyktowały warunki na boisku, raz za razem skutecznie atakowała Wilma Salas. Pilanki były jedynie tłem dla pewnie punktujących rywalek. Siatkarki PTPS-u popełniały kolejne błędy. Przyjezdne nie tylko nie radziły sobie w ataku, ale również źle przyjmowały zagrywki policzanek. Przy bardzo wysokiej przewadze trener Ferhat Akbas zdecydował się na roszady w składzie. Punkty dla pilanek zdobywała głównie Paula Słonecka (20:9).
piłka nożna / IV liga dwp - 12.10.2019 20:25
Remisowy mecz na poziomie B-klasy
autor: dwpRemis 1:1 ze LKS Sparta Węgorzyno na wyjeździe, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki szczecińskiego klubu w IV lidze należałoby traktować jako dobry wynik.

Jednak jeżeli spojrzeć na tabelę ligową okazuje się, że ten remis jest niekorzystny zarówno dla Iskierki jak i dla Sparty. Obie drużyny od dłuższego czasu okupują dolne rejony tabeli. Obie zgromadziły przed tym meczem po 7 punktów i potrzebowały trzech punktów 'jak powietrza'. Mecz zaczął się dla Iskierki najgorzej z możliwych. W 13 minucie czerwoną kartkę zobaczył Maciej Bobrowski. Za co? Sędzia Daniel Kwiecień nie potrafił kapitanowi tego wytłumaczyć. Akcja toczyła się w bocznej strefie boiska, obaj zawodnicy w siebie wpadli, natomiast Kwiecień widział to inaczej.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.10.2019 00:20
Pogoń oblewa włoski test
Słoneczna Italia nie była gościnna dla Pogoni Szczecin. Na Sardynii Portowcy przegrali z Cagliari Calcio 3:1. Do przerwy to szczecinianie prowadzili w piątkowym sparingu. Już w 5. minucie gola na 1:0 zdobył Srdan Spiridonović, który pewnie wykorzystał rzut karny. Nieco ponad kwadrans przed końcem spotkania miejscowi odwrócili losy meczu. Bohaterem Cagliari został Giovanni Simeone. 24-letni napastnik skompletował hat-tricka i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 11.10.2019 08:50
Derby z Gwardią Koszalin
autor: ArielW najbliższą sobotę o godzinie 15.00 drużyna Świtu Szczecin rozegra kolejny mecz ligowy, w którym zmierzy się przy Stołczyńskiej z Gwardią Koszalin. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

Zespół trenera Łukasza Drożdżala latem przeszedł sporo zawirowań i jego kadra opiera się na kilku doświadczonych zawodnikach uzupełnionych młodymi zawodnikami z regionu. Mimo początkowych zawirowań Koszalinianie w dwóch ostatnich meczach odnieśli 2 zwycięstwa, pokonując Górnika w Koninie (2:3) oraz zwyciężając w derbach Koszalina z Bałtykiem 2:0. Wcześniej w dość pechowych okolicznościach przegrali 0:2 z Mieszkiem, ale także pewnie ograli 3:0 Bałtyk w Gdyni. Gwardia plasuje się obecnie na 12 pozycji z 11 punktami na koncie, a jej najlepszym strzelcem jest napastnik Sebastian Ginter z trzema bramkami na koncie.
koszykówka / PLK royal447 - 11.10.2019 01:14
Mistrz odwiedzi Stargard
Koszykarze PGE Spójni Stargard w poprzedniej kolejce wygrali pierwszy mecz w tym sezonie. W najbliższą sobotę stargardzian czeka trudny sprawdzian. We Własnej hali PGE Spójnia Stargard zmierzy się z mistrzem Polski, Anwilem Włocławek. W ubiegłym sezonie stargardzianie pokonali Anwil na jego parkiecie, czym sprawili wielką sensację. Na podobną niespodziankę kibice ze Stargardu liczą w najbliższą sobotę. Transmisja na żywo w Polsacie Sport od godziny 12:30.