inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka -
Stawali na podium
autor: loola1991W środę we Wrocławiu rozegrano 19. Memoriał Edwarda Listosa (międzynarodowy mityng wojskowy). W biegu na 1500 metrów piąte miejsce zajął Krystian Zalewski (UKS Barnim Goleniów), którego ostatnio częściej niż na bieżni można spotkać na trasach półmaratonów. Wśród pań na tym samym dystansie wygrała Paulina Kaczyńska (WMLKS Pomorze Stargard) a tuż za podium rywalizację ukończyła zawodniczka MKL Szczecin - Oliwia Sarnecka.
Najlepszy na dystansie 300 m przez płotki był jej klubowy kolega Patryk Dobek, z czasem 36.57. Rekord życiowy na 2:08.43 poprawiła Natalia Gulczyńska (MKL Szczecin), co dało jej zwycięstwo w biegu na 800 metrów. Wśród panów triumfował tu Michał Rozmys (Barnim Goleniów). Na 5000 metrów na najniższym stopniu podium stanął Adam Nowicki (MKL Szczecin).
źródło: wlasne