ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka -
Przyznano Złote Kolce, Ennaoui tuż za podium
autor: www.facebook.com/Sofia-EnnaouiW Centrum Olimpijskim PKOL rozdano nagrody w prestiżowym rankingu Złote Kolce, organizowanym od 1970 roku przez Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Przegląd Sportowy. Wśród kobiet triumfowała Anita Włodarczyk a wśród panów Wojciech Nowicki. Czwarte miejsce w rankingu zajęła zawodniczka MKL Szczecin - Sofia Ennaoui a dziesiątkę zamykała Małgorzata Hołub-Kowalik (KL Bałtyk Koszalin). Z kolei w klasyfikacji panów, pochodzący z Polic Marcin Lewandowski uplasował się na trzecim miejscu a tyczkarz Piotr Lisek (OSOT Szczecin) na szóstym.
Złote Kolce 2018 - Kobiety:
1.Anita Włodarczyk (młot) - 1540 pkt
2.Justyna Święty-Ersetic (400 m, 4×400 m) - 1288 pkt
3.Paulina Guba (kula) - 1265 pkt
4.Sofia Ennaoui (1500 m) - 975 pkt
5.Joanna Fiodorow (młot) - 930 pkt
6.Malwina Kopron (młot) - 559 pkt
7.Klaudia Kardasz (kula) - 490 pkt
8.Anna Sabat (800 m) - 482 pkt
9.Małgorzata Hołub-Kowalik (400 m, 4×400 m) - 389 pkt

Złote Kolce 2018 - Mężczyźni:
1.Wojciech Nowicki (młot) - 1530 pkt
2.Adam Kszczot (800 m) - 1433 pkt
3.Marcin Lewandowski (800 m, 1500 m) - 1380 pkt
4.Michał Haratyk (kula) - 1355 pkt
5.Paweł Fajdek (młot) - 1160 pkt
6.Piotr Lisek (tyczka) - 1045 pkt
7.Konrad Bukowiecki (kula) - 920 pkt
8.Paweł Wojciechowski (tyczka) - 675 pkt
9.Marcin Krukowski (oszczep) - 653 pkt
10.Karol Zalewski (200 m, 400 m) - 631 pkt
źródło: wlasne
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
24 » Gryf Polanów wycofany z »
8 » Ronaldo testowany w Pog »
5 » Błotny poprowadzi Pomor »
4 » Dvali bliski odejścia z »
2 » Umowa Walukiewicza z Ca »
2 » Sparingi Pogoni w Turcj »
2 » Błanik wypożyczony do O »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
2 » Anthony Hickey opuszcza »
mecze:
9 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
3 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
3 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
1 » Sokół Suliszewo-Spójnia »
1 » I Memoriał Zasłużonych  »
1 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
1 » Błękitni Stargard-Kotwi »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
rooney007
gości: 461
statystyki portalu
• drużyn: 2754
• imprez: 113117
• newsów: 70838
• użytkowników: 68717
• komentarzy: 1063686
• zdjęć: 760695
• relacji: 37454
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies