ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki -
Nabory do grup młodzieżowych Energi Kotwicy Kołobrzeg
autor: energa azs koszalinEnerga Kotwica Kołobrzeg ogłasza nabór do grup młodzieżowych:
Rocznik 2010 i młodsi chłopcy Darrell Harris kontakt 692 086 778.
Rocznik 2009-08 chłopców Natalia Żach kontakt 664 973 148.
Rocznik 2006-07 chłopców Marzena Łagowska kontakt 515 969 943.
Rocznik 2006-07 dziewczynek Iwona Sobczak-Sikora kontakt 602 294 954.

Oferujemy:
-Darmowe wejścia zawodników na mecze Energi Kotwicy Kołobrzeg.
-Darmowy strój meczowy i koszulka klubowa.
-Udział w rozgrywkach, turniejach.
-Opieka wykwalifikowanych trenerów.
-Obozy sportowe.
-Pikniki rodzinne dla grup młodzieżowych.
Harmonogram treningów:

Rocznik 2010/11 U11 chłopców trener Darrell Harris

Wtorek 16:00-17:00 chłopców Hala Rycerska ,,Wąska”.
Czwartek 16:00-17:30 chłopców Hala Rycerska ,,Wąska”.

Rocznik 2009/08 U13 chłopców trener Natalia Żach

Wtorek 17:30-19:00 Hala Rycerska ,,Wąska”.
Czwartek 17:30-19:00 Hala Rycerska ,,Wąska”.
Sobota 11:30-13:00 Hala Rycerska ,,Wąska”.

Rocznik 2006/07 U15 chłopców trener Marzena Łagowska

Poniedziałek 16:00-17:30 Hala Rycerska ,,Wąska”.
Środa 16:00-17:30 Hala Rycerska ,,Wąska”.
Piątek 16:00-17:30 Hala Rycerska ,,Wąska”.
Sobota 10:00-11:30 Hala Rycerska ,,Wąska”.

Rocznik 2006/07 U15 dziewcząt trener Iwona Sobczak-Sikora

Poniedziałek 15:30-17:00 Hala Sp. 7.
Środa 16:30-18:00 Hala Sp. 7.
Piątek 15:30-17:00 Hala Sp. 7.
Sobota 10:30-12:00 Hala Sp. 7.

Terminy treningów mogą ulec zmianie.

W sprawie informacji na temat treningów prosimy o kontakt z trenerem danej grupy lub na stronie kotwica50.kolobrzeg.pl/młodzież. Rozpocznij swoją przygodę z koszykówką. Zapraszamy!

źródło: Energa Kotwica Kołobrzeg
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
59 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
42 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
40 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
26 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
22 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
21 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
20 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
20 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
18 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
18 » Odra Chojna-CRS Pogoń B »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124746
• newsów: 73893
• użytkowników: 74833
• komentarzy: 1103233
• zdjęć: 801363
• relacji: 38756
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies