piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga -
Koniec marzeń Jezioraka o pozostaniu w 4 lidze
autor: BengoroKoniec marzeń o pozostaniu w 4 lidze. Jeziorak w czwartek, 16 czerwca przegrał z rezerwami Błękitnych Stargard i nie ma już szans na utrzymanie.

Lepiej spotkanie rozpoczęli Błękitni i to oni zdobyli pierwszą bramkę. Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę do bramki wpakował Bartłomiej Zdunek. Po 20 minucie inicjatywę przejął Jeziorak i konsekwentnie dążył do zdobycia bramki wyrównującej. Udało się w 32 minucie kiedy to premierową bramkę w barwach żółto-czarnych zdobył Miłosz Magdziak. 8 minut później było już 2:1 dla Jezioraka. Bramkę po długim podaniu zdobył Adrian Chodorowski. Wynik do przerwy mógł być jeszcze wyższy, jednak sytuację sam na sam zmarnował Patryk Gawiński.
Po przerwie dalej dominował Jeziorak, jednak zmiany w zespole Błękitnych sprawiły że z czasem do meczu wrócili goście. Zanim jednak to się stało Szerszenie miały jeszcze kilka okazji aby podwyższyć wynik spotkania. Kilka świetnych okazji miał Gawiński, jednak tego dnia nie znalazł sposobu na pokonanie Konrada Skuzy. To czego nie dokonał Jeziorak udało się Błękitnym i w 63 minucie do pustej bramki trafił Vovchenko. Przy wyniku remisowym oba zespoły mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i niestety zrobili to goście. W 83 minucie arbiter podyktował rzut karny za faul w obrębie pola karnego. Do piłki podszedł doświadczony Jarosław Piskorz i pewnie wykorzystał jedenastkę. Mimo prób podopieczni Trenera Macieja Majewskiego nie byli w stanie wrócić do meczu i przegrali to spotkanie.

Ostatnie dwa spotkania w Kipsta IV lidze rozegrane zostaną na Osiedlu Kasztanowym. W roli gości na własnym obiekcie Jeziorak zmierzy się z Chemikiem Police, a sezon zamknięty spotkaniem z Sokołem Karlino.

0:1 - 18' - Pelikan
1:1 - 33' - Magdziak (as. J. Chodorowski)
2:1 - 40' - A. Chodorowski (as. J. Chodorowski)
2:2 - 64' - Vovchenko
2:3 - 84' - Piskorz
źródło: FB Jeziorak Szczecin