ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików -
Grupy finałowe KOZPN 9. edycji LBO 2012 w Drawsku Pomorskim
autor: tasiaPo losowaniu, które odbyło się 11 czerwca 2018 r. w siedzibie KOZPN w Koszalinie, wiadomo, że w Turnieju Finałowym KOZPN 9. edycji Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 w Drawsku Pomorskim - na trawiastym boisku, zagrają:
- w grupie A: UKS Unia Białogard, Akademia Piłkarska Mielno, KS Pogoń Połczyn Zdrój i Akademia Sportu Zryw Kretomino,
- w grupie B: Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie, UKS Żukowo, Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek i KS Gwardia Koszalin,
- w grupie C: UKS Chrobry Drzonowo, Akademia Piłkarska Szczecinek, MUKS Orzeł 2010 Wałcz i Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg,
- w grupie D: KKPN Bałtyk Koszalin, GLKS Pomorzanin Sławoborze, KS Arkadia Malechowo i MKS Olimp Złocieniec
Do gier ćwierćfinałowych awansują zespoły, które zajmą dwa pierwsze miejsca w poszczególnych grupach eliminacyjnych! Drużyny z miejsc III-IV, grać będą o miejsca IX-XVI. Czas gry: maksymalnie 1x14 minut lub 2x6 minut!
Trenerów prosimy o zabranie licencji! Przypominamy o obowiązkowych badaniach lekarskich piłkarzy oraz obowiązkowych ochraniaczach!
Odprawa z trenerami zespołów i sędziami o godz. 9.3o.
Początek turnieju o godz. 10.oo.
Koniec gier około godz. 14.3o.
Ryszard Wątroba
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
4 » Madray w Spójni
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Błyszko zasila szeregi  »
mecze:
73 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
38 » MKP Szczecinek-Intermar »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
GksRega tmikesz1
gości: 991
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110779
• newsów: 69866
• użytkowników: 67872
• komentarzy: 1053864
• zdjęć: 750418
• relacji: 36891
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies