ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki -
Po pierwszej kolejce PLAS Kobiet i Mężczyzn
Za nami pierwsza kolejka rozgrywek Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn. Poniżej prezentujemy wyniki w kategoriach kobiet i mężczyzn.

PLAS Kobiet
Koszalin - Szczecinek 2:1
Połczyn - Gościno 0:3
Resko - Czaplinek 3:0
Szczecinek - Gościno 2:1
Koszalin - Resko 0:3
Połczyn - Czaplinek 3:0
Tabela:
1. Resko 6 pkt. 6/0
2. Gościno 4 pkt. 4/2
3. Połczyn 3 pkt. 3/3
3. Szczecinek 3 pkt. 3/3
5. Koszalin 2 pkt. 2/4
6. Czaplinek 0 pkt. 0/0

Cztery najlepsze zespoły - awans do turnieju finałowego

Punktacja:
3:0 - 3 pkt.
2:1 - 2 pkt.
1:2 - 1 pkt.
0:3 - 0 pkt.

II kolejka - 18.11.2017 (niedziela)

PLAS Mężczyzn
Bękarty Kazika - Farmer Team 2:1
Bękarty Kazika - LUMAX Gryfice 2:0
Problem - Resko 2:0
VB Team Świdwin - MKS Volley Szczecinek 2:1
Bękarty Kazika - Resko 2:0
Problem - MKS Volley Szczecinek 2:0
VB Team Świdwin - LUMAX Gryfice 2:1
Farmer Team - Świdwin 2:0
Problem - LUMAX Gryfice 2:1
Resko - MKS Volley Szczecinek 1:2

Tabela:
1. Bękarty Kazika 6 pkt. 6/1
1. Problem 6 pkt. 6/1
3. VB Team Świdwin 4 pkt. 4/4
4. Farmer Team 4 pkt. 3/2
5. MKS Volley Szczecinek 3 pkt. 3/4
6. Lumax Gryfice 2 pkt. 2/6
7. Resko 1 pkt. 1/6
8. MKS Gryf Szczecinek 0 pkt. 0/0

Cztery najlepsze zespoły - awans do turnieju finałowego
Punktacja:
2:0 - 3 pkt.
2:1 - 2 pkt.
1:2 - 1 pkt.
0:2 - 0 pkt.

II kolejka - 18.11.2017 (niedziela)
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia




Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Pary barażowe B-klasy
3 » Wesołych Świąt
mecze:
34 » Pogoń Połczyn Zdrój-Orz »
32 » Jeziorak Szczecin-Dąb D »
27 » Ehrle Dobra Szczecińska »
25 » Piast Chociwel-Flota Św »
21 » Kotwica II Kołobrzeg-Da »
20 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
19 » Gwardia Koszalin-KKS Wł »
15 » Jarota Jarocin-Kotwica  »
14 » Unia Dolice-Świt Barnim »
14 » Zagłębie Lubin-Pogoń Sz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 623
statystyki portalu
• drużyn: 2770
• imprez: 115048
• newsów: 71485
• użytkowników: 69834
• komentarzy: 1069500
• zdjęć: 768648
• relacji: 37790
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies