ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików ryszard987 - 13.03.2018 14:43
Po 5 turnieju w grupie kołobrzeskie
autor: henryk12311 marca 2018 r. w Gościnie - w miejscowej Hali Sportowej - od godz. 9.3o, rywalizowali orlicy grupy kołobrzeskiej.

Organizatorami turnieju byli: Maciej WACHOWSKI (507-192-851) i Marcin SŁOBODA (502-058-556). Gospodarzami imprezy - MKP Kotwica Kołobrzeg (Prezes - Artur TŁOCZEK, tel. 513-770-793) i KS Olimp Gościno (Prezes - Bartłomiej GRZESIAK, tel. 509-380-411). W piątym turnieju w tej grupie - a trzecim w nowej formule - wzięły udział: Akademia Piłkarska Kotwica I Kołobrzeg (trener - Grzegorz Gronkiewicz), Akademia Piłkarska Kotwica II Kołobrzeg (Grzegorz Gronkiewicz), Akademia Piłkarska Kotwica III Kołobrzeg (Grzegorz Gronkiewicz), UKS Chrobry Drzonowo (Tadeusz Sowiński), MKP Kotwica I Kołobrzeg (Daniel Mikołajczak), MKP Kotwica II Kołobrzeg (Daniel Mikołajczak), MKP Kotwica III Kołobrzeg (Marcin Ziółkowski), KS Olimp I Gościno (Marcin Słoboda) i KS Olimp II Gościno (Słoboda). KS Jantar Siemyśl (Karol Mata), NKS Astra Ustronie Morskie (Adam Matuszewski), WKS Rasel I Dygowo (Andrzej Wojciechowski) i WKS Rasel II Dygowo (Andrzej Wojciechowski), nie stawiły się na zawody.
Koordynatorem rozgrywek w powiecie kołobrzeskim jest Rafał ŁASECKI (503-044-535).

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia). Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012.

Grano systemem ligowym - mecze całej drugiej rundy - raz 8. minut. Spotkania sędziowali trenerzy MKP Kotwica Kołobrzeg. Większość spotkań sędziował Maciej Wachowski.

Opiekunowie zespołów tworzących grupę kołobrzeską wraz z koordynatorem grupy i koordynatorem rozgrywek z ramienia Zarządu KOZPN, zdecydowali, że od trzeciego turnieju rywalizację prowadzić będą systemem ligowym.

Spotkania drugiej rundy - z dwoma remisami, w tym w spotkaniu pomiędzy sobą, z identycznym dorobkiem punktowym i bramkowym po całym turnieju - wygrały ex aequo: UKS Chrobry Drzonowo i Akademia Piłkarska Kotwica I Kołobrzeg.

Podopieczni Tadeusza Sowińskiego, grali w składzie: Bartosz Zyśko - Filip Arent, Jakub Babiarczyk, Kamil Boratyński, Fabian Drzewiecki, Hubert Gołuchowski, Jakub Jusiak, Krzysztof Rogalski, Gracjan Sikorski, Konrad Strojek, Nikodem Szustek i Jakub Wojtal.

Podopieczni Grzegorza Gronkiewicza, grali w składzie: Szymon Wajszczyk - Mateusz Ginter, Maks Kozak, Marcel Molenda, Tymon Organek, Antoni Węgłowski i Cezary Zieliński.

Tabela grupy kołobrzeskiej drugiej rundy:
1. UKS Chrobry Drzonowo 12 32 30-1
2. AP Kotwica I Kołobrzeg 12 32 30-1
3. MKP Kotwica I Kołobrzeg 12 26 26-3
4. KS Olimp I Gościno 12 25 28-9
5. MKP Kotwica II Kołobrzeg 12 24 18-6
6. AP Kotwica II Kołobrzeg 12 22 18-8
7. MKP Kotwica III Kołobrzeg 12 18 13-14
8. AP Kotwica III Kołobrzeg 12 14 12-16
9. KS Olimp II Gościno 12 14 13-22
10. NKS Astra Ustronie Morskie 12 0 0-36
11. KS Jantar Siemyśl 12 0 0-36
12. WKS Rasel I Dygowo 12 0 0-36
13. WKS Rasel I Dygowo 12 0 0-36

Akademia Piłkarska Kotwica IV Kołobrzeg (Grzegorz Gronkiewicz) - została oficjalnie wycofana z rozgrywek, a wyniki z udziałem tego zespołu anulowane

O miejscu VIII-IX, przy bezbramkowym remisie pomiędzy zainteresowanymi zespołami, decydowała lepsza różnica bramek w całym turnieju.

Po drugiej rundzie prowadzi zespół UKS Chrobry Drzonowo.

Tabela grupy kołobrzeskiej po drugiej rundzie:
1. UKS Chrobry Drzonowo 24 68 63-3
2. AP Kotwica I Kołobrzeg 24 60 58-7
3. MKP Kotwica I Kołobrzeg 24 55 68-7
4. AP Kotwica II Kołobrzeg 24 48 42-14
5. MKP Kotwica II Kołobrzeg 24 44 38-18
6. AP Kotwica III Kołobrzeg 24 30 28-41
7. MKP Kotwica III Kołobrzeg 24 30 27-48
8. WKS Rasel II Dygowo 24 26 30-45
9. KS Olimp I Gościno 24 25 28-45
10. KS Olimp II Gościno 24 14 13-58
11. KS Jantar Siemyśl 24 12 12-61
12. NKS Astra Ustronie Morskie 24 0 0-72
13. WKS Rasel I Dygowo 24 0 0-72

Organizatorzy turnieju: Maciej WACHOWSKI (507-192-851) i Marcin SŁOBODA (502-058-556) oraz Gospodarze imprezy: MKP Kotwica Kołobrzeg (Prezes - Artur TŁOCZEK, tel. 513-770-793) i KS Olimp Gościno (Prezes - Bartłomiej GRZESIAK, tel. 509-380-411), dziękują wszystkim Osobom, zaangażowanym w przygotowanie i sprawne przeprowadzenie gościńskiej imprezy.
Kolejny turniej w grupie kołobrzeskiej: prawdopodobnie już na świeżym powietrzu, na euroboisku w Kołobrzegu.

Czekamy na kolejne zgłoszenia! Dokumentacja niezbędna do pisemnego zgłoszenia drużyny do rozgrywek i przeprowadzenia turnieju, znajduje się na stronie www.kozpn.pl. w zakładce: LBO 2012 i Liga Żaków KOZPN w Wydziale Gier i Ewidencji.

Koordynatorami rozgrywek 9. edycji LBO 2012 w poszczególnych powiatach zgodzili się zostać: białogardzkim - Elżbieta LITEWKA (604-216-488), drawskim - Marcin KAŃCZUGOWSKI (669-779-082), kołobrzeskim - Rafał ŁASECKI (503-044-535), koszalińskim grodzkim - Jakub HUSEJKO (784-447-059), koszalińskim ziemskim - Henryk KOWALSKI (604-138-872), sławieńskim - Romuald BOBIS (735-981-868), szczecineckim - Jarosław KOZANECKI (502-363-156), świdwińskim - Jacek NIBURSKI (794-040-906) i wałeckim -Andrzej CZYŻAK (508-016-491). To w kategorii chłopców. Natomiast w kategorii dziewcząt - Krzysztof MAĆKUŁA (509-337-189).

Zgodnie z Załącznikiem nr 1 do „Regulaminu Rozgrywek Mistrzowskich Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018”, w rozgrywkach orlików mogą występować chłopcy urodzeni w roku 2007 i młodsi, natomiast w rozgrywkach żaków - urodzeni w roku 2009 i młodsi.

W rozgrywkach mogą grać także całe drużyny dziewcząt oraz drużyny mieszane. Dziewczęta w takim przypadku mogą być o rok starsze od rocznika danej kategorii wiekowej (czytaj - chłopców).

Zgodnie z „Regulaminem rozgrywek Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2017/2018”, „w rozgrywkach prowadzonych przez KOZPN mogą brać udział wyłącznie zawodnicy potwierdzeni i uprawnieni do gry przez Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Związku Piłki Nożnej w systemie Extranet pod rygorem utraty punktów walkowerem i innych konsekwencji dyscyplinarnych”
Szczegółowych informacji na temat spotkania i lig rozgrywkowych orlików i żaków, udziela Ryszard Wątroba (604-400-355 lub 603-447-581) - koordynator rozgrywek Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 i Ligi Żaków KOZPN z ramienia Zarządu KOZPN w Koszalinie.
źródło: Ryszard Wątroba
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/III liga: 2
 
top komentarze
newsy:
25 » Błękitni bez trenera. K »
7 » Klub zakończył współpra »
6 » Majewski pilkarzem Pogo »
5 » Patryk Bil: Sezon się j »
4 » Będzie mniej okręgówek
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Bednarek: Nasze progi s »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Malec rozpocznie trenin »
2 » Pogoń rozpoczęła współp »
mecze:
55 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
51 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
47 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
41 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
37 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
36 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
30 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
30 » Intermarche-Rega Trzebi »
27 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
fagusek24 Gooner8
Junioro
gości: 717
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69248
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1046990
• zdjęć: 742468
• relacji: 36661
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies