piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga -
Hat-trick Poźniaka
autor: http://mksflota.swinoujscie.pl/Taką Flotę, zwłaszcza jak w drugiej połowie, kibice chcą oglądać. Wreszcie jest i skuteczność. Zespół dopisał kolejne 7 bramek i bez wątpienia ciężko będzie rywalom pod tym względem Wyspiarzy dogonić, choć oczywiście liczą się punkty.

Początek meczu, a nawet cała pierwsza połowa, nie zapowiadał takiego pogromu. Ba, pierwszy groźny strzał znów oddali rywale, na szczęście Jabłoński z głowy minimalnie chybił. Później jednak dominowała już Flota, a większość bramek padła z lub po stałych fragmentach, w których brylował Poźniak, strzelając 3 bramki i robiąc asysty z rzutów rożnych.
Zaczęło się w 36 minucie kiedy zagranie z rzutu rożnego Poźniaka wykończył Szewczuk. W tej części gry bliscy strzelenia gola byli też Peda, Helt, Harkot, Karaman i Stasiak.
Już 12 minut po przerwie było 6-0. Drugiego gola z karnego, za rękę Węglowskiego w polu karnym po zagraniu Karamana, zdobył Poźniak. Trzy minuty później kolejna jedenastka, tym razem za faul Czerwińskiego na Pedzie. Ponownie podszedł Poźniak, tym razem Jakubczak odbił piłkę ale przy dobitce nie miał już szans. Dwie minuty potem Peda dobił odbity przez bramkarza strzał Dziuby, po upływie kolejnej minuty Stasiak po podaniu z rogu Poźniaka podwyższył na 5-0, a szóstego gola zdobył po następnych 3 minutach Karaman z podania Pedy. W 69 kolejny rzut karny, tym razem za faul Pryimaka na Wiejkuciu, wykorzystany ponownie przez Poźniaka. Na 3 minuty przed regulaminowym końcem meczu Barański zdobył honorowego gola dla gości.,

Setnego w tym sezonie gola na boisku zdobył dla Floty Poźniak w 48 minucie. Zawodników na boisko wprowadziła najmłodsza grupa dzieci z AP Baltica.

1-0 Dmytro Szewczuk 36 minuta (asysta Poźniak)
2-0 Kamil Poźniak 48 minuta z karnego (asysta Karaman)
3-0 Kamil Poźniak 51 minuta po karnym (asysta własna)
4-0 Krystian Peda 53 minuta (asysta Dziuba)
5-0 Michał Stasiak 54 minuta (asysta Poźniak)
6-0 Kostiantyn Karaman 57 minuta (asysta Peda)
7-0 Kamil Poźniak 69 minuta z karnego (asysta Wiejkuć)
7-1 Michał Barański 87 minuta

Flota: Daniel Kusztan, Mariusz Helt, Michał Stasiak (65 Adrian Kołat), Adam Wiejkuć, Błażej Jezierski, Patryk Harkot (75 Mike Janiszewski), Dmytro Szewczuk, Kamil Poźniak, Krystian Peda (72 Maksymilian Turajski), Roman Dziuba (59 Filip Adamski), Kostiantyn Karaman (59 Kacper Robaczyński).

MKP Szczecinek: Patryk Jakubczak, Zbigniew Węglowski, Andrii Pryimak, Adam Jabłoński, Daniel Czerwiński (65 Łukasz Szwejda), Daniel Szymański, Maciej Góra, Michał Barański, Damian Mrówczyński (74 Patryk Janczak), Wojciech Madej, Danylo Rychko (82 Konrad Białoch).