Sparingowo w Koszalinie
W sobotę 13 lipca rozegrany został w Koszalinie mecz sparingowy, pomiędzy miejscowym III-ligowym Bałtykiem i grającym o poziom niżej słupskim Gryfem. Górą byli gospodarze, którzy odnieśli wysokie zwycięstwo 3:0.
Oba kluby sposobiące się do nowego sezonu są obecnie na różnym etapie przygotowań. Dla Bałtyku był to kolejny sparingowy mecz, podczas gdy dla słupszczan była to pierwsza gra kontrolna, po dopiero co wznowionych treningach. Goście w letniej przerwie doznali poważnych ubytków kadrowych, po odejściu z klubu kilku wiodących jego postaci. Mecz ten został przez nich potraktowany, jako przede wszystkim sprawdzian przydatności do gry wielu nowych, młodych zawodników.

Gryf I połowa: Kędzia Michał - zawodnik testowany, Wańdzio Krzysztof, zawodnik testowany, Więckowski Dawid, Jendruch Kacper, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Słowiński Fabian
II połowa: Dybowski Mirosław - zawodnik testowany, Panasiuk Kacper, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Sosnówka Oskar, Majcher Marcjan, Klimas Kamil, Lutkiewicz Karol, Mikołajczyk Damian, zawodnik testowany