piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy -
Błękitni wygrywają (juniorzy młodsi)
Po zaciętym i wyrównanym meczu Błękitni Stargard pokonali KP Police 1:0 po strzale pięknym strzale Łukasza Krawczyk.

Błękitni osłabieni brakiem kilku zawodników wszyli na mecz bardzo zmotywowani.
Pierwsze min meczu to walka w środku pola. Pierwszą groźną akcje stworzyli Błękitni, kiedy to Krawczyk był sam na sam z bramkarzem KP, lecz nie zdołał go pokonać. Ten sam zawodnik miał jeszcze jedną wyśmienita sytuację, ale także nie zdołał trafić do bramki rywala.
Przełomowym momentem była akcja kiedy to rzut rożny wykonywali Błękitni Stargard. Wawszczyk dośrodkował w pole karne piłką trafiła na głowę Nowaka ten zgrał ją na 5 m a tam piękną przewrotką popisał się Krawczyk. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.

Na druga połowę Błękitni wyszli z jeszcze większym animuszem do gry. Choć KP atakowało to ich ataki były zatrzymywane przez naszych obrońców na prawej stronie. Bardzo dobrze spisywał sie Szostak który zatrzymywał ataki Policzan.
Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i podopieczni K.Kapuścińskiego mogli cieszyć sie z 3 pkt.