redaktor dyżurny:
paulinus
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
piłka nożna / III liga
skryba1213
-
17.10.2019 09:17
12. kolejka III ligi gr. 2
W weekend rozegrane zostaną kolejne III Ligi grupy 2 w sezonie 2019/2020.
Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji
, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy
. Przeczytaj naszą
POMOC
.
Grom Nowy Staw - Pogoń II Szczecin
2 : 0
0
0
1
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Gdynia
2 : 4
0
0
1
KP Starogard Gdański - Chemik Police
2 : 1
1
0
0
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
1 : 6
0
0
7
Mieszko Gniezno - Świt Szczecin
1 : 0
2
0
9
Górnik Konin - Bałtyk Koszalin
1 : 2
0
0
3
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
0 : 0
0
0
0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wlkp.
3 : 0
0
0
6
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
2 : 1
0
0
0
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
kwiecień 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
dzisiejsze newsy
•
piłka nożna/A klasa: 1
•
piłka nożna/B klasa: 1
•
piłka nożna/III liga: 2
•
piłka nożna/IV liga: 3
•
piłka nożna/Juniorzy: 1
•
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 2
•
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 2
top komentarze
newsy:
1 »
Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
30 »
Gavia Choszczno-Olimp Z »
25 »
Wrzos Borne Sulinowo-Po »
19 »
Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
12 »
Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
12 »
Mirstal Mirosławiec-Jed »
12 »
Błonie Barwice-KS Dziko »
11 »
Pogoń Wierzchowo-Błonie »
10 »
Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
10 »
Pogoń Barlinek-Sokół Su »
9 »
Pogoń Szczecin-Piast Gl »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
2
Kmski
TUPACK
gości:
3
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151699
• newsów:
78136
• użytkowników:
81111
• komentarzy:
1173641
• zdjęć:
896716
• relacji:
40620
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies