piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa -
Bramki Olenyuka dają wygraną Iskrze
autor: SkibaW niedzielne popołudnie Iskra Golczewo pokonała Sokoła Pyrzyce 4:2. Duża w tym zasługa Yaroslava Olenyuka, który zdobył w tym spotkaniu dwie bramki.

Iskra prowadzenie objęła już w 12. minucie po trafieniu Łukasza Łazarza. Przyjezdni bardzo szybko odpowiedzieli na trafienie gospodarzu i po 60. sekundach doprowadzili do remisu 1:1, po bramce Konrada Bednarskiego. Zespół Łukasza Cebulskiego poszedł za ciosem i w 16. minucie prowadził 2:1, tym razem Stankiewicza pokonał Konrad Prawucki. Wydawać się mogło, że golczewianie zaczną grać na miarę swoich możliwości i kolejne ich trafienia są kwestią czasu. Zespół Sokoła wykorzystał zamieszanie podbramkowe i po raz kolejny Kowalski został pokonany przez Konrada Bednarskiego w 31. minucie. Wynik do przerwy nie zmienił się.
W drugiej połowie niewiele się działo. W 60. minucie bliski szczęścia był Vova Pryshnivski ale futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki gości i wyszła w pole. Duże ożywienie wniosło wejście na murawę Yaroslava Olenyuka. Zawodnik ten w na dziesięć minut przed końcem spotkania zdobył bramkę dającą prowadzenie Iskrze. Ten sam zawodnik w doliczonym czasie drugi raz posłał w tym spotkaniu piłkę do siatki. Po tym trafieniu arbiter odgwizdał koniec spotkania.

Ostatecznie piłkarze Iskry Golczewo wygrali z Sokołem Pyrzyce 4:2 i zajmują na tę chwilę 2. miejsce w ligowej tabeli tracąc do liderującej Floty Świnoujście 2 punkty. W następnej kolejce podopieczni trenera Cebulskiego zagrają w Szczecinie