ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki -
Pary II rundy Pucharu Polski ZZPN
We wtorek, 21 sierpnia w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary II rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego - region szczeciński.

Mecze II rundy zostaną rozegrane zostaną w środę, 5 września 2018 r.godz. 17:30.

Pary II rundy:
1. Bałtyk Gostyń - Błękitni Trzygłów
2. Zieloni Wyszobór - Wybrzeże Rewalskie Rewal
3. Sowianka Sowno - Wicher Brojce
4. Hanza Goleniów - Polonia Płoty
5. Znicz Wysoka Kam. - Jantar Dziwnów
6. Bizon Cerkwica - Flota Świnoujście
7. Korona Stuchowo - Sparta Gryfice
8. Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo
9. Dąb Dębice - Ina Ińsko
10. Orzeł Łożnica - Światowid 63 Łobez
11. Dęby Rogowo - Masovia Maszewo
12. Zjednoczeni Kobylanka - Arkonia Szczecin
13. Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard
14. Zryw Kołbaskowo - Ehrle Dobra Szczecińska
15. SALOS Szczecin - Mewa Resko
16. Iskierka Szczecin -Znicz Niedźwiedź
17. Odrzanka Radziszewo - Stal Szczecin
18. Czarni 44 Szczecin - Jeziorak Szczecin
19. Tanowia Tanowo -Mierzynianka Mierzyn
20. Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów
21. KP Przecław Błękit- Pniewo
22. Energetyk Gryfino - Ogniwo Babinek
23. WODR Barzkowice - Piast Chociwel
24. Orzeł Małkocin -Unia Dolice
25. Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań
26. Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce
27. Świt Barnimie - Biali Sądów
28. Klon Krzęcin - Zorza Dobrzany
29. Grot Gardno - Odra Chojna
30. Wicher Przelewice - SCRS Barlinek
31. Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin
32. Iskra Banie - Dąb Dębno
33. Ina Nadarzyn - Drawa Drawno
34. Unia II Dolice - Kłos Pełczyce
35. Piast Piaseczno - Polonia Giżyn
36. Rurzyca Nawodna - Sęp Brzesko
37. Santos Sarbinowo - Piast Karsko
38. Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz
39. Stal Lipiany - Gavia Choszczno
źródło: zzpn.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
piłka nożna/kobiety: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
2 » Madray w Spójni
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Błyszko zasila szeregi  »
mecze:
71 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
38 » MKP Szczecinek-Intermar »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Gialloross... JuanPujol
maggi ryszard987
sokolo12
gości: 1522
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110781
• newsów: 69873
• użytkowników: 67874
• komentarzy: 1053883
• zdjęć: 750420
• relacji: 36899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies