skryba1213
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.02.2019 22:22
Łącki na testach w Miedzi
autor: gwardia-koszalin.pl 18-letni bramkarz Gwardii Koszalin, Jakub Łącki od poniedziałku będzie testowany przez Miedź Legnica.

Łącki do Koszalina trafił w roku ubiegłym z Gryfa Słupsk. Młody golkiper występuje w drużynie Gwardii grającej w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. Wychowanek Sparty Sycewice ma za sobą debiut w pierwszym zespole Gwardzistów. Był to pojedynek drugoligowy z GKS-em Jastrzębie.
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 17.02.2019 22:06
Niespodzianki nie było
autor: AszefNie było niespodzianki w 17. kolejce Futsal Ekstraklasy. Pogoń '04 Szczecin przegrała wysoko z Rekordem Bielsko-Biała, chociaż przez wiele minut walczyła z nim jak równa z równym.

Z wielkim zaangażowaniem rozpoczęła spotkanie Pogoń, która już w pierwszej minucie stworzyła sobie sytuację bramkową, ale strzał Kondiukha nie znalazł drogi do siatki. Nieskuteczność to słowo opisujące poczynania 'Zero-czwórki' w pierwszych 20 minutach. Okazji do zdobycia bramki było naprawdę sporo, ale ostatecznie nie udało się to ani razu. Rekord po mistrzowsku wykorzystywał natomiast błędy gospodarzy. Wynik otworzył w 6. minucie Jan Dudek, który wykorzystał stratę Pogoni na własnej połowie. Następnie strzałem z dystansu pod poprzeczkę Szklarza zaskoczył Oleksandr Bodnar. Równo z syreną do siatki trafił również Łukasz Biel.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 17.02.2019 20:48
Mroczek: Czas zmian nadszedł
autor: Skiba Jarosław Mroczek, Prezes Pogoni Szczecin w poniższym liście informuje sympatyków Dumy Pomorza o zmianach w trakcie budowy stadionu. Pojedynek z Zagłębiem Lubin będzie ostatnim rozegranym przed rozpoczęciem prac.

Szanowni Sympatycy Pogoni Szczecin,

niniejszy tekst kieruję do wszystkich Kibiców. Do tych, którzy niezależnie od warunków pogodowych chodzili na wszystkie mecze naszej drużyny. Do tych, którzy na stadionie bywali tylko czasami. Również do tych, którzy nie akceptowali warunków, w jakich zmuszeni byliśmy oglądać mecze na stadionie im. Floriana Krygiera.
koszykówka / I liga
koszykówka / I liga royal447 - 16.02.2019 23:14
Kołobrzeżanie na fali zwycięstw
Bardzo dobrze atut własnej hali wykorzystują kołobrzeżanie. Energa Kotwica wygrała u siebie trzecie mecz z rzędu. W sobotę z Kołobrzegu na tarczy wraca Elektrobud-Investment Pruszków. Kotwica udanie rozpoczęła mecz. Po trójce Jakuba Zalewskiego miejscowi prowadzili 5:0. W połowie pierwszej kwarty gospodarze byli w jeszcze lepszej sytuacji. Skutecznie rzuty wolne egzekwował Łukasz Bodych, a trójkę dołożył Jakub Stanios (14:8). Koszykarze z Pruszkowa obudzili się jednak w końcówce. Rzutem za trzy do remisu doprowadził Wojciech Hałas. Pierwsze dziesięć minut pozostało bez rozstrzygnięcia (22:22).
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga czerwin - 16.02.2019 17:07
Trafili w dziesiątkę
autor: mati1984Piłkarze Hutnika Szczecin szlifują formę przed startem rozgrywek ligowych, a tym razem ich rywalem była B klasowa Vielgovia Szczecin. Podopieczni Krzysztofa Kubackiego nie stosują taryfy ulgowej i strzelili rywalowi dziesięć bramek.

Na pierwszego gola nie trzeba było długo czekać, a do siatki przeciwnika trafił Radosław Marcyniuk. Choć chwilę przed zdobyciem gola przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Vielgovii, to w kolejnej takiej sytuacji popisał się precyzyjnym strzałem, lewą nogą, w górny róg bramki. Wydawało się, że pomarańczowo - czarni będą zdobywali kolejne gole, tymczasem mimo wyraźnej przewagi w posiadaniu piłki nie finalizowali akcji strzałami na bramkę.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 15.02.2019 23:14
Udane rozpoczęcie na własnym stadionie
autor: Krzysztof GrzeszkowiakPiłkarze Pogoni Szczecin na własnym boisku pokonali Górnika Zabrze 3:1. Nie przyszło to jednak łatwo. Portowcy w pierwszych minutach spotkania byli zespołem lepszym, atakującym, bardziej aktywnym. Jednak to właśnie podopieczni Kosty Runjaića jako pierwsi stracili bramkę po prostym błędzie Sebastiana Walukiewicza, po którym sędzia Paweł Raczkowski podyktował rzut karny. Łukasza Załuskę pewnym strzałem pokonał Igor Angulo i dał prowadzenie swojej drużynie.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn skryba1213 - 15.02.2019 12:21
Frelek odchodzi z Sandra SPA Pogoni
autor: http://handball.szczecin.plPiotr Frelek drużynę Sandra SPA Pogoni objął przed 2017/2018 i był z nią związany przez blisko 1,5 roku.

- To była moja autonomiczna decyzja - mówi były już trener Piotr Frelek - W żadnym wypadku nie miał wpływu na nią ostatni mecz z PGE VIVE. Zdecydowały względy osobiste. Po rezygnacji trenera Piotra Frelka drużynę do końca sezonu prowadzić będzie dobrze znany w Szczecinie duet szkoleniowców Rafał Biały - Sławomir Fogtman, którzy wprowadzili drużynę do PGNiG Superligi, w sezonie 2013/2014 zajęli 4 miejsce co premiowało występami w europejskich pucharach. - Wiem, że przekazuję drużynę w dobre ręce. Trenerzy znają tę drużynę od podszewki, są bardziej doświadczeni. Ja momentami reagowałem na ławce, jak zawodnik i najchętniej pomógłbym zespołowi wtedy z perspektywy boiska - zakończył były już szkoleniowiec.
siatkówka / Siatkarze dla Hospicjum
siatkówka / Siatkarze dla Hospicjum maggi - 15.02.2019 11:05
Zagrają po raz dziesiąty
autor: maggiJuż 25 maja w Hali Netto Arena po raz 10. rozegrany zostanie siatkarski Mecz Gwiazd. Sportowcy zagrają dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Do Szczecina tradycyjnie przybędą sportowe gwiazdy, aby 10. już raz pokazać solidarność z Podopiecznymi szczecińskiego hospicjum i rozegrać dla nich niezwykły mecz. Sportowcy jak zawsze staną naprzeciwko siebie po dwóch stronach siatki, ale rywalizacji próżno będzie tam szukać. Nie o to w końcu tu chodzi. Tego dnia zacierają się klubowe granice, różnice we wzroście czy umiejętnościach, a na pierwszy plan wysuwa się dobra zabawa oraz cel, jakim jest pomoc chorym dzieciom.

W ciągu 10 lat rozgrywania siatkarskiego widowiska organizatorom udało się uzbierać ponad milion złotych, które zostały przeznaczone na zakup sprzętu dla hospicjum, a także samochodów, którymi lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, rehabilitanci i psycholog codzienne dojeżdżają do Podopiecznych placówki. Tych pieniędzy nie byłoby gdyby nie wielkie serca i ofiarność sportowców, a także kibiców na trybunach, którzy niezmiennie od dekady całymi rodzinami zapełniają trybuny najpierw hali Szczecińskiego Domu Sportu, a obecnie Netto Areny. Organizatorzy liczą na to, że w tym roku będzie podobnie. Do Szczecina przybędą w końcu sportowe sławy, a cel jest niebagatelny. Kogo możemy spodziewać się tym razem? Na to pytanie
odpowiedzi jeszcze nie znamy, jednak znając historie z ubiegłych lat, gwiazdy chętnie pojawią się w Szczecinie, aby pomóc tym, dla których ta pomoc może okazać się bezcenna. Mecz tradycyjnie uświetnią sportowe licytacje.