ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn -
Maciej Jezierski w Gryfinie
autor: www.facebook.com/kprblejkangryfiDrodzy Państwo, nowy sezon rusza już za miesiąc, a nasi działacze po raz kolejny zaskakują. Tym razem spisali się na medal, dosłownie stanęli na głowie aby ściągnąć do Gryfina, postać bardzo dobrze znaną, silną, leworęczna i „cholernie” bramkostrzelną.

Z olbrzymią przyjemnością informujemy iż w brawach naszej drużyny KPR Blejkan Gryfino w sezonie 2020/21 zobaczymy profesjonalnego i doświadczonego prawoskrzydłowego zawodnika jakim jest: Maciek Jezierski.

Sam zawodnik swój ostatni mecz w Gryfinie rozegrał 25 kwietnia 2019 roku, a przeciwnikiem naszym była młodzież I Ligowego - SMS-u Gdańsk. Wówczas rzucił dwie bramki, a nasi kibice nieświadomie Maćka oglądali ostatni raz na Gryfińskim parkiecie. Po zakończeniu sezonu 2019/20 - zawodnik poinformował zarząd klubu o tym, że chciałby spróbować swojej gry w niemieckiej drużynie SV Einheit Demmin e.V. Działacze klubowi oczywiście nie robili żadnych przeszkód zawodnikowi, ale sam gracz przyznał że kiedyś do nas jeszcze wróci.

I tak jak i mówił, tak dotrzymał słowa, na nasze szczęści, jego przygoda za zachodnią granicą nie trwała zbyt długo, co akurat wykorzystali działacze z Gryfina i ściągnęli Maćka z powrotem tam gdzie jest jego miejsce.
„Nie ukrywam że brak Maćka w zeszył sezonie był dla nas w pewnym sensie, „strzałem w kolano”. Nie chcieliśmy robić mu absolutnie pod górkę, ale w głowie mieliśmy to, że tracimy super strzelca naszej drużyny, którego na jego pozycji ciężko nam będzie zastąpić. Teraz już wiemy, Maciek zawitał w Gryfinie ponownie i jak sam mówi da z siebie 100% maksymalnej, pozytywnej Energii, tak aby projekt o którym wszyscy w naszym mieście mówią : #1ligawGryfinie - miał sens i marzenia zawodników, czy działaczy się spełniły.” - powiedział nam prezes klubu Jerzy Miler.

No Maćko-Maćko, już się nie możemy doczekać twoich piekielnie mocnych i „zawiniętych” rzutów z prawego skrzydełka - najbardziej nam brakowało twojej pozytywnej i uśmiechniętej Energii wewnątrz klubu. Cieszymy się ogromnie że będziemy mogli z nów widzieć twoją skromną osobę na naszych Gryfińskich parkietach. Oby spełniły się wszystkie twoje i nasz marzenia na nowej Hali w pięknym rejonie jakim jest Miasto i Gmina Gryfino
 

multimedia
najnowsze multimedia

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Futsal: 1
piłka nożna/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
60 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
42 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
40 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
26 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
22 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
21 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
20 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
20 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
18 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
18 » Odra Chojna-CRS Pogoń B »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
kokej OgNiWo17
Vukovic
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124746
• newsów: 73893
• użytkowników: 74833
• komentarzy: 1103231
• zdjęć: 801363
• relacji: 38756
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies