Błękitni Stargard sezon 2021/22
Po spadku z II ligi kibice ale i chyba same władze klubu liczyły na wyższą lokatę i lepszy styl drużyny ze Stargardu.

Początek sezonu zapowiadał że zespół prowadzony przez Macieja Sayeda szybko podniesie się z klęski poprzedniego sezonu. W sierpniu i I połowie września Błękitni odnieśli 5 wygranych 2 remisy i przegrali ze Świtem Skolwin. II połowa września i październik to seria która obniżyła miejsce w tabeli 2 remisy 4 porażki 2 wygrane. O ile przegrane z Kotwicą i Olimpią Grudziądz można jakoś wytłumaczyć. To już porażka z Sokołem Kleczew a tym bardziej 1-6 z Unią Janikowo nie wróżyły nic dobrego.
Rok 2021 stargardzianie zamknęli grając w kratkę. Pokonali 1-0 Elanę przegrali 2-0 w Skalmierzycach, Wysoko pokonali (5-1) Bałtyk Koszalin ,by przed zimą przegrać u siebie 0-1 z Polonią Środa WLKP. Marcowa wiosna znów rozpoczęła się od zwycięstw . W Starogardzie Błękit pokonał aż 0-4 miejscowy KP. Zremisował w Gniewinie 1-1 i w dobrym stylu zrewanżował się Świtowi na ich boisku wygrywając 1-4. Drugiego kwietnia i nie był to pryma aprylisowy żart Błękitni przegrali z najsłabszą drużyną ligi w derbach Stargardu. Kluczevia wygrała 2-1. Stało się jasne że Stargard może zapomnieć o czymś więcej niż III liga. Zresztą cały kwiecień to tylko 1 zwycięstwo w Bydgoszczy 1 remis w Gdyni i 2 porażki 2-0 w Jarocinie oraz
Kompromitacja w Stargardzie 1-4 w Sokołem Kleczewo. Trener zaczął wprowadzać do zespołu coraz więcej młodych zawodników w celu ogrania ich na III ligowych boiskach.
Brak doświadczenia boiskowego szybko pokazał miejsce w szeregu piłkarzom Błękitnych. Maj i czerwiec to już tylko dogranie sezonu w tym czasie 1 zwycięstwo nad Pogonią II Szczecin po bardzo ciekawym i pełnym walki meczu. Grający w 10 Błękitni potrafili ambitnie walczyć i wygrali 2-1. Walkower z Elaną Toruń dodał jeszcze 3 punkty. Ponadto wysokie porażki 4-1 z Przodkowem 1-4 ze Skalmierzycami 1-2 z Unią Janikowo oraz na zakończenie ze spadkowiczem Bałtykiem Koszalin 3-2. Młodzież nabrała doświadczenia zdobyła potrzebne minuty poznała III ligowe realia oby to zaprocentowało w nowym sezonie.

Błękitni Stargard w liczbach :
Miejsc 9. na co wpłynęło 13 wygranych 6 remisów i 15 porażek. Bilans bramkowy 48:54 suma punktów to 45. To chyba nie był szczyt marzeń.

Konrad Skuza 1-0
Dominik Sasiak 32-0
Marcin Konopski 3-0
Paweł Pelikan 10-0
Bartłomiej Zdunek 22-1
Jakub Sawczak 30-0
Maciej Liśkiewicz 25-3
Vadym Novikov 7-0