piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 08.12.2019 22:13
Pogoń znów liderem
autor: K.GrzeszkowiakPiłkarze Pogoni Szczecin pokonali na własnym stadionie Piasta Gliwice 1:0 i wrócili na pozycję lidera Ekstraklasy. Szczecinianie prowadzenie objęli już na początku spotkania i nie oddali go do końca. I choć pierwsza połowa nie dostarczyła kibicom zgromadzonym w te deszczowe popołudnie na stadionie przy Twardowskiego zbyt wielu emocji, to w drugiej odsłonie spotkania było już dużo ciekawiej.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet kempes7 - 08.12.2019 16:30
Martyna Łukasik: Walczymy do końca, nieważny wynik
autor: aszefBKS Stal Bielsko-Biała bez szans w starciu z Grupą Azoty Chemikiem Police. Nie tak przecież dawny mistrz Polski i aktualny lider tabeli w Lidze Siatkówki Kobiet w trzech partiach poradził sobie z piątym obecnie zespołem. Nie wszystko jednak szło tak, jak sobie gospodynie życzyły. - Nasz zespół ma to do siebie, że czasem późno się rozkręca - przyznała po końcowym gwizdku sędziów atakująca policzanek, Martyna Łukasik (na zdj. obok).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet kempes7 - 08.12.2019 14:08
Nie ma mocnych na Chemika w LSK
autor: http://www.chemik-police.com/Kolejny mecz i kolejne, piękne zwycięstwo w Lidze Siatkówki Kobiet odniosła Grupa Azoty Chemik Police. Zespół tureckiego szkoleniowca w trzech partiach z kwitkiem odprawił piątą drużynę w tych rozgrywkach, BKS Stal Bielsko-Biała w setach do 14, 23 i 18. Jako jedyny zespół nie posmakował jeszcze przegranej. Licząc mecze rozegrane awansem, zwyciężył już w 11 potyczkach pod rząd. Seria bardzo okazała i wcale nie oznacza, że nastąpi rychły koniec.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 07.12.2019 23:31
Lider poszukiwany
autor: pogonszczecin.pl Remis w Gdyni podrażnił Portowców, którzy stracili pierwszą lokatę w lidze. Jutro będą mogli odzyskać prowadzenie, jeśli pokonają aktualnych mistrzów Polski. Szczecinian czeka na pewno trudne zadanie. Piast Gliwice może nie jest tym samym zespołem co przed rokiem. Gliwiczanie nie przegrali jednak z Portowcami od ponad dwóch lat. Początek niedzielnego meczu o godzinie 15.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 07.12.2019 22:22
Spadkowicz pokonany w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOMamy sobotę 7 grudnia 2019 roku, w Gryfinie gramy ostatni już w tym roku mecz o mistrzostwo II Ligi Pomorskiej, a przeciwnikiem naszym jest nie byle kto, spadkowicz z I ligi, MKS Sambor Tczew.

Zagraliśmy w następującym składzie:
Słomczyński Grzegorz, Gołofit Paweł, Dobko Dawid - Prokopczyk Kamil 5, Kręcki Przemysław 5, Lasko Rafał 3, Słodkowski Jakub 3, Tołyż Szymon 2, Jezierski Marek 1, Tołyż Przemysław 1, Matoszko Tomasz 1, Łobos Przemysław 1, Dyzmański Bartosz 1, Klemens Michał, Jurkiewicz Mateusz, Bujnowski Jakub.

- Ale emocje, dawno takiego meczu w Gryfinie nie widziałem - przyznał tuż po końcowej syrenie trener KPR-u Blejkan Gryfino, Arkadiusz Augustyniak.

Więcej w materiale poniżej.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 07.12.2019 12:22
Rewalandia 2019
Niezwykle ciekawie zapowiada się XIX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Rewalandia 2019 im. Stanisława Mamińskiego. Do rywalizacji w kategorii U-13, która rozpocznie się w piątek 13 grudnia o godzinie 14:45 w hali sportowo-widowiskowe j w Rewalu zgłosiło się 16 bardzo dobrych drużyn z całej Polski:
Pogoń Szczecin, Lech Poznań, Górnik Zabrze, Escola Varsovia, Warta Poznań, Radunia Stężyca, UKS Gol Brodnica, Arkonia Szczecin, Gedania Gdańsk, Warta Gorzów Wlkp., Bałtyk Koszalin, FASE Szczecin, Olympic Wrocław, Kotwica Kołobrzeg, Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra oraz drużyna gospodarzy Wybrzeże Rewalskie Rewal.
inne / inne sporty
inne / inne sporty Musachi - 06.12.2019 07:07
Mikołajkowy turniej karate
autor: SamurajW sobotę 7 grudnia 2019r. w Szczecinie odbędzie się XXI edycja organizowanego przez Klub Karate Samuraj Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego w Karate Olimpijskim. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b. Uroczyste rozpoczęcie Turnieju jest zaplanowane na  godzinę 10.00.

piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga yodastars - 05.12.2019 16:11
Błękitni odpadają z Pucharu Polski
autor: FB Błękitni Stargard
Wynikiem 1-2 kończy się przygoda Błękitnych Stargard w tegorocznych rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. W 1/8 finału gospodarze musieli uznać wyższość pierwszoligowej Stali Mielec. W pierwszej połowie gole zanotowali Adrian Paluchowski i dla miejscowych Piotr Kurbiel, z kolei w drugiej części spotkania bramkę dającą zwycięstwo zdobył Mateusz Mak. Podopiecznym Adama Topolskiego brakowało dziś skutecznego wykończenia sytuacji i odrobiny szczęścia pod bramką rywala co uniemożliwiło doprowadzenia do dogrywki zawodów.

Pierwsze 20 minut spotkania upłynęło pod znakiem badania sił obu drużyn i fizycznej grze w środku pola. Sposobem Błękitnych na zaskoczenie obrony rywala były długie piłki zagrywane górą za plecy obrońców, natomiast Mielczanie próbowali prostopadłymi podaniami złamać szyki defensywne przeciwnika.