ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa -
Odwołane mecze w regionie szczecińskim
autor: kichuPogoda mocno we znaki daje się także w regionie szczecińskim. Oto lista spotkań, które w najbliższy weekend nie odbędą się zgodnie z planem.

Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Błękitni II Stargard
Ogniwo Babinek - Iskra Golczewo

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Odrzanka Radziszewo - Błękitni Trzygłów
KP Przecław - Sarmata Dobra
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Sęp Brzesko
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice
Polonia Giżyn - Piast Karsko
A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica

A klasa Szczecin gr. 2
Pomorzanin Krąpiel - Czarni Marianowo
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa

A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Sparta Skalin
Znicz Niedźwiedź - OKS Center MD Goleniów

A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Korona Klępicz
Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko
Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica
LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa
Grot Gardno - Energetyk II Gryfino

A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Grom Płonno
Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo
Ina Nadarzyn - Korona Raduń

A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Orkan Rów
Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo

WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin - Zryw Kretomino

WLJ Młodszych - etap II
Football Academy Szczecin - Vineta Wolin
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg

I liga okręgowa - junior starszy gr. Szczecin
Biali Sądów - Mewa Resko
źródło: własne
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2019 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
5 » Podział pieniędzy na pi »
4 » Rekord wyrównany
2 » Drugie urodziny KPR Gry »
2 » Kryspin Leśniak w Cre »
2 » Sparta Skalin poszukuje »
2 » Mechanik Warnice poszuk »
2 » Masz karnet i nie możes »
1 » Wiosenne mecze Sarmaty  »
1 » Energa AZS awansuje. W  »
1 » Kosta Runjaic z nowym k »
mecze:
40 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
39 » Prawobrzeże Świnoujście »
38 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
31 » Czcibor Cedynia-Piast K »
30 » Orzeł Wałcz-Intermarche »
25 » Zjednoczeni Kobylanka-O »
23 » Jeziorak Szczecin-Biali »
22 » Odra Chojna-Osadnik Myś »
17 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
16 » Światowid 63 Łobez-Stal »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
cristiano1...
gości: 675
statystyki portalu
• drużyn: 2767
• imprez: 114813
• newsów: 71249
• użytkowników: 69743
• komentarzy: 1065873
• zdjęć: 763527
• relacji: 37655
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies