ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików -
Powiatowa Liga Bałtycka Młodzików w Mścicach
autor: henryk123W niedzielę 7 października 2018r. w Mścicach na boisku Orlik przy ul. Szkolnej 1, odbędzie się drugi turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin Młodzików U13.

W zawodach weźmie udział dziewięć zespołów z podziałem na dwie grupy. Grupa I - UKS Olimpia Bobolice, KS Bajgiel I Będzino, MKS Gryf Polanów, SP I Bonin, KS Victoria I Sianów; grupa II - Olimpia/LUKS Bobolice, KS Bajgiel II Będzino, SP II Bonin KS, Victoria II Sianów.

Organizator zawodów jest KS Bajgiel Będzino, a osobą odpowiedzialną Mateusz Wiśniewski.
Terminarz :
11.00 UKS Olimpia Bobolice - KS Bajgiel I Będzino
11.14 MKS Gryf Polanów - SP I Bonin
11.28 Olimpia/LUKS Bobolice - KS Bajgiel II Będzino
11.42 SP II Bonin - Victoria II Sianów
11.56 UKS Olimpia Bobolice - Victoria I Sianów
12.10 KS Bajgiel I Będzino - MKS Gryf Polanów
12.24 Olimpia/LUKS Bobolice - SP II Bonin
12.36 KS Bajgiel II Będzino - Victoria II Sianów
12.50 SP I Bonin - Victoria I Sianów
13.04 UKS Olimpia Bobolice - MKS Gryf Polanów
13.18 KS Bajgiel II Będzino - SP II Bonin
13.32 Olimpia/LUKS Bobolice - Victoria II Sianów
13.46 KS Bajgiel I Będzino - Victoria I Sianów
14.00 UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin
14.14 MKS Gryf Polanów - Victoria I Sianów
14.28 KS Bajgiel I Będzino - SP I Bonin
źródło: Henryk Kowalski
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
8 » To jeszcze nie koniec P »
7 » SPR Pogoń Szczecin znik »
6 » Komplet drużyn w okręgó »
4 » Odszedł Antoni Dancewic »
4 » Test mecz
3 » Trzy treningi dziennie
3 » Baraże o awans do Klasy »
2 » Paulina Maj-Erwardt zag »
1 » Drugie miejsce Liska
1 » PGE sponsorem Spójni
mecze:
46 » Orzeł Bierzwnik-Iskra B »
42 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
41 » Iskra Banie-Orzeł Bierz »
38 » Orzeł Pęzino-Prawobrzeż »
34 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
27 » Prawobrzeże Świnoujście »
15 » Błękitni Trzygłów-Stal  »
13 » Stal Lipiany-Błękitni T »
9 » Chemik Police-Pogoń Szc »
8 » Tanowia Tanowo-Myśla Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
hudini
gości: 618
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115409
• newsów: 71879
• użytkowników: 70022
• komentarzy: 1077916
• zdjęć: 777133
• relacji: 37993
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies