ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
Pary II rundy Pucharu Polski ZZPN
We wtorek, 21 sierpnia w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region szczeciński.

Mecze II rundy zostaną rozegrane zostaną w środę, 5 września 2018 r.godz. 17:30.

Pary II rundy:
1. Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów
2. Zieloni Wyszobór - Wybrzeże Rewalskie Rewal
3. Sowianka Sowno - Wicher Brojce
4. Hanza Goleniów - Polonia Płoty
5. Znicz Wysoka Kam. - Jantar Dziwnów
6. Bizon Cerkwica - Flota Świnoujście
7. Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
8. Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo
9. Dąb Dębice - Ina Ińsko
10. Orzeł Łożnica - Światowid 63 Łobez
11. Dęby Rogowo - Masovia Maszewo
12. Zjednoczeni Kobylanka - Arkonia Szczecin
13. Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard
14. Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska
15. SALOS Szczecin - Mewa Resko
16. Iskierka Szczecin -Znicz Niedźwiedź
17. Odrzanka Radziszewo - Stal Szczecin
18. Czarni 44 Szczecin - Jeziorak Szczecin
19. Tanowia Tanowo -Mierzynianka Mierzyn
20. Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów
21. KP Przecław Błękit- Pniewo
22. Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek
23. WODR Barzkowice - Piast Chociwel
24. Orzeł Małkocin -Unia Dolice
25. Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań
26. Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce
27. Świt Barnimie - Biali Sądów
28. Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany
29. Grot Gardno - Odra Chojna
30. Wicher Przelewice - SCRS Barlinek
31. Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin
32. Iskra Banie - Dąb Dębno
33. Ina Nadarzyn - Drawa Drawno
34. Unia II Dolice - Kłos Pełczyce
35. Piast Piaseczno - Polonia Giżyn
36. Rurzyca Nawodna - Sęp Brzesko
37. Santos Sarbinowo - Piast Karsko
38. Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz
39. Stal Lipiany - Gavia Choszczno
źródło: zzpn.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Runjaić Trenerem Paździ »
2 » 13. kolejka szczeciński »
1 » Wygrana Głowackiego
1 » Owens odchodzi
1 » ZZPR ma nowego prezesa!
mecze:
99 » Flota Świnoujście-Dąb D »
33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
27 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
19 » Olimp Złocieniec-Calisi »
19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
18 » Lech II Poznań-Kotwica  »
18 » Orzeł Pęzino-Czarni Mar »
17 » Iskra Golczewo-Odra Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
abm flambeau
gości: 590
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112010
• newsów: 70358
• użytkowników: 68068
• komentarzy: 1061626
• zdjęć: 757981
• relacji: 37225
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies