ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
autor: MusachiW sobotę 02.12.2023r. w hali sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b w Szczecinie odbył się XXV Mikołajkowy Turniej Karate 'Samuraj Cup', którego organizatorem był Klub Karate Samuraj Szczecin.

Do rywalizacji w konkurencjach tor sprawności, kata i kumite zgłoszonych zostało 187 zawodników reprezentujących 7 klubów z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego: Kostrzyński Klub Karate, UKS Kamikaze Gryfino, LUKS Karate Goleniów, Kamikaze Szczecin, UKS Karate Funakoshi do Szczecin, UKS Polsko-Amerykańskich Szkół, KK Samuraj Szczecin.
Turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Miasta Szczecin, a Prezydent Piotr Krzystek objął go Honorowym Patronatem.
W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce i Puchar Prezydenta Miasta Szczecin zdobył Klub Samuraj Szczecin przed Klubem Kamikaze Szczecin i UKS Polsko-Amerykańskich Szkół.
Turniej Mikołajkowy jest jednym z najstarszych w Szczecinie. W niedzielę zostały rozegrane zawody, które odbyły się po raz 25 i wielu dzisiejszych mistrzów stawiało na nim swoje pierwsze kroki.


Wyniki Toru sprawności fizycznej (miejsca 1-3)

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy do 7 l
1. Bogusław Krahel - Samuraj Szczecin
2. Aleksander Michalak - Kamikaze Szczecin
3. Antoni Malutko - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta do 7 l
1. Inka Bartczak- UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Kseniya Pilets - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Kinga Mielczarek - Kostrzyński Klub Karate

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 8 l
1. Jan Jaroszewski - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Jakub Kardasz - Samuraj Szczecin
3. Aleksander Marczak - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 8 l
1. Zuzanna Głoćko - UKS PASP Szczecin
2. Emilia Sabalska - UKS PASP Szczecin
3. Amanda Chojnacka - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 9 l
1. Paweł Gąciarz - Samuraj Szczecin
2. Igor Wiktorzak - Samuraj Szczecin
3. Ksawier Sobkowiak - Kostrzyński Klub Karate

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 9 l
1. Hanna Markowska - Samuraj Szczecin
2. Hanna Żych - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Laura Zakrzewska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 10 l
1. Mieszko Rasiński - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Jan Tomczyk - Samuraj Szczecin
3. Franciszek Bednarz - UKS Funakoshi-do Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 10 l
1. Joanna Modranka - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Kaja Wilk - Kamikaze Szczecin
3. Alicja Dawid - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 11 l.
1. Tymon Sokołowski - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Jan Kulikowski - Samuraj Szczecin
3. Błażej Wardak - UKS Funakoshi-do Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 11 l
1. Maja Sabalska - Samuraj Szczecin
2. Zofia Kępa - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Natasza Mazurkiewicz - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 12-13 l
1. Hanna Gabryelska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Maria Piekarska - Kamikaze Szczecin
3. Małgorzata Masalska - UKS Funakoshi-do Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Młodzicy 12-13 l.
1. Krzysztof Falba - Samuraj Szczecin
2. Wiktor Strzyżewski - Samuraj Szczecin
3. Borys Kawczyński - UKS PASP Szczecin

Wyniki konkurencji Kata

Kata indywidualnie Dziewcząt do 7 lat
1. Kinga Mielczarek - Kostrzyński Klub Karate
2. Marcela Siwak - Kostrzyński Klub Karate
3. Alicja Mastylak - Kamikaze Szczecin
3. Stefania Artuszenko - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Chłopców do 7 lat
1. Piotr Opioła - Kamikaze Szczecin
2. Stepan Ruban - Kamikaze Szczecin
3. Wojciech Szewczyk - Kostrzyński Klub Karate
3. Sławomir Kozak - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt do 8 lat
1. Emilia Sabalska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Ewa Rzelepień - Kamikaze Szczecin
3. Zuzanna Głoćko - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Barbara Olszyńska - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Chłopców do 8 lat
1. Maksymilian Piaseczny - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Karol Witczak - Kamikaze Szczecin
3. Antoni Kowalik - Samuraj Szczecin
3. Borys Turczański - Samuraj Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 9 lat
1. ZuzannaFabisiak - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Dorota Mielczarek - Kostrzyński Klub Karate
3. Maja Sarzyńska - Kamikaze Szczecin
3. Eliza Dec - Kostrzyński Klub Karate

Kata indywidualnie Chłopców 9 lat 9 kyu
1. Kacper Kandar - Kamikaze Szczecin
2. Bruno Wachowski - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Tomasz Maślak - Kamikaze Szczecin
3. Hordii Yaremenko - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Chłopców 9 lat +8 kyu
1. Ignacy Pietryka - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Paweł Gąciarz - Samuraj Szczecin
3. Filip Guzierowicz - Kamikaze Szczecin
3. Igor Wiktorzak - Samuraj Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 10-11 lat 9-8 kyu
1. Hanna Żmijewska - Kostrzyński Klub Karate
2. Aleksandra Maruszczak - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Zofia Kępa - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Małgorzata Wardak - UKS Funakoshi-do Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 10-11 lat +7 kyu
1. Lena Adaśko - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Maja Sabalska - Samuraj Szczecin
3. Nadia Nowak - Kamikaze Szczecin
3. Kaja Wilk - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Chłopców 10-11 lat 9-8 kyu
1. Franciszek Bednarz - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Błażej Wardak - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Mieszko Rasiński - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Nikolas Duczek - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Kata indywidualnie Chłopców 10-11 lat +7 kyu
1. Jan Siuta - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Michał Borowski - Kostrzyński Klub Karate
3. Jan Kulikowski - Samuraj Szczecin
3. Kacper Żochowski - Samuraj Szczecin

Kata indywidualnie Młodziczek 12-13 lat 9-7 kyu
1. Weronika Gołembiewska - Samuraj Szczecin
2. Małgorzata Masalska - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Agata Steblewska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Maria Piekarska - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Młodziczek 12-13 lat +6 kyu
1. Inga Szeja - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Lena Górniak - Samuraj Szczecin
3. Hanna Bąk - Samuraj Szczecin
3. Hanna Gabryelska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Kata indywidualnie Młodzików 12-13 lat 9-7 kyu
1. Mateusz Przęczka - Kamikaze Szczecin
2. Grzegorz Wrzeszcz - Samuraj Szczecin
3. Antoni Gruca - Samuraj Szczecin
3. Borys Kawczyński - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Kata Indywidualnie Młodzików 12-13 lat +6 kyu
1. Oskar Urbaniak - Kamikaze Szczecin
2. Robert Berner - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Mateusz Surma - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Wiktor Strzyżewski - Samuraj Szczecin

Kata indywidualnie Kadetek 14-15 lat
1. Klaudia Prodan - Kamikaze Szczecin
2. Honorata Skłucka - Samuraj Szczecin
3. Alicja Gabryelska - Samuraj Szczecin

Kata indywidualnie Kadetów 14-15 lat
1. Mateusz Filon - Kamikaze Szczecin
2. Tymur Korsun - Kamikaze Szczecin
3. Wiktor Steblewski - Samuraj Szczecin
3. Alan Kwieciński - Kamikaze Szczecin

Wyniki konkurencji Kumite

Kumite indywidualnie dziewcząt 10-11 lat 9-8 kyu
1. Hanna Markowska - Samuraj Szczecin
2. Zofia Kępa - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Julia Cymmerman - Kamikaze Szczecin

Kumite indywidualnie dziewcząt 10-11 lat +7 kyu
1. Maja Sabalska - Samuraj Szczecin
2. Varwara Ruban - Kamikaze Szczecin
3. Kaja Wilk - Kamikaze Szczecin

Kumite indywidualnie chłopców 10-11 lat -35kg
1. Mateusz Gutkowski - Kamikaze Szczecin
2. Tymon Sokołowski - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Maksymilian Mazurek - Samuraj Szczecin
3. Igor Wiktorzak - Samuraj Szczecin

Kumite indywidualnie chłopców 10-11 lat +35kg
1. Dymitr Wozniuk - UKS Kamikaze Gryfino
2. Platon Kovalenko - UKS Kamikaze Gryfino
3. Michał Piotrowski - Kamikaze Szczecin

Kumite indywidualnie Młodziczek 12-13 lat -48kg
1. Hanna Gabryelska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
2. Weronika Gołembiewska - Samuraj Szczecin
3. Agata Steblewska - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół

Kumite indywidualnie Młodziczek 12-13 lat +48kg
1. Lena Górniak - Samuraj Szczecin
2. Inga Szeja - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Hanna Olewnik - UKS Polsko-Amerykańskich Szkół
3. Hanna Bąk - Samuraj Szczecin

Kumite indywidualnie Młodzików 12-13 lat -45 kg
1. Wiktor Strzyżewski - Samuraj Szczecin
2. Antoni Gruca - Samuraj Szczecin
3. Lev Katsoev - Kamikaze Szczecin

Kumite indywidualnie Młodzików 12-13 lat +45kg
1. Krzysztof Falba - Samuraj Szczecin
2. Mateusz Przęczka - Kamikaze Szczecin
3. Oskar Urbaniak - Kamikaze Szczecin
3. Grzegorz Wrzeszcz - Samuraj Szczecin

Kumite indywidualnie Kadetek 14-15 lat Open
1. Julia Znaniec - Kamikaze Szczecin
2. Patrycja Leciejewska - Samuraj Szczecin
3. Weronika Bożyczko - Samuraj Szczecin
3. Alicja Gabryelska - Samuraj Szczecin

Kumite indywidualnie Kadetów 14-15 lat -57 kg
1. Mateusz Filon - Kamikaze Szczecin
2. Olek Piotrowski - Kamikaze Szczecin
3. Wiktor Steblewski - Samuraj Szczecin
3. Oskar Halec - Kamikaze Szczecin


Wyniki konkurencji Kata drużynowe

Kata drużynowe Dziewcząt do 9 lat
1. Samuraj Szczecin 1
2. Samuraj Szczecin 2
3. Kostrzyński Klub Karate 2
3. Samuraj Szczecin

Kata drużynowe Chłopców do 9 lat
1. Kostrzyński Klub Karate 1
2. UKS Polsko-Amerykańskich Szkół 3
3. Samuraj Szczecin 10
3. Samuraj Szczecin 8

Kata drużynowe Dziewcząt 10-11 lat
1. UKS Funakoshi-do Szczecin 1
2. UKS Polsko-Amerykańskich Szkół 4
3. Kostrzyński Klub Karate 3

Kata drużynowe Chłopców 10-11 lat
1. UKS Funakoshi-do Szczecin 2
2. Samuraj Szczecin 6
3. Samuraj Szczecin 9

Kata drużynowe Dziewcząt 12-15 lat
1. Samuraj Szczecin 3
2. Samuraj Szczecin 4
3. Samuraj Szczecin 7
źródło: Ryszard Kulikowski
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Ryszard Tarasiewicz now »
4 » Kosta Runjaić przestał  »
mecze:
18 » Polski Cukier Kluczevia »
15 » Pogoń Barlinek-Drawa Dr »
14 » Ina Ińsko-Sokół Pyrzyce
13 » Jedność Tuczno-Drzewiar »
12 » Wieża Postomino-Darłovi »
12 » Ina Recz-Orzeł Bierzwni »
12 » Orzeł Łoźnica-Sparta Gr »
11 » Iskra Białogard-Gryf Po »
11 » Biali Sądów-Błękitni II »
10 » Pogoń Wierzchowo-Zawisz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
AMarena3D creativ
KibicZBlis... marekperec
rwnetora Vukovic
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151688
• newsów: 78104
• użytkowników: 81077
• komentarzy: 1172899
• zdjęć: 895234
• relacji: 40602
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies