piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa -
Zadecydowała druga połowa
W niedzielne popołudnie Iskra Golczewo na swoim stadionie podejmowała Wybrzeże Rewalskie Rewal. Podopieczni Łukasza Cebulskiego wygrali ten pojedynek 3:0, wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

W pierwszej połowie oba zespoły nie stworzyły za dużo sytuacji do zdobycia bramki. Lejący się żar z nieba i duchota sprawiły, że brakowało składnych akcji i okazji do zdobycia goli. W jednej z sytuacji goście mogli cieszyć się z bramki, ale ich zawodnik dwukrotnie trafił futbolówką leżącego bramkarza Iskry.
W drugiej połowie golczewianie dążyli do zdobycia gola. Udało im się to w 52. minucie. Michał Salamon skapitulował po strzale Adriana Krzywickiego. Przyjezdni próbowali odwrócić rezultat spotkania. Ataki gospodarzy kończyły się faulami zawodników Wybrzeża. Ostatnie dziesięć minut niedzielnego meczu było najciekawsze. Najpierw w 83. minucie Iskra zdobyła kolejną bramkę, trafienie na swoje konto zapisał Łukasz Aleksandrowicz. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 86. minucie kiedy pewnie wykorzystał rzut karny.

W następnej kolejce Iskra Golczewo na wyjeździe zmierzy się z Dębem Dębice.

1:0 - Krzywicki 52’
2:0 - Aleksandrowicz 83’
3:0 - Aleksandrowicz 86’ (karny)

ISKRA GOLCZEWO: Sobierajski - Kowalski, Krzywicki (85' M. Piotrowski), Marczuk, Szol - Cebulski (70' Biernacki), Łazarz (25' Kulas) Gepert, Olenyuk (46' Makarewicz) - Kostur (46' Donos) Aleksandrowicz