piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga -
Porażka z Wieżą
Piłkarze Gwardii Koszalin doznali drugiej porażki w tym sezonie. Gwardziści ulegli na wyjeździe Wieży Postomino 0:1.

W pierwszych minutach spotkania goście dążyli do szybkiego otwarcia wyniku, a na bramkę gospodarzy groźnie strzelał Cezary Zalewski. W kolejnych minutach koszalinianie posiadali optyczną przewagę, lecz duża ilość dośrodkowań z bocznych sektorów boiska nie przełożyła się na klarowne sytuacje do strzelenia gola. Po drugiej stronie boiska gospodarze dwukrotnie zagrozili bramce przyjezdnych po stałych fragmentach gry.
Na początku drugiej połowy swojej szansy w zamieszaniu podbramkowym szukał Daniel Chyła. Po interwencji jednego z obrońców zawodnik Gwardii doznał jednak kontuzji pleców i po kilku chwilach musiał opuścić boisko.

W tej odsłonie dobrze grająca defensywa gospodarzy na niewiele pozwalała zespołowi z Fałata. Miejscowi wykorzystywali brak dokładności w szeregach podopiecznych Łukasza Drożdżala i wyprowadzali bardzo groźne kontry. Po jednej z nich piłkę z linii bramkowej wybił Mateusz Bachleda, a w kolejnej sytuacji znakomicie interweniował Adrian Hartleb.

Losy meczu rozstrzygnęły się w doliczonym czasie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i dwóch przebitkach w polu karnym, z bliskiej odległości piłkę do siatki posłał Paweł Szmytkiewicz.