inne / wioślarstwo
inne / wioślarstwo paulinus - 16.01.2020 19:42
Medale parawioślarzy
autor: Michał Gadowski fejsbukW Pradze odbyły się Mistrzostwa Europy w Ergometrze Wioślarskim. Polacy zdobyli dziesięć medali, w tym siedem w konkurencjach niepełnosprawnych i jeden w konkurencji mastersów. Wśród niepełnosprawnych mistrzem Europy w kategorii PR2 został Michał Gadowski ze Startu Szczecin. Srebrne medale trafiły do Roberta Niesyczyńskiego (PR3) i Patrycji Kapłon (PR3), a brązowe do Daniela Weltera (PR2), Łukasza Matyi (PR3), Jolanty Majki (PR2)(Start Szczecin) i Arkadiusza Skrzypińskiego (PR1) (Start Szczecin), który jeszcze niedawno rywalizował w handbike. Tuż za nim uplasował się klubowy kolega Michał Breczko.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 16.01.2020 09:34
28 zawodników poleciało do Belek
autor: pogonszczecin.pl28 zawodników Pogoni Szczecin wyruszyło na zgrupowanie do Belek w Turcji. Obóz potrwa do 28 stycznia.

W kadrze nie znaleźli się Zvonimir Kozulj, Kacper Kozłowski, Marcel Wędrychowski, Maciej Żurawski i Oskar Kalenik. Wszyscy będą w najbliższym czasie przechodzić rehabilitację. Do Belek udał się za to Kamil Drygas, który będzie na miejscu pracował z fizjoterapeutami. - Jest na finiszu rehabilitacji typowo pozabiegowej. Przed nim start treningów motorycznych, które mają odbudowywać siłę mięśniową i czucie piłki - mówi doktor Bartosz Paprota.
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki
piłka ręczna / Pozostałe rozgrywki aszn - 14.01.2020 14:48
Sandra SPA Cup Gryfice 2020
autor: Kuba HajdukW cieniu trwających Mistrzostw Europy drużyny PGNiG Superligi przygotowują się do drugiej rundy rozgrywek. Już w najbliższy weekend (17-18 stycznia) w Gryficach odbędzie się kolejna edycja turnieju 'Sandra SPA Cup'.

Do rywalizacji przystąpią cztery drużyny Superligi. Poza gospodarzami, czyli Sandra SPA Pogonią Szczecin wystąpią takie drużyny jak NMC Górnik Zabrze, Chrobry Głogów oraz Energa MKS Kalisz. Turniej odbędzie się w hali Gryf Arena w Gryficach (ul. Piłsudskiego 35). Czas gry: 2x30 min (+10 min przerwa).
piłka nożna / III liga skryba1213 - 14.01.2020 11:15
Gwardia rozpoczęła przygotowania
autor: FB Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin rozpoczęła przygotowania do wiosennych spotkań III ligi.

Gwardziści w piątek przeszli testy wytrzymałościowe w  formie Beep Testu. Podopieczni Łukasza Drożdżala do rozgrywek będą przygotowywać się na koszalińskich obiektach, sztucznym boisku, hali oraz siłowni. Koszalinianie swój pierwszy mecz kontrolny rozegrają w sobotę 18 stycznia w Gdyni, gdzie ich rywalem będzie drugoligowy Gryf Wejherowo. Zespół z Fałata po rundzie jesiennej zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 15 punktów.
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga TUPACK - 12.01.2020 22:26
Flota wznowiła treningi
autor: SkibekPierwszy zespół Floty Świnoujście wznawił zajęcia. We wtorek 14 stycznia 2020, o godzinie 19:00 drużyna seniorów odbyła pierwszy trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy amfiteatrze w Świnoujściu. W zajęciach uczestniczyło 17 zawodników, w tym dwie nowe, aczkolwiek znajome, twarze. Byli to: znany z występów w Vinecie Wolin i Hutniku Szczecin Adrian Skorb (rocznik 1996) oraz młody junior, wychowanek Fali Międzyzdroje, ostatnio grający w Błękitnych Wronki - Aleks Poskart (2003). Marek Hajdukiewicz, Szymon Rogowski i Dawid Trafalski otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

piłka nożna / IV liga tasia - 12.01.2020 21:41
OKS Goleniów triumfuje w Memoriale
autor: W. PieczyńskiSześć drużyn zagrało w 11. halowym turnieju piłkarskim „Memoriał Zygmunta Kopaczewskiego”, który został rozegrany w sobotę w hali OSIR w Goleniowie.
Drużyny rywalizowały systemem gry „każdy z każdym”, zatem kibice, którzy dosyć licznie zgromadzili się na trybunach obejrzeli 15. spotkań. Układ meczów ułożył się tak, że o triumfie w memoriale decydowało przedostatnie spotkanie, w którym zmierzyły się zespoły OKS Goleniów oraz Iny Goleniów.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 12.01.2020 12:11
Cibicki zawodnikiem Pogoni
autor: pogonszczecin.pl Paweł Cibicki zawodnikiem Pogoni Szczecin!

Paweł Cibicki dołączył do Pogoni Szczecin na zasadzie transferu definitywnego z angielskiego Leeds United. Zawodnik podpisał 3,5-letni kontrakt z Dumą Pomorza. Piłkarz urodził się 9 stycznia 1994 w Malmö. Kilka dni temu obchodził więc 26. urodziny. Mierzy 183 cm i gra na pozycji napastnika. Jego rodzice są Polakami, a on sam ma obywatelstwa Szwecji i Polski. Występował także w kadrach młodzieżowych obu krajów. Częściej reprezentował „Trzy Korony”. Ze Szwedami zagrał m.in. na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w 2017 roku w Polsce.
piłka nożna / III liga Fan1946 - 12.01.2020 11:35
Pierwszy sparing biało-niebieskich
Wczoraj (11.01) wszyscy sympatycy Kotwicy Kołobrzeg mieli pierwsza okazję do tego, aby podglądać stan przygotowań drużyny do nowej rundy wiosennej. To za sprawą rozegranego sparingu w którym rywalem był 'sąsiad z za miedzy' drużyna Bałtyku Koszalin. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla kołobrzeżan. Wszystkie bramki wpadły w pierwszej połowie spotkania w bardzo krótkim odstępie czasowym.

Pierwszą okazję do radości miał Przemysław Szur, który w 19 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzut wolnego przez Michała Ciarkowskiego skierował głową piłkę do siatki. W 20 minucie, wyniku przechwytu w środku pola i wyprowadzeniu szybkiego i skutecznego ataku na listę strzelców w 20 minucie wpisał się nie kto inny jak Dawid Retlewski. Trzecią bramkę dla Kotwicy z dośrodkowania i rykoszecie bramkarza rywali, zdobył zawodnik testowany w 23 minucie.