piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga -
Chemicy remisują w pierwszym sparingu
autor: C80W swoim pierwszym meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police zremisowali 2:2 z Kluczevią Stargard. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Vovchenko i Białek. Jako pierwsi bramkę w środowym spotkaniu zdobyli gospodarze. Na prowadzenie drużynę z Stargardu wyprowadził Michał Magnuski.
Na szczęście jeszcze przed przerwą na 1:1 wyrównał Nikita Vovchenko, który wykorzystał jedenastkę dla naszej drużyny. Po przerwie w 60 minucie Chemicy zdobyli drugą bramkę za sprawą Bartosza Białka, który wykorzystał zespołową akcje naszej drużyny. Niestety już w doliczonym czasie gry w polu karnym piłkę ręką zagrał Emil Andrzejewski i sędzia wskazał na jedenasty metr. Karnego pewnie wykorzystał Kamil Bartoszyński i mecz zakończył się wynikiem 2:2. W dzisiejszym meczu trener Łukasz Borger testował 4 zawodników. W śród testowanych znaleźli się Paweł Odlanicki-Poczobut(Świt Skoliwn), Maciej Paprocki(Salos Szczecin), Mikołaj Midzio(Pogoń II Szczecin) oraz Karol Wienconek(Wisła Płock). Następny swój mecz kontrolny żółtozieloni zagrają już w sobotę. Tym razem Chemicy zmierzą się na wyjeździe z Iną Goleniów.

Chemik: Mekwiński - Szewczykowski(46' Paprocki), Wiejkuć(46' Andrzejewski), Maśniak(46' Woś), Odlanicki, Kowalczyk(46' Ziółkowski), Jóźwiak(46' Protasenko), Gałecki(46' Wienconek), Midzio(46' Klimkowicz), Krystek(46' Białek), Vovchenko