ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa -
Klasyfikacja strzelców po 5. kolejkach A Klasy gr.2
Strzelcy:
7 - Konrad Wochna (Dąbrovia Stara Dąbrowa),
6 - Patryk Sobański (Masovia Maszewo), Krzysztof Wiak (Spójnia Świdwin),
5 - Daniel Karasiak (Masovia Maszewo), Karol Kubacki (Radowia Radowo Małe), Radosław Machalski (Radowia Radowo Małe), Patryk Michota (Ikar Krosino), Kamil Stasiak (Rolpol Chlebowo),
4 - Patryk Kubiak (Masovia Maszewo), Charles Nwaogu (Sparta Węgorzyno), Adrian Sochaj (Ikar Krosino), Dawid Szkołuda (Jastrząb Łosośnica),
3 - Szymon Dębowczyk (Masovia Maszewo), Patryk Kubiak (Dąb Dębice), Kamil Mikulski (Orkan Dalewo), Paweł Sochanek (Sparta Węgorzyno), Jacek Talarowski (Radowia Radowo Małe),
2 - Robert Adamski (Radowia Radowo Małe), Kamil Chłopecki (Orkan Dalewo), Miłosz Ciechanowski (Radowia Radowo Małe), Mateusz Domaradzki (Masovia Maszewo), Mateusz Jabłonowski (Sparta Węgorzyno), Jakub Jackowiak (Masovia Maszewo), Adam Kossakowski (Spójnia Świdwin), Filip Kurlapski (Spójnia Świdwin), Konrad Michalik (Radowia Radowo Małe), Adam Omelaniuk (Płomień Lisowo), Jakub Piątkowski (Sparta Węgorzyno), Dawid Retmańczyk (Dąb Dębice), Rafał Siudziński (Orkan Dalewo), Daniel Skrzypski (Redłovia Redło), Bartosz Skwarzyński (Masovia Maszewo), Sebastian Stasiak (Rolpol Chlebowo), Krzysztof Szyszkowski (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Hubert Wiak (Spójnia Świdwin), Konrad Woźniak (Jastrząb Łosośnica),
1 - Bartosz Bartnicki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Mariusz Bartosiewicz (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Wojciech Domański (Jastrząb Łosośnica), Piotr Doniecki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Mariusz Jakubowski (Sparta Węgorzyno), Bartosz Jurzysta (Jastrząb Łosośnica), Przemysław Kozakowski (Dąb Dębice), Bartosz Kulikowski (Spójnia Świdwin), Adrian Lisowski (Redłovia Redło), Daniil Malikov (Sparta Węgorzyno), Szymon Martula (Radowia Radowo Małe), Kamil Pieda (Ikar Krosino), Tomasz Pieńkowski (Płomień Lisowo), Rafał Piliński (Redłovia Redło), Patryk Przebinda (Sparta Węgorzyno), Patryk Raczyński(Dąb Dębice), Rafał Radawiec (Dąb Dębice), Kacper Siedlecki (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Filip Szczyrba (Jastrząb Łosośnica), Andrzej Śpicha (Ikar Krosino), Hubert Wochna (Dąbrovia Stara Dąbrowa), Fabian Zaborowski (Masovia Maszewo), Kacper Zmysłowski (Spójnia Świdwin).

Samobójcze: 1 - Yurii Chornyi (Płomień Lisowo) dla Rolpolu Chlebowo Bartosz Skwarzyński (Masovia Maszewo) dla Jastrzębia Łosośnica

Strzelcy według drużyn:
Dąb Dębice: 3 - Patryk Kubiak, 2 - Dawid Retmańczyk, 1 - Przemysław Kozakowski, Patryk Raczyński, Rafał Radawiec

Dąbrovia Stara Dąbrowa: 7 - Konrad Wochna, 2 - Krzysztof Szyszkowski, 1 - Bartosz Bartnicki, Mariusz Bartosiewicz, Piotr Doniecki, Kacper Siedlecki, Hubert Wochna

Ikar Krosino: 5 - Patryk Michota,4 - Adrian Sochaj, 1 - Kamil Pieda, Andrzej Śpicha

Jastrząb Łosośnica: 4 - Dawid Szkołuda, 2 - Konrad Woźniak, 1 - Wojciech Domański, Bartosz Jurzysta, Filip Szczyrba + bramka samobójcza

Masovia Maszewo: 6 - Patryk Sobański, 5 - Daniel Karasiak, 4 - Patryk Kubiak, 3 - Szymon Dębowczyk, 2 - Mateusz Domaradzki, Jakub Jackowiak, Bartosz Skwarzyński, 1 - Fabian Zaborowski

Orkan Dalewo: 3 - Kamil Mikulski, 2 - Kamil Chłopecki, Rafał Siudziński

Płomień Lisowo: 2 - Adam Omelaniuk, 1 - Tomasz Pieńkowski

Radowia Radowo Małe: 5 - Karol Kubacki, Radosław Machalski, 3 - Jacek Talarowski, 2 - Robert Adamski, Miłosz Ciechanowski, Konrad Michalik, 1 - Szymon Martula

Redłovia Redło: 2 - Daniel Skrzypski, 1 - Adrian Lisowski, Rafał Piliński

Rolpol Chlebowo: 5 - Kamil Stasiak, 2 - Sebastian Stasiak + bramka samobójcza

Sparta Węgorzyno: 4 - Charles Nwaogu, 3 - Paweł Sochanek, 2 - Mateusz Jabłonowski, Jakub Piątkowski, 1 - Mariusz Jakubowski, Daniil Malikov, Patryk Przebinda,

Spójnia Świdwin: 6 - Krzysztof Wiak, 2 - Adam Kossakowski, Filip Kurlapski, Hubert Wiak, 1 - Bartosz Kulikowski, Kacper Zmysłowski
źródło: https://spartawegorzyno.futbolowo.pl
 
MundialTyper

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2023 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Mateusz Piotrowski grac »
1 » Kasta II Szczecin poszu »
1 » Adam Nagórski wraca do  »
1 » Łukasz Kondraciuk zawod »
mecze:
5 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
4 » Dąb Dębno-Hutnik Szczec »
2 » Płomień Myślino-Astra U »
1 » HydroTruck Radom-Górnik »
1 » Futsal Szczecin-BestDri »
1 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
1 » Czarni II Szczecin-Ehrl »
1 » Gwiazda Żalęcino-Klucze »
1 » Zefir Wyszewo-GKS Manow »
1 » SALOS Szczecin JS-Okręt »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3038
• imprez: 143364
• newsów: 76999
• użytkowników: 80319
• komentarzy: 1151715
• zdjęć: 862035
• relacji: 40140
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2023 - by ligowiec team
Polityka Cookies