koszykówka / PLK royal447 - 15.12.2018 22:53
Niespodzianka w Koszalinie
Miłą niespodziankę swoim kibicom sprawili koszykarze AZS-u Koszalin. Koszalinianie pokonali na własnym parkiecie Legię Warszawa 90:67. Podopieczni Marka Łukomskiego zdominowali przyjezdnych w pierwszej połowie spotkania. AZS wyraźnie pokonał Wojskowych w dwóch pierwszych kwartach i w drugiej części meczu nie dał wydrzeć sobie zwycięstwa. Koszalinianie wygrali drugi pojedynek z rzędu we własnej hali.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.12.2018 22:15
Niewykorzystana szansa Pogoni
autor: aszef Pogoń Szczecin nie zdobyła obiektu przy Kałuży. Choć Duma Pomorza prowadziła do przerwy w Krakowie to do Szczecina wróci bez punktów. Mimo naprawdę dobrej formy Pogoni, jej gra na wyjazdach w tym sezonie to coś co wiosną musi ulec poprawie, jeśli szczecinianie chcą zakończyć rozgrywki w czołówce. Przełomowym momentem w meczu z Pasami była 36. minuta i czerwona kartka dla Sebastiana Rudola. Pogoń co prawda objęła prowadzenie przed przerwą, ale po niej to gospodarze zyskali wyraźniejszą przewagę.
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga szlemiel - 15.12.2018 18:59
Krzysztof Kubacki pożegnał się z Vinetą Wolin
autor: archiwum prywatneKrzysztof Kubacki opuścił czwartoligową Vinetę Wolin.

Szkoleniowiec prowadził wolinian samodzielnie od kwietnia 2018 r. W ubiegłym sezonie pod jego wodzą Vineta zajęła trzecie miejsce, za to po rundzie jesiennej obecnych rozgrywek plasuje się na drugim pozycji. Powodem rozstania - jak przekazał nam Kubacki - jest brak uregulowanych zobowiązań wobec trenera.
piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 14.12.2018 18:54
Siwek Mistrzynią Europy!
autor: aszefReprezentacja Polski Niesłyszących wywalczyła złoty medal 5. Mistrzostw Europy Głuchych w Halowej Piłce Nożnej Kobiet, które od 06 grudnia do 14 grudnia odbywały się w Tampere (Finlandia). Wśród powołanych na turniej jest Justyna Siwek, była zawodniczka Olimpii Szczecin i Błękitnych Stargard. Biało - Czerwone po zaciętym pojedynku pokonały w finale Niemki 6:5, jeden z goli padł łupem szczecinianki.
Polki goniły wynik do końca spotkania aż w końcu udało im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W meczu o trzecie miejsce Hiszpanki wygrały 9:3 z Anglią.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 14.12.2018 18:05
Ostatnia delegacja
Portowcy udali się do Krakowa, aby poprawić wyjazdowy dorobek w tym sezonie. W sobotnie popołudnie Duma Pomorza zmierzy się z Cracovią. - Nie ma co ukrywać, że chcemy walczyć o mistrzostwo Polski - powiedział przed sezonem Michał Probierz. Odważna deklaracja opiekuna Pasów okazała się być zbyt odważną. Jego podopieczni nie sprostali oczekiwaniom i na dzień dzisiejszy Cracovia musi walczyć o miejsce w pierwszej ósemce. Po słabym początku sezonu Pasy podobnie jak Pogoń odbiły się od ligowego dna.
inne / p3ywanie
inne / p3ywanie Bengoro - 14.12.2018 16:41
Medale pływaków MKP Kołobrzeg
autor: e-kg.plNa pływalni Floating Arena w Szczecinie 40 osobowa drużyna pływaków MKP Kołobrzeg uczestniczyła w zawodach Otylia Swim Cup.

Olbrzymia impreza sportowa w której startowało ponad 800 zawodników, organizowana była przez Fundację Otylii Jędrzejczak - najbardziej utytułowanej zawodniczki w historii polskiego pływania. W zawodach brali udział pływacy z roczników 2011-2005, którzy ścigali się na basenie 50-metrowym co było dla wielu z nich pierwszym takim doświadczeniem. Pomimo ogromnej ilości uczestników i olbrzymiej konkurencji dwóm zawodnikom MKP Kołobrzeg udało się przywieść medale z tej wspaniałej imprezy.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 14.12.2018 13:57
Nowa umowa z Canal+ i TVP
Ekstraklasa SA podpisała umowy ze stacjami Canal+ i TVP w zakresie krajowych transmisji telewizyjnych rozgrywek w sezonach 2019/2020 oraz 2020/2021.

Dzięki nowej, innowacyjnej konstrukcji pakietów mediowych wszystkie 296 meczów w roku będzie transmitowanych na platformie nc+, a jednocześnie TVP pokaże w telewizji otwartej aż 37 meczów - po jednym spotkaniu rozgrywanym w sobotę lub niedzielę w każdej kolejce. Będzie to 12 meczów pierwszego 12 drugiego i 13 meczów trzeciego wyboru. Gwarantowana wartość kontraktów z nadawcami, obejmująca licencje i koszty produkcji sygnału telewizyjnego, ma osiągnąć rekordowy poziom blisko 250 mln zł na sezon. Tym samym Ekstraklasa z 11. miejsca wskoczy na 8. pozycję w Europie pod względem wartości praw mediowych. Ligowa spółka zamierza jeszcze sprzedać pozostałe pakiety mediowe na te sezony.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet yodastars - 13.12.2018 17:30
Pewna wygrana Chemika
autor: lsk,plSiatkarki Chemika Police, które w ostatnim ligowym meczu doznały pierwszej ligowej porażki, tym razem nie miały problemu ze zdobyciem kompletu punktów. Mistrzynie Polski pewnie, w trzech setach, pokonały w Ostrowcu Świętokrzyskim KSZO i umocniły się na prowadzeniu w tabeli.

Początek meczu należał do ostrowczanek, które po błędach rywalek osiągnęły trzy oczka przewagi. Szybko jednak ją roztrwoniły, ale policzanki nie mogły przejąć inicjatywy na boisku. udane zagrania Anny Miros i Pauli Słoneckiej powodowały, że Policzanki nie mogły doścignąć rywalek Dopiero udana kontra Igi Chojnackiej dała sygnał do ataku Chemikowi. W mgnieniu oka jego udane zagrywki, błędy KSZO i skuteczny plas Martyny Grajber pozwoliły mu odskoczyć od przeciwniczek na bezpieczny dystans punktowy (17:11). Wówczas gra ostrowczanek kompletnie się posypała. Nie radziły sobie na siatce z atakami Magdaleny Stysiak, a w polu serwisowym nękała je Chiaka Ogbogu. W końcówce mistrzynie Polski dzieliły i rządziły na boisku a set ostatecznie zakończył się rezultatem 12:25 na korzyść zespołu z Pomorza Zachodniego. Był to absolutny pogrom, pokazujący wielką moc tego dnia mistrzyń Polski.