ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa -
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr.4 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaKlasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr.4 po rundzie jesiennej

Strzelcy:
17 - Mateusz Nowak (Piast Chociwel),

14 - Dawid Dziewiński (Zorza Dobrzany),

13 - Paweł Kulesa (Orzeł Bierzwnik),

11 - Adam Leśniak (Gavia Choszczno), Kamil Ważny (Zorza Dobrzany),

10 - Tomasz Dusza (Olimp Złocieniec), Wojciech Guźniczak (Sarmata Dobra), Patryk Rygiel (Olimp Złocieniec), Sebastian Tomaszewski (Iskra Pomień), Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie),

9 - Mateusz Twarkiewicz (Calisia Kalisz Pomorski),

8 - Kacper Banaszak (Drawa Drawno), Maciej Górniak (Lech Czaplinek), Damian Graużul (Ina Ińsko), Jarosław Szybkowski (Błękitni Pomierzyn),

7 - Paweł Bugała (Calisia Kalisz Pomorski), Marcin Hyriak (Piast Chociwel), Maksymilian Szulik (Iskra Pomień), Wojciech Witoń (Sparta Węgorzyno),

6 - Marek Andrysiewicz (Gavia Choszczno), Waldemar Jędrasik (Drawa Drawno), Michał Kujawka (KP Drawsko Pomorskie), Bartosz Lendzion (Orzeł Bierzwnik), Cezary Szkup (Sarmata Dobra), Filip Walczak (Iskra Pomień), Damian Wieliczko (Piast Chociwel), Kamil Zaborowski (Zorza Dobrzany),

5 - Patryk Barszczewski (Orzeł Bierzwnik), Bartosz Dobrowolski (Światowid 63 Łobez), Patryk Federowicz (Korona Człopa), Mateusz Orlik (Zorza Dobrzany), Piotr Wójcik (Korona Człopa),

4 - Paweł Borowczyk (Korona Człopa), Dominik Ceglarek (Calisia Kalisz Pomorski), Sebastian Kaczmarek (Światowid 63 Łobez), Adam Kozak (Sparta Węgorzyno), Patryk Krajewski (Olimp Złocieniec), Jacek Loduchowski (Ina Ińsko), Konrad Mularczyk (Korona Człopa), Bartłomiej Pawłowski (KP Drawsko Pomorskie), Mateusz Pawłowski (Lech Czaplinek), Kacper Szpakowski (Lech Czaplinek), Krzysztof Woźniak (Błękitni Pomierzyn),

3 - Filip Banaś (Światowid 63 Łobez), Dawid Gryk (Orzeł Bierzwnik), Daniel Jasiński (Calisia Kalisz Pomorski), Krzysztof Kuca (Olimp Złocieniec), Marcin Kuryluk (Ina Ińsko), Jakub Malewicz (Olimp Złocieniec), Bartłomiej Niemczyk (Calisia Kalisz Pomorski), Mateusz Pawluczuk (Calisia Kalisz Pomorski), Paweł Pawluczuk (Calisia Kalisz Pomorski), Arkadiusz Pawłowski (Sarmata Dobra), Filip Plewiński (Sarmata Dobra), Cezary Przewoźniak (Calisia Kalisz Pomorski), Dominik Tomaszewski (Błękitni Pomierzyn), Dawid Urbański (Światowid 63 Łobez), Bartosz Wojtuszko (Drawa Drawno), Gracjan Zwoliński (Gavia Choszczno), Rafał Żuk (KP Drawsko Pomorskie),

2 - Remigiusz Borejszo (Światowid 63 Łobez), Jakub Bubiłek (Światowid 63 Łobez), Alan Ciarkowski (Piast Chociwel), Krzysztof Denisiuk (Ina Ińsko), Damian Dzierbicki (Sarmata Dobra), Michał Garbicz (Gavia Choszczno), Patryk Głasek (Błękitni Pomierzyn), Łukasz Góralski (Korona Człopa), Ruslan Holovanov (Piast Chociwel), Mateusz Jabłonowski (Sparta Węgorzyno), Jakub Krawętek (Światowid 63 Łobez), Łukasz Kupczyński (Calisia Kalisz Pomorski), Rafał Leoniewski (Olimp Złocieniec), Kamil Lewandowski (Gavia Choszczno), Krystian Literski (Calisia Kalisz Pomorski), Maciej Maciejewski (Olimp Złocieniec), Zbigniew Matwiejuk (Korona Człopa), Tomasz Piotrowski (Zorza Dobrzany), Dawid Polito (Sarmata Dobra), Hubert Pytka (Lech Czaplinek), Sebastian Rajca (Światowid 63 Łobez), Maciej Rdzanek (KP Drawsko Pomorskie), Kacper Rogala (Drawa Drawno), Konrad Sałapata (Piast Chociwel), Bartłomiej Simiński (Lech Czaplinek), Marek Skory (Iskra Pomień), Dawid Sobol (Lech Czaplinek), Nikodem Szymczak (Piast Chociwel), Sebastian Tkacz (KP Drawsko Pomorskie), Patryk Włóka (Sarmata Dobra), Adam Woźniak (Błękitni Pomierzyn), Bartłomiej Woźniak (Lech Czaplinek), Patryk Wyrzykowski (Sparta Węgorzyno),

1 - Michał Bany(KP Drawsko Pomorskie), Daniel Bieńko (Błękitni Pomierzyn), Robert Ciesiński (Olimp Złocieniec), Adam Czerwiński (Iskra Pomień), Artur Częścik (KP Drawsko Pomorskie), Mikołaj Dytwiński (Orzeł Bierzwnik), Arkadiusz Dziennik (Światowid 63 Łobez), Wojciech Fiszer (Zorza Dobrzany), Dawid Garbicz (Gavia Choszczno), Mariusz Grzelak (Zorza Dobrzany), Marcin Grzywacz (Światowid 63 Łobez), Jakub Hołowienko (Calisia Kalisz Pomorski), Kornel Iwanicz (Sarmata Dobra), Michał Jakubowski (Olimp Złocieniec), Damian Jankowiak (Ina Ińsko), Jakub Jaroński (Olimp Złocieniec), Mateusz Jureczko (Lech Czaplinek), Maciej Kaczmarek (Korona Człopa), Wojciech Kamieniak (Korona Człopa), Paweł Kibitlewski (Lech Czaplinek), Mateusz Kijo (Korona Człopa), Jakub Klimczak (Drawa Drawno), Konrad Klym (Ina Ińsko), Michał Klym (Ina Ińsko), Mariusz Kondratowicz (Lech Czaplinek), Adrian Kuzio (Lech Czaplinek), Jakub Lenkiewicz (Sparta Węgorzyno), Jakub Lipski (Zorza Dobrzany), Arkadiusz Literski (Calisia Kalisz Pomorski), Kamil Marcińczyk (Orzeł Bierzwnik), Adrian Michalski (Drawa Drawno), Damian Multan (Piast Chociwel), Sebastian Nikodem (Olimp Złocieniec), Mateusz Nowik (KP Drawsko Pomorskie), Przemysław Piluk (Zorza Dobrzany), Robert Piłat (KP Drawsko Pomorskie), Kacper Pralicz (Korona Człopa), Paweł Sadkowski (Gavia Choszczno), Dawid Siekierzycki (Drawa Drawno), Kacper Skrilec (Światowid 63 Łobez), Filip Stępiński (Sparta Węgorzyno), Szymon Stróżyk (Lech Czaplinek), Patryk Ściurkowski (Olimp Złocieniec), Wojciech Terlecki (KP Drawsko Pomorskie), Dominik Tkacz (KP Drawsko Pomorskie), Dawid Tracz (Sarmata Dobra), Kacper Twardowski (Gavia Choszczno), Dariusz Walczak (Orzeł Bierzwnik), Mateusz Włodarczyk (Orzeł Bierzwnik), Kacper Zaczek (Gavia Choszczno), Kamil Żak (Sparta Węgorzyno).

Samobójcze:
1 - Fernando Batista (Piast Chociwel) dla Calisii Kalisz Pomorski
Adam Czerwiński (Iskra Pomień) dla Zorzy Dobrzany
Mateusz Kijo (Korona Człopa) dla Orła Bierzwnik
Kacper Rogala (Drawa Drawno) dla Sarmaty Dobra
Sebastian Tomaszewski (Iskra Pomień) dla Lecha Czaplinek
Adam Woźniak (Błękitni Pomierzyn) dla Światowidu 63 Łobez

Strzelcy według drużyn:

Błękitni Pomierzyn: 8 - Jarosław Szybkowski, 4 - Krzysztof Woźniak, 3 - Dominik Tomaszewski, 2 - Patryk Głasek, Adam Woźniak, 1 - Daniel Bieńko

Calisia Kalisz Pomorski: 9 - Mateusz Twarkiewicz, 7 - Paweł Bugała, 4 - Dominik Ceglarek, 3 - Daniel Jasiński, Bartłomiej Niemczyk, Mateusz Pawluczuk, Paweł Pawluczuk, Cezary Przewoźniak, 2 - Łukasz Kupczyński, Krystian Literski, 1 - Jakub Hołowienko, Arkadiusz Literski + bramka samobójcza

Drawa Drawno: 8 - Kacper Banaszak, 6 - Waldemar Jędrasik, 3 - Bartosz Wojtuszko, 2 - Kacper Rogala, 1 - Jakub Klimczak, Adrian Michalski, Dawid Siekierzycki

Gavia Choszczno: 11 - Adam Leśniak, 6 - Marek Andrysiewicz, 3 - Gracjan Zwoliński, 2 - Michał Garbicz, Kamil Lewandowski, 1 - Dawid Garbicz, Paweł Sadkowski, Kacper Twardowski, Kacper Zaczek

Ina Ińsko: 8 - Damian Graużul, 4 - Jacek Loduchowski, 3 - Marcin Kuryluk, 2 - Krzysztof Denisiuk, 1 - Damian Jankowiak, Konrad Klym, Michał Klym

Iskra Pomień: 10 - Sebastian Tomaszewski, 7 - Maksymilian Szulik, 6 - Filip Walczak, 2 - Marek Skory, 1 - Adam Czerwiński

Korona Człopa: 5 - Patryk Federowicz, Piotr Wójcik, 4 - Paweł Borowczyk, Konrad Mularczyk, 2 - Łukasz Góralski, Zbigniew Matwiejuk, 1 - Maciej Kaczmarek, Wojciech Kamieniak, Mateusz Kijo, Kacper Pralicz

KP Drawsko Pomorskie: 10 - Tomasz Walkiewicz, 6 - Michał Kujawka, 4 - Bartłomiej Pawłowski, 3 - Rafał Żuk, 2 - Maciej Rdzanek, Sebastian Tkacz, 1 - Michał Bany, Artur Częścik, Mateusz Nowik, Robert Piłat, Wojciech Terlecki, Dominik Tkacz

Lech Czaplinek: 8 - Maciej Górniak, 4 - Mateusz Pawłowski, Kacper Szpakowski, 2 - Hubert Pytka, Bartłomiej Simiński, Dawid Sobol, Bartłomiej Woźniak, 1 - Mateusz Jureczko, Paweł Kibitlewski, Mariusz Kondratowicz, Adrian Kuzio, Szymon Stróżyk + bramka samobójcza

Olimp Złocieniec: 10 - Tomasz Dusza, Patryk Rygiel, 4 - Patryk Krajewski, 3 - Krzysztof Kuca, Jakub Malewicz, 2 - Rafał Leoniewski, Maciej Maciejewski, 1 - Robert Ciesiński, Michał Jakubowski, Jakub Jaroński, Sebastian Nikodem, Patryk Ściurkowski

Orzeł Bierzwnik: 13 - Paweł Kulesa, 6 - Bartosz Lendzion, 5 - Patryk Barszczewski, 3 - Dawid Gryk, 1 - Mikołaj Dytwiński, Kamil Marcińczyk, Dariusz Walczak, Mateusz Włodarczyk+ bramka samobójcza

Piast Chociwel: 17 - Mateusz Nowak, 7 - Marcin Hyriak, 6 - Damian Wieliczko, 2 - Alan Ciarkowski, Ruslan Holovanov, Konrad Sałapata, Nikodem Szymczak, 1 - Damian Multan

Sarmata Dobra: 10 - Wojciech Guźniczak, 6 - Cezary Szkup, 3 - Arkadiusz Pawłowski, Filip Plewiński, 2 - Damian Dzierbicki, Dawid Polito, Patryk Włóka, 1- Kornel Iwanicz, Dawid Tracz + bramka samobójcza

Sparta Węgorzyno: 7 - Wojciech Witoń, 4 - Adam Kozak, 2 - Mateusz Jabłonowski, Patryk Wyrzykowski, 1 - Jakub Lenkiewicz, Filip Stępiński, Kamil Żak

Światowid 63 Łobez: 5 - Bartosz Dobrowolski, 4 - Sebastian Kaczmarek, 3 - Filip Banaś, Jakub Krawętek, Dawid Urbański, 2 - Remigiusz Borejszo, Jakub Bubiłek, Sebastian Rajca, 1 - Arkadiusz Dziennik, Marcin Grzywacz, Kacper Skrilec+ bramka samobójcza

Zorza Dobrzany: 14 - Dawid Dziewiński, 11 - Kamil Ważny, 6 - Kamil Zaborowski, 5 - Mateusz Orlik, 2 - Tomasz Piotrowski, 1 - Wojciech Fiszer, Mariusz Grzelak, Jakub Lipski, Przemysław Piluk + bramka samobójcza
źródło: spartawegorzyno.futbolowo.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
14 » Kary zawieszenia licenc »
6 » Stop segregacji sanitar »
5 » Najpierw 0:53, teraz 0: »
5 » Pomorzanin rozpocznie p »
2 » Przygotowania Pogoni Po »
2 » Wielka szansa na Nowy S »
1 » Sebastian Woźniak preze »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pog »
5 » Pogoń Szczecin-Zoria Łu »
3 » Pomorzanin Nowogard-Sv  »
3 » Pogoń Szczecin- Rapid W »
2 » Flota Świnoujście-Gryf  »
2 » Polonia Płoty-Płomień L »
2 » Vineta Wolin-Dąb Dębno
2 » Zryw Kołbaskowo-Gwiazda »
2 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
2 » Pomorzanin Nowogard-Vin »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2980
• imprez: 133843
• newsów: 75804
• użytkowników: 79595
• komentarzy: 1133811
• zdjęć: 836646
• relacji: 39623
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies