ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Klasyfikacja strzelców Klasy A grupa 6
21 - Wolny O. (Ina R.)
19 - Szulik F. (Iskra P.), Walczak F. (Iskra P.)
14 - Jędrasik W. (Ina R.)
13 - Tomaszewski S. (Iskra P.)
11 - Deurloo M. (Orkan), Kornatko M. (Skrzydlaci), Pabich G. (Ina R.)
10 - Surdacki S. (Ina N.)
9 - Woźniak K. (Błękitni), Ziółkowski M. (Czarni)
8 - Banasiak B. (Błękitni), Jackowski O. (Ina N.), Pawlak K. (Klon), Zbyszewski D. (Korona)
7 - Górniak K. (Iskra L.), Kotwas T. (Ina R.), Szybkowski J. (Błękitni), Tazow B. (Sokół)

6 - Daniel K. (Orkan), Dwojewski A. (Iskra L.), Dybaś T. (Korona), Kowalczyk Sz. (Błękitni), Literski A. (Calisia II), Michalski A. (Calisia II), Pawlak B. (Ina R.), Zaborowski D. (Orkan)

5 - Burger R. (Świt), Gucia M. (Iskra L.), Kuś M. (Ina N.), Ligęza J. (Sokół), Pietras Ł. (Klon), Skory M. (Iskra P.), Szulgo P. (Iskra L.), Tylka M. (Świt), Wachowicz M. (Korona), Walusiak T. (Klon), Wojtowicz A. (Świt)

4 - Golec K. (Orkan), Hermanowicz Mar. (Klon), Jasiński D. (Calisia II), Lubiński M. (Iskra L.), Przyborek P. (Klon), Rychter T. (Pomorzanin), Tomporowski R. (Czarni), Wolny K. (Ina R.), Wychowaniec D. (Świt)

3 - Baryło P. (Iskra L.), Bieganowski J. (Korona), Bożek P. (Iskra P.), Domaradzki F. (Klon), Donifacy R. (Czarni), Gibała R. (Klon), Góralczyk Sz. (Świt), Hładoniuk J. (Pomorzanin), Płotek J. (Ina N.), Podolak Woj. (Ina N.), Przytuła K. (Klon), Pyrih R. (Iskra L.), Skórka J. (Orkan), Taratajcio R. (Świt), Wiktorski A. (Iskra L.), Wiśniewski R. (Orkan), Zamrzycki K. (Ina N.), Zbyszewski Ł. (Korona), Żak S. (Calisia II)

2 - Bachorski M. (Ina N.), Bachorski P. (Ina N.), Bieńko D. (Błękitni), Cieszyński M. (Calisia II), Drzymała T. (Świt), Dziekoński A. (Skrzydlaci), Garbicz M. (Świt), Gicewicz M. (Korona), Horosz M. (Iskra L.), Kacperski W. (Iskra L.), Kapiński A. (Korona), Klimczak J. (Świt), Kośmider Prz. (Sokół), Kozłowski D. (Czarni), Leończuk P. (Pomorzanin), Lewandowski Paw. (Klon), Margas G. (Iskra L.), Mazur P. (Skrzydlaci), Młynarczyk P. (Calisia II), Młynarczykowski Jak. (Ina R.), Obiała M. (Ina N.), Odzioba P. (Orkan), Podolak Wal. (Ina N.), Preis K. (Korona), Stefaniak A. (Ina R.), Szczęsny M. (Ina N.), Szklarkowski R. (Skrzydlaci), Sztylka M. (Czarni), Ukham S. (Skrzydlaci), Wasiak A. (Calisia II), Wejman N. (Pomorzanin), Wojtuszko B. (Ina R.), Wolny P. (Ina R.), Woźniak K. (Błękitni), Woźniak P. (Błękitni)

1 - Adamczyk K. (Sokół), Bodnar Sz. (Calisia II), Chałupnik D. (Korona), Chorążyczewski R. (Iskra L.), Czerwiński A. (Iskra P.), Depcik K. (Pomorzanin), Dratwa W. (Pomorzanin), Dukindorf G. (Klon), Dziekoński C. (Skrzydlaci), Dziekoński F. (Skrzydlaci), Dziemidowicz K. (Klon), Filipiak W. (Calisia II), Hojan F. (Czarni), Kiłoczko B. (Ina R.), Kociuba M. (Korona), Kotniewicz B. (Iskra P.), Kujak K. (Orkan), Lasota M. (Calisia II), Lewandowski E. (Klon), Lipski M. (Klon), Łuczak M. (Ina R.), Majewski Sz. (Klon), Nowakowski Kon. (Korona), Papierski K. (Iskra P.), Paprota Ł. (Korona), Pawluczuk M. (Calisia II), Rajszel M. (Czarni), Różycki B. (Calisia II), Siekierzycki D. (Ina R.), Skuratowski J. (Czarni), Staniec M. (Błękitni), Sudoł F. (Iskra P.), Szulik F (Ina N.), Szulik T. (Iskra P.), Twardowski M. (Ina N.), Wasiluk L. (Czarni), Wierucki J. (Pomorzanin), Wiliński R. (Korona), Witczak M. (Czarni), Worach R. (Pomorzanin), Woźniak A. (Błękitni), Zazula K. (Korona), Żugaj W. (Ina N.)
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka ręczna/ligi kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Sensation Kotwica Koło »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kempes7 YamahaGo
gości: 4
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143364
• newsów: 77003
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151717
• zdjęć: 862035
• relacji: 40143
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies