Na półmetku sezonu 2018/2019 seniorzy połczyńskiej Pogoni plasują się na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Na taki wynik złożyło się sześć zwycięstw, dwa remisy i dziewięć porażek. Bilans bramkowy to 24/40.
Minimalnie lepsze rezultaty połczynianie osiągnęli w meczach wyjazdowych. Podczas takich meczów trzykrotnie udało im się wygrać (z Gryfem Polanów, Kluczevią Stargard i Intermarche Regą Trzebiatów) i raz zremisować z Gryfem Kamień Pomorski. W trzech przypadkach podopieczni trenera Grzegorza Wawreńczuka schodzili z boiska jako pokonani.
W pojedynach wyjazdowych Biało-Niebiescy legitymują się bilansem bramkowym 12-18. W meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Połczynie-Zdroju piłkarze Pogoni zgromadzili również dziesięć punktów, jednak rozegrali jeden mecz więcej, niż na boiskach rywali. Na taką zdobycz punktową złożyły się zwycięstwa (z MKP Szczecinek, Spartą Węgorzyno i Sokołem Karlino) oraz remis z Leśnikiem Manowo. Podczas spotkań domowych Pogoniarze zdobyli 12 bramek, tracąc przy tym 22 bramki.

Na dorobek 24 strzelonych goli zespołu złożyło się sześć trafień kapitana Mateusza Kowalczyka oraz pięć Sławomira Woszczyńskiego. Po cztery gole dołożyli Igor Walczak i trener Grzegorz Wawreńczuk. Trzy razy bramkarza zespołu przeciwnego pokonał Mateusz Hamer, a raz Paweł Bugała. Jedna bramka dla Zdrojowców padła po trafieniu samobójczym rywala.

W klasyfikacji asyst pierwsze miejsce zajął Mateusz Hamer z sześcioma ostatnimi podaniami na koncie. Za jego plecami znajduje się Mateusz Kowalczyk z pięcioma asystami. Do jednej zdobytej bramki, cztery asysty dorzucił Paweł Bugała, a odpowiednio trzy i jedno kończące podanie zanotowali Grzegorz Wawreńczuk i Igor Walczak.

Jeżeli chodzi o minuty spędzone na boisku to liderem po rundzie jesiennej jest obrońca Adrian Pietrzela, który opuścił tylko jedno spotkanie z powodu pauzy za cztery żółte kartki - 1440 minut. Na drugim miejscu w drużynie Pogoni znajduje się młodzieżowiec Kamil Mazur, który rozegrał o 82 minuty mniej. Trzecią pozycję w zestawieniu zajmuje Mateusz Kowalczyk z dorobkiem 1302 minut.
Żółte kartki: Sławomir Woszczyński - 8, Igor Walczak - 6, Robert Woszczyński - 6, Andrzej Szczesny - 5, Mateusz Kowalczyk - 5, Adrian Pietrzela - 4, Sebastian Okulewicz - 4, Mateusz Hamer - 2, Kamil Mazur - 2, Andrzej Pawlikowski - 2, Wojciech Kucz - 2, Wojciech Ostrowski - 2