ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
inne / kolarstwo
inne / kolarstwo -
Medale torowców
autor: A. PiątekPo pewnych perturbacjach w Pruszkowie rozegrano Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym. W związku z problemami w Polskim Związku Kolarskim zawody miały zostać przełożone, jednak ostatecznie podjęto decyzję o rozegraniu Mistrzostw. Z medalami z pruszkowskiego welodromu powróciło kilkoro kolarzy z województwa Zachodniopomorskiego. Wśród medalistów znaleźli się Kamil Kuczyński (GK Piast Szczecin), Daria i Wiktoria Pikulik, Marlena Karwacka (wszystkie BCM Nowatex Ziemia Darłowska), Nikola Wielowska (LUKS JF Duet Goleniów) oraz Tamara Szalińska i Maja Wróblewska (obie UKS Ratusz Maszewo).

1km indywidualnie
1. KUCZYŃSKI Kamil - GRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN
2. KAISER ADRIAN GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
3. LEWANDOWSKI Michał UKS COPERNICUS SMS TORUŃ

omnium
1. PIKULIK Daria BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
2. KARASIEWICZ Karolina TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
3. PŁOSAJ NIKOL UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK

500 m Indywidualnie - juniorka młodsza

1.PICZ ZOFIA UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
2. WIELOWSKA Nikola LUKS JF DUET GOLENIÓW
3. WANKIEWICZ Olga UKS COPERNICUS SMS TORUŃ

Scratch
1. PIETRZAK Łucja MAT ATOM DEWELOPER
2. PIKULIK Wiktoria BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
3. GRACZEWSKA MONIKA UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK

Scratch - 20 okrążeń - juniorka młodsza
1. WIELOWSKA Nikola LUKS JF DUET GOLENIÓW
2. SZALIŃSKA Tamara UKS RATUSZ MASZEWO
3. WRÓBLEWSKA Maja UKS RATUSZ MASZEWO


SPRINT
3.KUCZYŃSKI Kamil GRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN

sprint elita
1. ŁOŚ Urszula ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
2. KARWACKA Marlena BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
3. JAGODZIŃSKA Julita KLUB KOLARSKI TARNOVIA

elita wyścig punktowy
1. PIKULIK Daria BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
2. PIETRZAK Łucja MAT ATOM DEWELOPER
3. LORKOWSKA Patrycja TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM

keirin

1. MAKSEL Krzysztof ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
2. LIPA Mateusz ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
3. KUCZYŃSKI Kamil GRUPA KOLARSKA PIAST SZCZECIN

keirin
1. ŁOŚ Urszula ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIĄDZ
2. KARWACKA Marlena BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
3. TOŁOMANOW Aleksandra KLUB KOLARSKI TARNOVIA

madison
1.GRACZEWSKA MONIKA UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
1. PŁOSAJ NIKOL UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK

2.PIKULIK Wiktoria BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA
2. PIKULIK Daria BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA


3. KACZKOWSKA Justyna MAT ATOM DEWELOPER
3.PIETRZAK Łucja MAT ATOM DEWELOPER

wyścig punktowy
1. GRACZEWSKA MONIKA UKS MRÓZ JEDYNKA KÓRNIK
2. KARASIEWICZ Karolina TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
3. PIKULIK Wiktoria BCM NOWATEX ZIEMIA DARŁOWSKA

wyścig eliminacyjny junior młodszy

1. KULCZYK Sylwia ALKS STAL-INTERMAX -HUGE GRUDZIĄDZ
2. WANKIEWICZ Olga UKS COPERNICUS SMS TORUŃ
3. WRÓBLEWSKA Maja UKS RATUSZ MASZEWO
źródło: wlasne
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
31 » Rusza głosowanie!
24 » Gryf Polanów wycofany z »
8 » Ronaldo testowany w Pog »
5 » Błotny poprowadzi Pomor »
4 » Dvali bliski odejścia z »
2 » Umowa Walukiewicza z Ca »
2 » Sparingi Pogoni w Turcj »
2 » Błanik wypożyczony do O »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
2 » Anthony Hickey opuszcza »
mecze:
9 » Pogoń Szczecin-Dynamo M »
3 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
3 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
3 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
1 » I Memoriał Zasłużonych  »
1 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
1 » Błękitni Stargard-Kotwi »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
amunike BaaronVonR...
Bartek08 jarek1968
Malgorzata...
gości: 406
statystyki portalu
• drużyn: 2754
• imprez: 113117
• newsów: 70838
• użytkowników: 68717
• komentarzy: 1063686
• zdjęć: 760695
• relacji: 37454
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies