Remis rezerw Pogoni
autor: aszef Rezerwy Pogoni Szczecin zremisowały 3:3 z Unią Solec Kujawski. Portowcy przegrywali 0:3 i zdołali doprowadzić do remisu!

Szczecinianie przed tygodniem pokonali rezerwy Lecha Poznań. W składzie na ten pojedynek trener Sikora dokonał kilku zmian, od początku wystąpili Mateusz Bochnak, Dawid Kort, Patryk Paczuk i Marcin Listkowski. Niestety gospodarze przegrywali od 7. minuty po samobójczym trafieniu Jakuba Kuzko. Kolejne minuty, to próba gonienia wyniku. Bramkę zdobyli, ale zawodnicy gości, tym razem Bursztyn skapitulował po trafieniu Jakuba Kotarzewskiego. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.
W 59. minucie Unia prowadziła już 3:0, po raz kolejny po strzale Jakuba Kotarzewskiego. Zawodnik ten wykorzystał rzut karny po fauli Adamczuka w szesnastce.

Po sześciu minutach Portowcy zdobyli bramkę kontaktową, Damian Pawłowski . Szczecinianie ruszyli do ataków. Dawid Kort 120. sekund później zmniejszył straty w tym spotkaniu. Od 65. minuty Pogoń dominowała w tym pojedynku i kwestią czasu były kolejne bramki dla zespołu Pawła Sikory. W 83. minucie do remisu doprowadził Aron Stasiak. Wynik meczu nie zmienił się i granatowo-bordowi odrabiając straty, zdobywając trzy bramki doprowadzili do remisu.

0:1 Jakub Kuzko (s) 7’
0:2 Jakub Kotarzewski 28’
0:3 Jakub Kotarzewski 59’
1:3 Damian Pawłowski 65’
2:3 Dawid Kort 66’
3:3 Aron Stasiak 83’

Pogoń Szczecin: Bursztyn - Maćkowski, Kuzko (46’ Adamczuk), Walukiewicz, Kujawa - Pawłowski (77’ Marczuk), Kort - Paczuk (64’ Pach), Listkowski (46’ Górzyński), Bochnak - Stasiak
źródło: własne/pogonszczecin.pl